Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-04-2014, 17:21   #1371
dekoder
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-05-2006
Skąd: Dęblin
Model: MONDEO MK4 GHIA
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 07
Postów: 143
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Cytat:
Napisał kura2000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Clariona odradzam bo chodzi fatalnie
Aaa tam gadasz
Niech funkcjonuje jak chce,ale "markowe" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

dekoder jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2014, 09:52   #1372
kura2000
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-02-2014
Model: s-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 44
Domyślnie

@arturek - brzmienie bylo ok bo w salonie testowalem, ale szybkosc dzialania menu, przewijanie ekranow itp jest jak dla mnie niedopuszczalna. Przy sprzecie za okolo 2k oczekuje sie przynajmniej przyzwoitego dzialania. Sam bylem zdecydowany na clariona, ale odpuscilem po tym co zobaczylem. W dodatku z automapa wspolpracuje tylko model 502. 302 juz nie. 502 kosztuje bodajze 3k+. Za te pieniadze ten sprzet powinien smigac, a jest odwrotnie.
kura2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2014, 19:36   #1373
jarojaw
ford::advanced
 
Avatar jarojaw
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 07-02-2014
Skąd: Jaworzno
Model: Mondeo MK IV Sedan , EcoSport-Titanium
Silnik: 1,6 PB ;-( , 1.0EB 125KM
Rocznik: 2014 , 2018
Postów: 241
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Cytat:
Napisał ccLot Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to faktycznie powinno chodzić jak wszystko podpięte, a inne sygnały dobrze są interpretowane?
Chodzi mi o np zmianę podświetlenia, czy wbicie wstecznego i włączenie trybu kamery?
No i mam sterowanie z kierownicy. Przyczyna znalazła się w połączeniu głównym, wtyczka wsunięta w oryginalne łącze wypchnęła dolną część łącza odpowiedzialną za komunikację z przyciskami na kierownicy. A ,że ciemnawo było to nie zauważyłem tego mankamentu.

Teraz już działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Jarek
jarojaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2014, 18:52   #1374
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,043
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Witam wszystkich miłośników stacji multimedialnych "alternatywnych"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie natknąłem się na nowy wynalazek naszych żółtych przyjaciół: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Stronkę oczywiście lepiej wrzucić w przeglądarkę Chrome - wtedy choć część treści będzie bardziej zrozumiała...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Prezentowany wynalazek ma całkowicie zastąpić Blaupunkta NX - niestety prezentujący go monterzy starannie omijają widok na Conversie+ - więc wniosek jest taki, ze na conversie nic interesującego się nie wyświetla... Reszta wygląda nawet interesująco - na przykład są wersje zarówno ze sterowaniem klimatyzacją pokrętłami NXa jak też jest wersja pod standardowy panel klimatyzacji poliftowej MK4...

Na razie na aliexpressie i na Alibabie nie ma tego produktu, więc nie wiem skąd to jest brane...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2014, 13:17   #1375
RychuW38
ford::amateur
 
Imię: Ryszard
Zarejestrowany: 12-05-2014
Skąd: Świnoujście
Model: Ford Mondeo Mk4
Silnik: 1,8
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Cytat:
Napisał PAFFCIO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no to zamówiłem, zaliczka poszła, zegar tyka :fcp2 na priva podam wam kwoty do rozliczenia ogólnego jak już się wszyscy zdeklarują i poznam cenę końcową, zaliczkę na razie sfinansuję :fcp4
Panowie, jeszcze jedno...może zabrzmi to nie fajnie ale przy kasie tak trzeba. Każdy z nas inwestuje i ryzykuje na własną odpowiedzialność. Nie chciałbym jeżeli, odpukać, coś pójdzie nie tak, wysłuchiwać później jakichś tekstów z piaskownicy czy wykłócać się o rozliczenie. Zakładam, że jesteśmy dorośli i tak się będziemy wzajemnie traktować...
Jeżeli panel spełni nasze oczekiwania to ze swojej strony proporcjonalnie dołożę się do całości zamówienia z Chin,ok?
Mam nadzieję, że nikt nie odbierze tego ad personam...teoretycznie za 10-14 dni powinienem otrzymać przesyłkę z panelem.
Też bym to kupił.
RychuW38 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2014, 21:13   #1376
muaddib
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 26-02-2008
Skąd: KRK
Model: Mondeo Mk.5
Silnik: 2.0 TDCi 180KM
Rocznik: 2017
Postów: 67
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Cytat:
Napisał kura2000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z Eononem identycznie kombinowałem, ale realnie powiedzmy sibie szczerze, że nie masz gwarancji bo nawet jak się uda kupić za te 340$ i uniknąć doliczenia VAT i cła ( wtedy może dojść do 1400 zł ) to wysyłanie do Hong Kongu i czekanie na zwrot to wg mnie mrzonka.
Z drugiej strony z gwarancją PL za 2300 to już za drogo i żadna okazja przy sprzecie, który ma tyle negatywnych opinii na necie. Sam prawie kupiłem, ale jeszcze poszperałem i mi się odechciało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam
Wtrącę swoje 4 grosze ... Kupiłem Eonon w wersji czarnej na eonon.com. Mój egzemplarz od nówki miał problem z działaniem - resetował się losowo - co dziwne jeśli były załączone światła drogowe to działał OK. Ale po 8 miesiącach padł czytnik karty SD GPS i wtedy się zdecydowałem skorzystać z gwarancji. Koledzy z Chin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przyjęli zgłoszeni, dali nr serwisowy i instrukcję wysyłki. Radio wysłałem POcztą Polską za ok 75 zł. Po ok. 3 tygodniach dotarło do Hong Kong. Serwis przejrzał radio i po tygodniu dostałem info, że fabryka wyśle mi nowe radio bezpośrednio. Po tygodniu miałem radio u siebie (wysyłają FedEx). I tyle jak na razie działa OK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ...

Mam teraz jedno pytanie - w moim Mondku 2012 złącze anteny radiowej to dwie wtyczki Fakra, nie mam anteny dachowej. Po podłączeniu przez przejściówkę na ISO radio odbiera bardzo słabo. Wujek google podpowiedział, że chyba chodzi o brak zasilania anteny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Znalazłem na allegro całe mnóstwo takich separatorów do VW.
Np. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Czy ktoś ma sprawdzony separator/zasilacz ? Z góry dziękuję za informację ...
__________________
był - Mondeo Mk4 (2012), 2.0TDCi 140KM, Panther Black, Titanium
jest - Mondeo Mk5 Vignale (2017), 2.0TDCi 180KM, Ruby Red
zaFORDzony od 1999 ....

Ostatnio edytowane przez muaddib ; 12-05-2014 o 21:16
muaddib jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2014, 17:05   #1377
dekoder
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-05-2006
Skąd: Dęblin
Model: MONDEO MK4 GHIA
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 07
Postów: 143
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

U mnie ten wzmacniacz/separator nic nie dał
Mam GMSa i z odbiorem stacji radiowych szału nie ma
Co prawda tragedii też nie ma,ale do Soniaka który miałem wcześniej mu dużo brakuje
Kupiłem więc separator,ale tak jak napisałem nie poprawił odbioru stacji,więc go wywaliłem
Może u ciebie będzie inaczej,bo ja mam antenę dachową
Serwis CA od którego kupiłem ta stację powiedział mi,że winny jest kabel antenowy,
bo ten orginalny ma inną impedancję
Dodali mi nawet drugi kabel,ale nie wymieniałem go bo nie chciałem demontować tapicerki
Te najmocniejsze częstotliwości odbierają mi dobrze,więc stwierdziłem że to mi wystarczyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dekoder jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2014, 17:14   #1378
lukasus9
ford::beginner
 
Avatar lukasus9
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 02-02-2013
Skąd: Rumia
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 12
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Witam.
Kolego muaddib ja próbowałem i wzmacniacza (który podobno wzmacnia i szumy i fale "właściwe") i separatora. Po pewnym czasie stwierdziłem, że jednak separator jest ciut dokładniejszy. W moim przypadku pasował od VW z tym że musiałem dokupić przejściówkę (fajkę) ponieważ mam standardowe gniazdo antenowe (a nie dwie wtyczki jak u Ciebie). Szału nie ma ale jest lepiej niż bez separatora.
lukasus9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2014, 11:26   #1379
kura2000
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-02-2014
Model: s-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 44
Domyślnie Re: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Odświeżam temat bo niebawem będą dwie ciekawe alternatywy dla wbudowanych systemów.

- DYNAVIN N6 FORD - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Dostępny w Polsce ma być za około 3 tygodnie. Cenę obstawiam na około 2500 zł
Na youtube widać działanie tej ich nakładki na Win Ce 6.0
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
i działa to naprawdę przyzwoicie. Dynavin to taki markowy chińczyk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Duży plusem ma być dodawana w zestawie oryginalna karta SD z IGO PRIMO i możliwość instalacji dowolnej innej opartej na Win Ce 6.0 czyli automapa spokojnie pójdzie.
Ma obsługiwać TMC. Opcjonalnie tuner DVB-T i DAB

- GMS nowy model dla FORD - z tego co udało mi się dowiedzieć to od jakiegoś miesiąca dealerzy testują prototyp i jeśli wszystlo będzie OK to w wakacje ma pojawić się oficjalnie. Jedyne co wiem to, że będzie mieć ten nowy ekran anti glare, kolor czarny, i wszelkie funkcje, które mają poprzednie modele GMS czyli dowolna navi na Win Ce 6.0.
Cena tez pewnie około 2500 zł.

Oba wydają się bardzo ciekawe i wybór trudny bo dynavin ma TMC co w igo primo sprawdzi się świetnie, a GMS ma lepsze mapowanie przycisków włącznie z przyciskiem SIRI dla posiadaczy iphone co w praktyce daje nam błyskawiczne wybieranie głosowe.

Zbliżony termin wydania tych produktów może sugerowac nawet tą sama fabrykę w chinach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale tego się nie dowiemy. Kazdy natomiast robi swoją nakładkę na system. Ta Dynavina przypomina kafelki windowsa i jest przyjemna dla oka. Nic nie wiem jak będzie to wyglądało w GMSie, ale pewnie jak w pozostałych produktach czyli ikonki + tapety do wgrania.
kura2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2014, 13:06   #1380
tomaszwi
ford::average
 
Avatar tomaszwi
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 03-03-2013
Skąd: Warszawa
Model: Inne + Mustang VI cabrio
Silnik: 2.0
Rocznik: 2021
Postów: 69
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Jeśli to na tej nowej platformie to ja od niecałego miesiąca testuje produkt audiosources z nowym ekranem led matowy i z prockiem chyba 1200mhz.
tomaszwi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio mk4 , nawigacja mk4 , radio mk4



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.