Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Transit
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-12-2006, 14:23   #1
xavier
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-12-2006
Postów: 1
Domyślnie zamki w drzwiach jak je rozebrać i wyciągnąc

Witam
Mam tranzita z 2002 roku i do regeneracji zamki w drzwiach jak je rozebrać i wyciągnąc bo meczyłem się chyba z godzine i nie dałem rady a nie chce niczego pouszkadzać


Ostatnio edytowane przez Wojtek ; 18-02-2011 o 21:37
xavier jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-12-2006, 22:48   #2
uzdrowiciel
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-07-2006
Postów: 40
Domyślnie

ciezka sprawa kolego jak nie wyjmowales nigdy wkladki
w zamku jest od wewnatrz mala dziurka i tam trzeba wsadzic cos cienkiego ale twardego kluczykiem przekecic na max w lewa strone pociagnac do siebie troche wyjdzie pozniej cala wkladka w prawa i jest na wyjeta powodzenia
wiem ze bedziesz mial ciezko

[ Dodano: 2006-12-15, 23:49 ]
ps wymiana takich wkladek kosztuje 150 zl wszystkich wiadomosc na PW
__________________
diesel pestka !!!
uzdrowiciel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2007, 19:25   #3
BARCINIAK
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-02-2007
Skąd: BARCIN
Postów: 103
Domyślnie

oj u mnie dałem domorosłemu gościowi co dorabia zamki i.... oddał mi go w paczce ( w maku ) to chyba niełatwa sprawa u mnie wszystkie już się rozpierniczyły :fcp27
__________________
dlaczego nikt wcześniej mi nie powiedział , że to najwygodniejszy czołg na świecie ???
BARCINIAK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2007, 19:36   #4
majakos
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-03-2007
Postów: 81
Domyślnie

ja jak nieumialem dzwi kluczem otwierac to zamontowalem sobie centralny zamek na 4 dzwi taniej mnie to wyszlo niz nawet same kladki bym wymienil a zamki to mi wszystkie szlak trafil totalny szaj firma ford robi ale jeszcze mi stacyjka zostala moze ktos wymienial sam wklad???
__________________
transit 100 80 ps,skoda favorit 135 ls 1992,rower w stanie srednim.
majakos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2007, 22:36   #5
BARCINIAK
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-02-2007
Skąd: BARCIN
Postów: 103
Domyślnie

ja wymieniałem w poprzednim transitku ale na szrocie kupiłem nową stacyjkę i wyszło taniej bo i tak już drzwi mi się nie zamykały bo padły wszystkie zamki :fcp27 to go nie zamykałem !!!2 lata tak pomykałem bez zamykania aż go opyliłem za becen ( szkoda bo go lubiłem) taki polski sentyment
__________________
dlaczego nikt wcześniej mi nie powiedział , że to najwygodniejszy czołg na świecie ???
BARCINIAK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2007, 10:22   #6
majakos
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-03-2007
Postów: 81
Domyślnie

no wlasnie dlatego zamontowalem centralny zamek kupilem na 4 dzwi za 100zl musze tylko przy tylnich dzwiach pokombinowac bo niezabardzo dziala tak tez swojego niezamykalem
__________________
transit 100 80 ps,skoda favorit 135 ls 1992,rower w stanie srednim.
majakos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2007, 18:10   #7
BARCINIAK
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-02-2007
Skąd: BARCIN
Postów: 103
Domyślnie

no to tanio kupiłeś mam nadzieję , że będzie dobrze działał - bo często tanio nie znaczy dobrze :fcp25
__________________
dlaczego nikt wcześniej mi nie powiedział , że to najwygodniejszy czołg na świecie ???
BARCINIAK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2007, 13:05   #8
majakos
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-03-2007
Postów: 81
Domyślnie

no i zamek jest super dwa piloty w zestawie silowniki duzej mocy niepamietam jakiej ale muwilem gosciowi ze do transita tak caly zestaw ze sterownikiem 100zl gosciu na gieldzie chcial 115 ale zjechal na flaszke mam juz go ponad rok i nawet baterie w pilocie niezle bo jeszcze niepadly I TU WIDAC JAK WARSZTATY MONTUJACE ZAMKI I ALARMY NACIAGAJA BIEDNYCH KOWALSKICH
__________________
transit 100 80 ps,skoda favorit 135 ls 1992,rower w stanie srednim.
majakos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2008, 10:13   #9
ppdizel
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-04-2008
Postów: 6
Domyślnie Re: problem z zamkami

Ja również tydzień temu dołączyłem do użytkowników Transita 98r 2.5D.
Mam jeden kluczyk wyrobiony w którym jest immobilizer a drugi bez immobilizera mialem aby odmykać drzwi żeby tamtego nie wycierać.
Wkurzyło mnie to i założyłem centralny tak jak kolega majakos.
I wszystko gania prawidłowo tylko miałem problem z przednimi drzwiami. Musiałem rozłączyć zamki na kluczyk. Czyli kluczykiem otworze tylko boczne i tylną klapę.
ppdizel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2008, 16:38   #10
kuczis
ford::advanced
 
Avatar kuczis
 
Zarejestrowany: 02-06-2006
Skąd: Dania, Nordsjælland
Model: był Transit jest Focus
Silnik: 1.0 ecoboost 147KM by heko
Rocznik: 2012
Postów: 386
Domyślnie Re: problem z zamkami

musze sie przyznać ze ja też dołączyłem do fanów centralnego ... ponad pół roku otwierałem auto od strony pasażera :fcp5 nawet weszło mi to w krew i teraz podchodze do auta jak anglik z prawej strony :fcp2 , naszczęscie mam znajomego mechanika który zamontował mi centralny i śmiga aż miło ..p banana miłem na twarzy jeszcze parę dni po montażu otwierając Forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no bo w końcu nie musiałem sie włamywac do auta od strony pasażera.

Polecam na problemy z wkłądkami typu "ford" nie żadne półśrodki typu wd40 itp tylko ZAMEK CENTRALNY , problem z głowy na zawsze ..


aaa , a jeśli już sie uprzesz na wkłądki , a zaczynają szwankowac .. najlepszy sposób wyjąc i przemyć, wydmuchać i założyć spowrotem , tylko zanim przestaną działać , bo gdy już jest "po"( nieotwierają wogóle) to w modelu po roku 2000 jedynym sposobem ich wyjęcia jest destrukcja...
__________________
Ford Transit all time... only in road
kuczis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.