Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-07-2013, 09:34   #321
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał b@rth Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tyle ze jak dobrze pamietam trend ma nawet klime manual, a nie auto...
I wg mojej opinii... ten silnik bardziej nadaje sie do fiesty...
Tak klima manual, ale jaka cena Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bez przesady ten silnik powinien dać rade, sądząc po katalogowych wynikach, tylko spalanie będzie inne...

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kuga jest ciezka i lepiej do niej wybrac diesla .
Z tym się oczywiście zgadzam i mówiłem tak od razu ale za 90kzł nie kupisz diesla...

__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2013, 17:17   #322
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

witam po urlopie bez Kugi niestety. Z najnowszych informacji samochód w produkcji IV kw ale pociecha tego roku haahhaah. Miło słyszeć że niektórzy mieli to szczęście pojechać na urlop swoim nowym samochodem. Jak pozostali oczekujący cos się udało dowiedzieć? pozdrawiam i dużo słońca życzę na urlopach
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2013, 23:48   #323
Zizzy
ford::average
 
Avatar Zizzy
 
Zarejestrowany: 14-05-2010
Model: FOCUS
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2OO7
Postów: 90
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał piwkoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie miałem zamiaru czekać dalej na Kuge.
To czas zedytować info forumowicza, tam masz Kugę...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zizzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2013, 15:54   #324
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał RafałB Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak klima manual, ale jaka cena Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bez przesady ten silnik powinien dać rade, sądząc po katalogowych wynikach, tylko spalanie będzie inne...



Z tym się oczywiście zgadzam i mówiłem tak od razu ale za 90kzł nie kupisz diesla...
Jeździłem trochę paskiem z silnikiem 1,4 160 KM. Normalnie jeżdzę 2.0 TDi 140 KM. Nie widziałem różnicy. Spalanie podobne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jedyny dylemat, to jak szybko ta benzyna będzie się nadawała do wymiany na nową. Ale patrząc na awaryjność diesli, to chyba nie będzie odstawać od średniej. Miałem tez jazdę testową kugą w słabszej benzynie i jedna rzecz rzucała się w oczy: cisza w środku. Diesel pomimo wyciszenia - dudni jak to diesel.
vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2013, 10:42   #325
Bolec
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-12-2010
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi 163 KM
Rocznik: 2014
Postów: 16
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Zamówiłem wczoraj Kugę Titanium 4x4 diesel 163 km. Jeździłem wcześniej dwa dni testówką z takim samym silnikiem i spodała mi się. Realizację dealer potwierdzil mi na 6-9 miesięcy ale nie spieszy mi się. Dowiedziałem się za to czemu dla Polski jest taki mały przydzial samochodów i dlatego tak długo się czeka. Dealer Forda powiedział mi że podobno w Polsce Kuga jest najtańsza z całej europy i ze względu na najmniejszą marżę nie chcą nam dać więcej aut. Obecnie jeżdżę S-maxem - ostatnia wersja po lifcie. Kuga w porównaniu oczywiście jest znacznie mniej przestronna i ma nieco gorsze plastiki w środku. Poza tym jednak prowadzi się podobnie i jest o dziwo lepiej wyciszona (też mam diesla 163 km).
Bolec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2013, 13:39   #326
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

9 miechow? Gruuubo.
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-08-2013, 20:40   #327
kasjopeja
ford::average
 
Avatar kasjopeja
 
Zarejestrowany: 17-04-2009
Model: mondeo mk3/mk4/kugaII/mk5/Edge St-Line
Silnik: 2.0 115/140/163/180/238
Rocznik: 2005/2008/2013/2016/2019
Postów: 66
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

ja jeżdże od maja 163 titanium i jest sporo rzeczy które mnie się podobają w Kudze ale np. siedzenia mają za krótkie pod udami. silnik diesel, prawie go nie słychać w porównaniu do Mondeo >2007. Trochę za dużo pali, przy intensywnej jeździe w trasie tez siedem litrów. miasto 7.5.
kasjopeja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-08-2013, 10:57   #328
piwkoo
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 30-03-2013
Model: Kuga
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 25
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Zizzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To czas zedytować info forumowicza, tam masz Kugę...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kuga też stoi na podjeździe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

... a tak przy okazji, dzwonił do mnie diler forda z 2tyg temu, że moja zamówiona Kuga przesunęła się z listopada na sierpień, więc panowie, może u Was będzie podobnie, czego serdecznie życzę.

Ostatnio edytowane przez piwkoo ; 04-08-2013 o 11:01
piwkoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2013, 08:28   #329
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał piwkoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... moja zamówiona Kuga przesunęła się z listopada na sierpień
Oczywiście tego roku? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A tak poważnie to podobnie jak kiedyś pod koniec roku robi się coraz lepiej i terminy się skracają.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2013, 08:45   #330
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

pewnie w fabryce przerwa wakacyjna byla. a ze hiszpanie nie sa demonami pracy...
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.