Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-01-2007, 14:25   #1
Andrzej2222
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 02-06-2006
Skąd: stalowa wola
Postów: 259
Domyślnie Głośniki tył

Witam chciałbym sie spytac mam radio LG 4x50 i z przodu mam glośniki 80 wat kazdy to rms bedzie mial ze 40 wat i z tylu 16 w półce 120 wat kazdy ale beda mielaly po 60 wat rms. I mam pytanie bo bostane eliposy 6x9 i chcialbym je w sadzic w ten owalne miejsca w ktorych byly te 5x6 i czy moge te 6x9 podlaczyc do wejscia w radiou gdzie sa podlaczone te 16. Czy beda graly te 16 z tymi 6x9 nic sie nie stanie radiu jak podacze je tak. Czy moga grac tylko 2 z przodu i 2 z tyłu czy moga grac 2 z przodu i 4 z tyłu?

Andrzej2222 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 19:18   #2
_Fox_
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-01-2007
Skąd: W-wa/Kijow
Postów: 9
Domyślnie Hmmm...

Na stan mojej wiedzy, moge z cala pewnoscia stwierdzic, ze radio sie nie zepsuje.
Niestety prawie na pewno, nie bedziesz zadowolony z efektu.
Na koncowke mocy, jaka posiadasz w swoim sprzecie, takie obciazenie moze byc nie do uciagniecia :fcp1
Oznacza to po prostu, ze glosniki straca dynamike i co za tym idzie radykalnie pogorszy sie jakosc dzwieku.
Oczywiscie to jest naszym indywidualnym odbiorem i moze Ciebie specjalnie to nie dotknie.
Spokojnie mozesz sprobowac i zadecydowac.
Ja osobiscie proponowalbym jakis dodatkowy wzmacniacz. Jesli nie zalezy Ci na budowaniu hi-end owego systemu, juz za pare groszy ( :fcp1 ) mozesz cos na allegro znalezc.
Zycze milego odsluchu i trafnych decyzji :fcp1
__________________
Za wspolprace DZIEKUJE :-)

UWAGA !!!Pomoc NIE TYLKO na forum. Pisz do mnie na GG/ PW/E-mail, KIEDY TYLKO CHCESZ, NAWET JAK sam Cię o to NIE poproszę ;-)))
_Fox_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 19:34   #3
Andrzej2222
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 02-06-2006
Skąd: stalowa wola
Postów: 259
Domyślnie

A jaki bys mi radzil kupic wzmacniacz to tych glosników to beda glosniki 180wat ale rms beda mialy chyba po 90watm. Móglbys mi podrzucic linka do jakiegos wzmacniacza taniego ale zeby pociagnol te glosniki.
Andrzej2222 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 19:58   #4
_Fox_
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-01-2007
Skąd: W-wa/Kijow
Postów: 9
Domyślnie

Andrzeju2222, abym mogl cokolwiek podpowiedziec musialbym posiadac nast wiedze:

1. Jakie dokladnie radio posiadasz (wiem tylko ze LG). Najlepiej, jakbys od razu przeslal
link do Twojego modelu ze strony producenta)
2. Ile pieniedzy chcialbys przeznaczyc na wzmacniacz i przewody.
3. Jakie to glosniki :fcp1

Boje sie jednak, ze bede mogl odpowiedziec dopiero za kilka dni. Bede odciety od netu :fcp5 . Postaram sie oczywiscie wczesniej.
Pozdrawiam
__________________
Za wspolprace DZIEKUJE :-)

UWAGA !!!Pomoc NIE TYLKO na forum. Pisz do mnie na GG/ PW/E-mail, KIEDY TYLKO CHCESZ, NAWET JAK sam Cię o to NIE poproszę ;-)))
_Fox_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.