Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-12-2011, 21:16   #31
djmatheo
ford::average
 
Avatar djmatheo
 
Zarejestrowany: 08-10-2010
Skąd: Tarnów
Model: Mondeo MK3 Ghia
Silnik: 2.0 TDDi 115KM
Rocznik: 2001
Postów: 112
Domyślnie Odp: Centralny zamek nie działa po mrozach

Cytat:
Napisał ezop Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a przy otwieraniu otwieral wszystko po za drzwiami kierowcy. Z kluczyka dzialalo wszystko.
Dokladnie. Jak zamykam to nie chca mi sie za pierwszym razem zamknac dzwi kierowcy i ktores z tylu i musze drugi raz wciskac przycisk zamkniecia a przy otwieraniu to otwiera wszystko poza dzwiami kierowcy i wowczas tez musze drugi raz wciskac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z tym zamkiem to spedzilem tyle czasu ze naprawde mam czasami dosc.

djmatheo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2011, 21:24   #32
ezop
ford::average
 
Avatar ezop
 
Zarejestrowany: 22-01-2007
Skąd: Gorlice
Model: mondeo ghia
Silnik: 2.0 TDDI, 1.8 16v
Rocznik: 2001, 1993
Postów: 50
Domyślnie Odp: Centralny zamek nie działa po mrozach

postaram sie zrobic jakis opis jak rozwiazac problem ale to moze potrwac bo srednio u mnie z czasem ale kolega djmetheo z tarnowa to nie daleko wiec kiedys mozesz podjechac do gorlic i cos uradzimy.
ezop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2011, 21:41   #33
djmatheo
ford::average
 
Avatar djmatheo
 
Zarejestrowany: 08-10-2010
Skąd: Tarnów
Model: Mondeo MK3 Ghia
Silnik: 2.0 TDDi 115KM
Rocznik: 2001
Postów: 112
Domyślnie Odp: Centralny zamek nie działa po mrozach

A wiesz ze chetnie sie spotkam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. z tym opisem to naprawde sie nie spieszy bo auto mi sie jeszcze zamyka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. haha i jest ok, ale moze jak sie kiedys cieplej zrobi to sie za ten zamek po raz n'ty wezme Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
djmatheo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-07-2016, 10:43   #34
mielke
ford::average
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 06-02-2009
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 Duratec HC
Rocznik: 2009
Postów: 89
Domyślnie Odp: Centralny zamek nie działa po mrozach

Witam
Mnie też dziś spotkała niemiła niespodzianka
Podłączyłem uniwersalny sterownik by mieć piloty i przez chwilę działało dobrze z tym że jeszcze nie miałem podpiętych kierunków. Więc rozebrałem plastiki pod kierownicą i szukam kabli od migaczy, podpiąłem miernik do czarnego z białym paskiem i włączyłem kierunek, na mierniku migały cyferki więc pomyślałem że to jeden z migaczy. Podpiąłem kable pod niego od sterownika uniwersalnego i spróbowałem zamknąć auto.
Ku mojemu zdziwieniu auto się nie zamknęło i centralka uniwersalnego przestała się odzywać, a co gorsza fabryczny centralny przestał działać z kluczyka w zamku kierowcy (zamyka i otwiera tylko drzwi kierowcy) przy czym słychać że pstryka coś w okolicy modułu za schowkiem.
Moje pytanie jest takie
Co mogło się uszkodzić ?
Bezpieczniki wszystkie pod kierownicą są dobre i bezpiecznik od centralki uniwersalnej też ok.
Czy to padł moduł centralnego ? Czy te literki na końcu 1S7T-15K600GA mogą być zamienione na np. LD,KB lub wyżej i czy to oznaczało by więcej funkcji ?
Czy możliwe jest to że zamek kierowcy padł (mikrostyki w nim ) i dla tego nie działa mi fabryczny centralny z kluczyka
Jeśli tak to dlaczego słychać pstrykanie zza schowka ?

Ostatnio edytowane przez mielke ; 17-07-2016 o 11:45
mielke jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2021, 10:19   #35
Michu999
ford::beginner
 
Imię: Michal
Zarejestrowany: 30-11-2021
Skąd: Szczecin
Model: Ford mondeo mk3
Silnik: 1.8
Rocznik: 2002
Postów: 13
Domyślnie Centralka nie działa

Witam zainteresowanych .Tak jak w temacie ,centralka przestała działać, jeszcze rano raz zamknelo mi wszystkie drzwi A teraz już koniec .Baterie zostały wymienione na nowe ( choć przecież trzymają bardzo długo) .Myślę że w ten sposób nie rozkodowalem klucz ,choć nie jestem pewny na 100% .Co mogę jeszcze sprawdzić, czy bezpiecznik ma wplyw na to ,czy sprawdzić kostkę przy kierownicy .Czy ktoś ma pomysł co można zrobić? Dzięki za każdą radę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ps . Jeśli kluczem otwieram drzwi ,centralka załapuje czasami .
Michu999 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2021, 14:19   #36
kluska123244
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 11-03-2019
Model: mondeo mk3
Silnik: 1.8
Rocznik: 2004
Postów: 413
Domyślnie Odp: Centralka nie działa

prawdopodobnie uszkodzony zamek kierowcy. Sprawdź czy w środku wszystkie drzwi się zamykają po ryglowaniu
kluska123244 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.