Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-09-2012, 18:58   #11
artix12
ford::amateur
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 09-08-2012
Skąd: Inowrocław
Model: Mondeo MK5 Turnier
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 6
Domyślnie Odp: Co to za patent?

Dzięki recondo, niedługo wracam do kraju na urlop, zamontuje sterowanie ogrzewaczem i pewnie sprawa się wyjaśni. No chyba, że prędzej mnie dopadnie skandynawski mróz. W piątek miałem lód na szybach. Pierwszy raz w tym roku. Rano było -0.5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Podgrzewanie przedniej szyby jest rewelacyjne. Szkoda, że zapomniałem sprawdzić czy podgrzewacz nie odpalił. Dzięki forum naprawiłem już włącznik świateł cofania i zlokalizowałem podgrzewacz pod autkiem o którym nie wiedziałem. Kopalnia wiedzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Dzięki za pomoc !

Bump:


Ostatnio edytowane przez artix12 ; 02-09-2012 o 19:06
artix12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2012, 20:11   #12
sbozecki
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-03-2012
Skąd: krosno odrz
Model: mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2002
Postów: 127
Domyślnie Re: Co to za patent?

moze cos wiecej o tym podgrzewaczu pod autem gdzie sie znajduje i do czego słuzy zima sie zbliza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sbozecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2012, 20:33   #13
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: Re: Co to za patent?

Cytat:
sbozecki
Tutaj masz:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2012, 21:12   #14
artix12
ford::amateur
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 09-08-2012
Skąd: Inowrocław
Model: Mondeo MK5 Turnier
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 6
Domyślnie Odp: Co to za patent?

Podgrzewacz znalazem pod autkiem, prawie na środku, na wysokości pedałów hamulca czy sprzęgła.Rurka wydechowa wychodzi pod siedzeniem kierowcy. Bez problemu można ją znaleźć. Prawdopodobnie mam podgrzewacz Eberspächer , czyli jak to wszyscy nazywaja Webasto (to samo ustrojstwo, inna firma). Włącza się automatycznie poniżej 5 stopni C i dogrzewa silnik. Po zainstalowaniu elektroniki z pilotem mamy ogrzewanie postojowe. Czyli "niewielkim" kosztem mamy tzw.Webasto w furce. Fajna sprawa. Koszt elektroniki w firmie instalujacej koło 2 tysiaków. Można oczywiscie taniej. Na forum widziałem relacje z montażu sterowania niewielkim kosztem. Czyli można Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez artix12 ; 02-09-2012 o 21:25
artix12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.