Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-11-2006, 20:17   #1
Patryk K
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-11-2006
Postów: 23
Domyślnie Huczenie i dżwi

Mam pytanie. Mam C-maxa i cos mi hucze w tylnej czesci samochodu.czy to wada? Czy tylko w moim samochodzie tak jest? I czy dzwi we wszystkich C-Maxach ciezko sie zamyka????

Patryk K jest offline  
Stary 04-01-2007, 20:47   #2
mariod1973
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-11-2006
Skąd: PARIS Francja
Model: FOCUS C-MAX GHIA
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 32
Domyślnie Huczenie

witam ,z tym huczeniem to u mnie tez wystepuje .Wzaleznosci od drogi i cisnienia powietrza w kolach im wiecej mialem powietrza to bardziej bylo slychac takie gluche huczenie ze az wkurza czlowieka najgorzej na drogach (po plytach betonowych na drodze od olszyny do wroclawia) to tak jakby sie w beczce siedzialo, po rownej drodze ok
__________________
mario
mariod1973 jest offline  
Stary 05-01-2007, 12:30   #3
Korba
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-09-2006
Skąd: mazowieckie
Model: c-max
Silnik: 1.6 ecoboost
Rocznik: 2011
Postów: 23
Domyślnie Dzwi

Dzwi rzeczywiście zamykają się ciężko. A jeszcze nie daj boże ciut źle spasowane to .........
Korba jest offline  
Stary 01-02-2007, 21:13   #4
łysyCmax
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-01-2006
Skąd: Racibórz
Model: C-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 68
Domyślnie

Mi tez, lewe tylne, zamukaja się jak w zaporożcu, jak nie walniesz to sie nie zamkną, tylko wisza na I stopniu ale to chyba wada montazu albo spawania (zgrzewania) drzwi. :fcp27
__________________
Grzegorz - łysyCmax

"Zdolny tworzy,niezdolny poucza" G.B.Shaw
łysyCmax jest offline  
Stary 01-02-2007, 22:09   #5
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

co to jest "dżwi" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Popraw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
 
Stary 13-02-2007, 21:55   #6
Robert44
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-12-2004
Postów: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slawko
co to jest "dżwi" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Popraw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jest "rzycje na zkruty" albo dysleksja. Zjawisko szczególnie często spotykane, szczególnie na forach-różnych.
Co do drzwi, to w zasadzie wszystkie zamykają się dosyć ciężko, ale jeśli huk, to może "coś "odstaje", auto zostało źle złożone. ?
Na dachu mojego C-Maxa, przez całą zimę worzę bagażnik dachowy (+ przystawka do nart) i w zasadzie tylko przy dużej prędkości jest zjawisko, które można nazwać "gwizdem". Nasila się, jak na bagażniku wiozę narty, ale do huku jest mu daleko.
Robert44 jest offline  
Stary 18-02-2007, 17:02   #7
olchotom
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 04-02-2007
Skąd: katowice
Postów: 6
Domyślnie

jak w moim z tyłu "wyło i huczało" to okazało się że trzeba wymienić łożysko, szczęście że na gwarancjiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Tom
olchotom jest offline  
Stary 18-02-2007, 17:30   #8
ko.mar
ford::advanced
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 09-01-2007
Skąd: małopolska
Model: Focus Mk II
Silnik: 2,0 Duratec 145 KM
Rocznik: 2008
Postów: 475
Domyślnie

[quote="Slawko"]co to jest "dżwi" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Podejrzewam że to część od oszczy :fcp27
__________________
Uśmiechnij się!Jutro może być gorzej!
ko.mar jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.