Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-02-2013, 13:01   #3061
onyxx
ford::average
 
Avatar onyxx
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-08-2005
Skąd: Białystok
Model: Mondeo MKIV Titanium
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 115
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Co do parowania modułu dvd oraz wyświetlacza denso trwa to minutkę. Wystarczy do tego wds/ids, wchodzi się w opcję programowania modułu navi i wpisuje vin - tyle...

onyxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2013, 15:44   #3062
XxXSTUDIXxX
ford::average
 
Avatar XxXSTUDIXxX
 
Imię: Jarosław
Zarejestrowany: 16-10-2012
Skąd: Zabrze
Model: FORD MONDEO
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 157
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

to znaczy ze naped dvd nie dziala nie wiem dlaczego???
XxXSTUDIXxX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2013, 19:49   #3063
klawy07
ford::average
 
Avatar klawy07
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 22-11-2012
Skąd: Radom
Model: MONDEO MK3 KOMBI DENSO
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: XII 2003
Postów: 140
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

onyxx wszystko się zgadza tylko jak ma się dostęp do wspomnianego sprzętu. Mnie tym ludziom w ASO nie chce się tłumaczyć o co chodzi bo dla nich to czarna magia.
klawy07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2013, 19:51   #3064
trepske07
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-02-2009
Skąd: wielkopolska
Model: mondeo mk3 / mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004 / 2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał onyxx Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do parowania modułu dvd oraz wyświetlacza denso trwa to minutkę. Wystarczy do tego wds/ids, wchodzi się w opcję programowania modułu navi i wpisuje vin - tyle...
to programowanie na wds/ids to tylko w aso czy wystarczy gościu posiadający wds/ids.

jak by co to 1 czytnik dvd jest do kupienia za 200 pln na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] .za mojego dałem 400 więc cena dobra tylko jaki stan?

Ostatnio edytowane przez trepske07 ; 18-02-2013 o 20:00
trepske07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2013, 20:29   #3065
...TOMCAT...
ford::amateur
 
Imię: DAWID
Zarejestrowany: 10-02-2013
Skąd: SZCZECIN
Model: Ford Mondeo Titanium X + pakiet ST
Silnik: 2.2 Diesel
Rocznik: 2004
Postów: 5
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Hmnn!!!I wygląda to tak że na mapie pokazuje że mam sygnał, tak jak u ciebie 12345marioale w menu (GPS information) wygląda na to że jednak nie ma łączności z satelitami.
w (NAV Diagnostik memory) pokazuje chyba antene o ile dobrze myśle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w ostatnim polu pod zaptaniem (Details) jest wpis ,,ANT'' ...
Nwet z bólem serca ale nie mogłem się powstrzymać i menu wcisnołem reset i wszystko powróciło do ustawięń fabrycznych, ale to nic nie zmieniło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam nadzieję że nie popsułem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co moge zrobić w takim przypadku jechać do ASO czy jest coś co moge sprawdzić,zrobić???
Pozdrawiam...
...TOMCAT... jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2013, 20:42   #3066
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,733
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał trepske07 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to programowanie na wds/ids to tylko w aso czy wystarczy gościu posiadający wds/ids.

jak by co to 1 czytnik dvd jest do kupienia za 200 pln na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] .za mojego dałem 400 więc cena dobra tylko jaki stan?
Cena OK ale ważne jest także z którego roku jest napęd - po II FL dostępna była opcja obsługi niektórych możliwości systemu (fabrycznie były wcześniej zablokowane).
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2013, 22:11   #3067
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
...TOMCAT...
Jeśli masz tak, jak u mnie w avatarze, to źle. Słowem mówiąc
jest ikonka globusa= brak łączności z satelitami
brak ikonki= jest łączność.

Zadaj sobie troszkę trudu i poczytaj choćby kilka wcześniejszych stron, akurat zbieg okoliczności, że sprawa tego rodzaju była ostatnio poruszana i dokładnie omawiana, włącznie z wrzuconymi fotkami. ASO sobie daruj, no chyba, że masz kasę i lubisz nią szastać.
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2013, 20:10   #3068
...TOMCAT...
ford::amateur
 
Imię: DAWID
Zarejestrowany: 10-02-2013
Skąd: SZCZECIN
Model: Ford Mondeo Titanium X + pakiet ST
Silnik: 2.2 Diesel
Rocznik: 2004
Postów: 5
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

12345mario

Dokładnie ten sam przypadek, co ostatnio opisywana sprawa na forum kilka stron wczesniej, teraz pomyślę co z tym zrobić bo praca za granicą i czasu za bardzo nie ma na rzeźbęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale mega dzieki za pomoc w problemie, jeśli się za to zabiore to na pewno zapytam od czego zacząć, na razie pozostaje smart-fon...
Pozdrawiam...
...TOMCAT... jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2013, 20:43   #3069
trepske07
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-02-2009
Skąd: wielkopolska
Model: mondeo mk3 / mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004 / 2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał onyxx Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do parowania modułu dvd oraz wyświetlacza denso trwa to minutkę. Wystarczy do tego wds/ids, wchodzi się w opcję programowania modułu navi i wpisuje vin - tyle...
problem z parowaniem modułu dvd rozwiązany. znalazłem w okolicy całkiem nowy serwis elektroniki samochodowej posiadający między innymi wds/ids. wpisali vin, posprawdzali błędy i wszystko ok. w aso albo nie mieli o tym pojęcia albo- kupisz od nas nowy zestaw za kilka tysięcy to sparujemy a jak nie to spadaj!
trepske07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2013, 14:10   #3070
WlodekP
ford::amateur
 
Imię: Włodek
Zarejestrowany: 12-01-2013
Model: Mondeo MkIII
Silnik: 2,0 Tdci
Rocznik: 2005
Postów: 3
Angry Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Mam podwójny problem z Denso, a właściwie z obsługą telefonu. Uchwyt Nokia CR3, wkładam 6610i i qpa. Na telefonie napis "akcesorium niekompatybilne". Denso przełączone w tryb telefonu "inicjalizuje..." w nieskończoność. A właściwie aktualizowało, bo wczoraj zniknęła mi ikonka telefonu, przełączenie w ten tryb przyciskiem nad ekranem powoduje tylko wyciszenie radia. Proszę o pomoc. Przeczytałem na wątku strony od 1 do 195 i kilkanaście od końca. I nie znalazłem rozwiązania.
WlodekP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.