Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-01-2011, 23:00   #151
motorek26
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar motorek26
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Łódź
Model: Yamaha r1 rn 19/yamaha r6 rj06
Silnik: 1.0 193 km/ 600
Rocznik: 2008/2005
Postów: 6,538
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie , jakie , gdzie , za ile ?

Cytat:
Napisał Lis-Witalis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mi w liberty direct wyszło 255 zł za OC
no prosze cie przy silniku 1.3i ty szukasz jeszcze taniej

ja dziś byłem u moich ajentów i wykupiłem ubezpieczenie w TUV-ie
oc + nnw+ jakieś ubezpieczenie mieszkania wyszło 617 zł taniej już nie było nawet nigdzie mowy

motorek26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2011, 18:59   #152
romekcz
ford::average
 
Avatar romekcz
 
Imię: Romek
Zarejestrowany: 23-10-2009
Skąd: Staniszcze Wielkie
Model: Mondeo seria 40 (TREND)
Silnik: 2.0 TDCi 130KM
Rocznik: 2005
Postów: 166
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie , jakie , gdzie , za ile ?

Posiadam ubezpieczenie w Liberty Direct. Za pakiet OC+AC Premium+Ubezpieczenie szyb+Premium Assistance+NNW zapłaciłem łącznie 1323,19zł (OC wyszło 275,39zł). Uważam, że to nie wygórowana kwota. Do tego pełna wygoda bo auto ubezpieczyłem nie wychodząc z domu ( w pakiecie startowym otrzymałem komplet dokumentów, naklejkę "Dziecko w samochodzie", zapach do samochodu oraz kamizelkę odblaskową - zawsze to cośGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).

Liberty Direct posiada specjalna promocję. Podając nr polisy znajomego otrzymujemy dodatkowo zniżkę w wysokości 100 zł przy pakiecie OC + AC bądź 50 zł przy zakupie samego OC.

Gdyby ktoś potrzebował nr polisy do zniżki to podaję swoją: 2010-57610468. Zawsze to dodatkowa oszczędność.

Jeśli chodzi o odszkodowanie to mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał sprawdzać czy to dobra firma czy zła.
romekcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2011, 11:30   #153
marwyk
ford::professional
 
Avatar marwyk
 
Zarejestrowany: 11-07-2006
Skąd: Kraków
Model: VW SHARAN
Silnik: 1.9tdi 110KM
Rocznik: 1999
Postów: 1,384
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie , jakie , gdzie , za ile ?

NOWY numer mojej polisy w AXA to : 2596812 - dla każdego który poda ten numer jest zniżka przy wykupieniu OC lub OC + AC.

Numer ważny jest do 25.02.2012

Ostatnio edytowane przez marwyk ; 23-02-2011 o 11:33
marwyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2011, 17:46   #154
scharn
ford::beginner
 
Avatar scharn
 
Imię: Waldek
Zarejestrowany: 06-02-2011
Skąd: Szczecin
Model: Ford Kuga
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2018
Postów: 28
Domyślnie Odp: [mk1] Gdzie najtańsze oc???Piszczie!!!

Cytat:
Napisał dujemol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Polecam Benefia 24. Wszystko przez internet - wypełniasz wniosek - płacisz a za 3 dni masz polisę. Z likwidacją szkód też ekspresowo. A ponadto mają najniższe składki na rynku!
Nigdy więcej w Benefi w październiku miałem kolizję i do tej pory mam problem z uzyskaniem odszkodowania.

Cytat:
Napisał Lis-Witalis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja wszystkim polecam sprawdzone ubezpieczenie w liberty direct.
Na stronie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] możecie sobie wyliczyć wysokość składki OC i AC a po wpisaniu tego kodu promocyjnego :2010-72455851 otrzymacie 50 zł zniżki na OC i 100 zł zniżki na AC. Polecam. Promocja jest ważna do końca marca 2011 r.
A co tak polecanej Liberty Direct to jeżeli miałeś szkodę w ostatnim roku i chcesz wykupić AC a zniżek z tego tytułu nie posiadasz to nawet Ciebie nie ubezpieczą.Dzwoniąc usłyszałem "bardzo nam przykro ale nie możemy Pana ubezpieczyć, proszę się do Nas zgłosić za rok jak będzie Pan posiadał przynajmniej 10%"

Posiadałem długi czas ubezpieczone 2 auta w MTU lecz gdy ceny poszły do góry obecnie mam w Avivie (która nie robi problemów z tytułu szkody i ubezpieczy bez problemu)

Ostatnio edytowane przez scharn ; 23-02-2011 o 17:49
scharn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2011, 15:26   #155
cornholio01
ford::advanced
 
Avatar cornholio01
 
Zarejestrowany: 30-10-2007
Skąd: Sun City
Model: Ford Mustang,Expedition
Silnik: 3.8 v6,5,4 V8
Rocznik: 1995
Postów: 252
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie , jakie , gdzie , za ile ?

interrisk oc 320 zł
cornholio01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2011, 12:39   #156
wojtas2221
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-03-2011
Skąd: Bytom
Model: S-Max
Silnik: 2.0 140 KM
Rocznik: 2007
Postów: 62
Smile Ubezpieczenie AC, OC, NNW, Assistance

Witam
Jakiś czas temu kupiłem s-maxa i muszę go ubezpieczyć, chodzi mi o pełen pakiet OC, AC, NNW, Assistance.
Wiadomo, że na internecie są kalkulatory on-line gdzie mogę to sobie wyliczyć ale oprócz ceny ważna jest również późniejsza obsługa, wiec jakie możecie polecić firmy ubezpieczeniowe z których usług jesteście zadowoleni?

Kolegom z opiniami w stylu "po co ci AC, szkoda pieniędzy" dziękuję z góry

Pozdrawiam
wojtas2221 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2011, 12:43   #157
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie AC, OC, NNW, Assistance

Każdy ma inną oferte ze względu na wiek,zniżki,wypadki itp.
Mi najtaniej wyszło za cały pakiet w Allianz,ale nigdy nie musiałem korzystać z ubezpieczenia,więc nie wiem co byłoby gdyby...
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2011, 12:50   #158
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie AC, OC, NNW, Assistance

ja bylem/jestem ubezpieczony w PZU, Alianz i Kravag.
ale korzystalem tylko z PZU (dawano, dawno temu) i nie bylo tak zle jak niektorzy opisuja...
natomiast dobrze pamietam rozmowe z kierownikiem serwisu ASO Seata, ze on (i klienci) najwiecej problemow ma z tymi malymi ubezpieczycielami, ze najlatwiej dogadac mu sie bylo wlasnie z PZU.
wiem tez ze niektorzy kombinuja - najtansze OC i dobre AC u roznych ubezpieczycieli. co do NWW, Asistance, to chyba sa one dodawane do pakietow OC/AC ale czytalem opinie (i ja tak uwazam) ze lepiej wykupic sobie gdzies indziej. Ja np teraz mam pelen pakiet w ADAC niemieckim (dla calej rodziny, na caly swiat, lacznie z pomoca prawna, medyczna, transportem, noclegiem, autem zastepczym itp). mozna jeszcze w polsce DAS do ochrony przed ubezpieczycielami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2011, 13:46   #159
grizzly
ford::advanced
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 05-04-2011
Skąd: Tarnobrzeg ale teraz W-wa
Model: S-max
Silnik: 2.0 klekot
Rocznik: 2011
Postów: 257
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie AC, OC, NNW, Assistance

ja mam Hestię full pakiet + DAS za 240 PLN rocznie dla wzmocnienia argumentów

Hestia działa nieźle - jak mi się mondek raz rozkraczyl to załatwili hotel, taxówki i w wyniku tego spędziliśmy z żoną weekend _za_darmo_ w krakowie.


sl
__________________
był Mondeo MK3 kombi 2.0 145 PS
był VW Passat B6 2.0 FSI Sportline
jest Ford S-max 2.0 TDCI titanium-platinium
grizzly jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2011, 13:47   #160
wojtas2221
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-03-2011
Skąd: Bytom
Model: S-Max
Silnik: 2.0 140 KM
Rocznik: 2007
Postów: 62
Domyślnie Odp: Ubezpieczenie AC, OC, NNW, Assistance

ADAC- faktycznie jest lepszy, tylko widzę problemem może być bariera językowa, nie wiesz czy jest obsługa oprócz niemieckiego również po angielsku?
wojtas2221 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.