Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-01-2014, 16:27   #681
ampal
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 06-02-2013
Model: kuga
Silnik: 2,0 TDI
Rocznik: 2012
Postów: 20
Domyślnie Odp: nowa kuga

Cytat:
Napisał wacek1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bez chipowania kuga sie niezle zbiera i wcale mocy jej nie potrzeba no chyba ze ktos chce pisku spod swiatel, bo na trasie ma wystarczajace kopyto
pisku nigdy nie będzie! komputer na to nie pozwoli w tym modelu - cała moc rozkładana jest na przyspieszenie samochodu a nie na buxowanie wmiejscu! jeżeli wiesz o czym mówię.

ampal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2014, 22:56   #682
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,381
Domyślnie Odp: nowa kuga

Wyłącz esp tc w ustawieniach, będziesz miał z piskiem.

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 30-01-2014 o 07:49 Powód: ZBędne cytowanie
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2014, 22:07   #683
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

witam. Pytanie do posiadających już swoje Kugi, macie jakieś sugestie co do odbioru auta na co zwracać uwagę, coś co przy waszych odbiorach było nie tak lub co zauważyliście sami po odbiorze. pozdrawiam
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2014, 09:52   #684
Pitek S.
ford::advanced
 
Avatar Pitek S.
 
Zarejestrowany: 14-07-2011
Model: Golf mk 7,5
Silnik: 1,4 TSI 150 KM
Rocznik: 2017
Postów: 366
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Marcin-Prezes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam. Pytanie do posiadających już swoje Kugi, macie jakieś sugestie co do odbioru auta na co zwracać uwagę, coś co przy waszych odbiorach było nie tak lub co zauważyliście sami po odbiorze. pozdrawiam
ja jak odbierałem w Krakowie co prawda focusa, to po paru km na stacji benzynowej auto "umarło", wezwałem assistance i okazało się że ktoś nie przykręcił klem do akumulatora, tylko swobodnie leżały, aż spadły na szczęście na postoju, a nie podczas jazdy; więc musisz pilnować wszystkiego; powodzenia i gratulacje nowego autkaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
był: Fiat 125p; Fiat Siena 1,6 HL; Fiat Punto ELX; Fiat Stilo; Ford Focus mk2; Ford Mondeo mk4; Ford Focus mk3 EcoBoost; VW Golf mk7 1,4 TSI ; Audi A3 1,4 TFSI
jest
:VW Golf mk7,5 1,4 TSI
Pitek S. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2014, 12:43   #685
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Pitek S. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja jak odbierałem w Krakowie co prawda focusa, to po paru km na stacji benzynowej auto "umarło", wezwałem assistance i okazało się że ktoś nie przykręcił klem do akumulatora, tylko swobodnie leżały, aż spadły na szczęście na postoju, a nie podczas jazdy; więc musisz pilnować wszystkiego; powodzenia i gratulacje nowego autkaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzięki, o tym to bym nawet nie pomyślał że taki numer wytną
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2014, 13:11   #686
kasjopeja
ford::average
 
Avatar kasjopeja
 
Zarejestrowany: 17-04-2009
Model: mondeo mk3/mk4/kugaII/mk5/Edge St-Line
Silnik: 2.0 115/140/163/180/238
Rocznik: 2005/2008/2013/2016/2019
Postów: 66
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Ja miałem porysowaną taflę lusterka od strony kierowcy. widać było pod światło. wymienili ale musiałem poczekać
kasjopeja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2014, 14:43   #687
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Marcin-Prezes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam. Pytanie do posiadających już swoje Kugi, macie jakieś sugestie co do odbioru auta na co zwracać uwagę, coś co przy waszych odbiorach było nie tak lub co zauważyliście sami po odbiorze. pozdrawiam
Ja bym wziął ze sobą specyfikację samochodu, którą dostałeś od dilera przy zawieraniu umowy oraz wydruk z ETISu i z tymi dwoma dokumentami sprawdził punkt po punkcie.

To co koledzy z UK podkreślali i u mnie się sprawdziło, to brak dywaników z nadrukiem KUGA w kolorze srebrnym. Były zwykłe welury. Ponieważ te z nadrukiem KUGA kosztują jakieś 200-300 zł a takie zwykłe połowę tego to dziwnym trafem nikną ze wszystkich nowych samochodów.

Nie wygrałem nic bo sprzedawca powołał się zapis z gwiazdką, że mogą wszystko zmienić w specyfikacji co nie zagraża bezpieczeństwu, ale warto to sprawdzić.

Można też sprawdzić, czy akcja serwisowa na złe wskazania przebiegu do zatankowania (distance to empty) została wykonana, bo u mnie jej nie zrobili.
vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2014, 15:33   #688
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
ja bym wziął ze sobą specyfikację samochodu, którą dostałeś od dilera przy zawieraniu umowy oraz wydruk z etisu i z tymi dwoma dokumentami sprawdził punkt po punkcie.

To co koledzy z uk podkreślali i u mnie się sprawdziło, to brak dywaników z nadrukiem kuga w kolorze srebrnym. Były zwykłe welury. Ponieważ te z nadrukiem kuga kosztują jakieś 200-300 zł a takie zwykłe połowę tego to dziwnym trafem nikną ze wszystkich nowych samochodów.

Nie wygrałem nic bo sprzedawca powołał się zapis z gwiazdką, że mogą wszystko zmienić w specyfikacji co nie zagraża bezpieczeństwu, ale warto to sprawdzić.

Można też sprawdzić, czy akcja serwisowa na złe wskazania przebiegu do zatankowania (distance to empty) została wykonana, bo u mnie jej nie zrobili.
wielkie dzieki za informacje, własnie zerkam na etis-a i mam ta akcje serwisową "distance to empty" jako zaległą
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2014, 16:12   #689
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,381
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

na początku XXI w. kupowałem nowy fabrycznie pojazd, po kilkunastu miesiącach eksploatacji , podczas drobnych prac lakierniczych, wyszło, ze samochód miał poważna naprawę dachu i całą prawą stronę , a wszystko było ładnie pomalowane.....
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2014, 20:05   #690
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

OdebranyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Pytanko do kolegów. Czy informacje o samochodzie zamieszczone na stronie Etis są uaktualniane na bieżąco czy z pewnym opóźnieniem? Akcja serwisowa Distance Empty widnieje jako niewykonana na Etis a w serwisie podaje ja jako wykonaną. Pozdrawiam wszystkich
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.