Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Explorer
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-05-2008, 21:45   #1
jacek4
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-03-2008
Skąd: Warszawa Grochów
Postów: 7
Domyślnie jazda w deszczu

witam wszystkich.
mam pytanie : ostatnio po raz pierwszy jechałem explo w czasie obfitych opadów deszczu i musiałem wręcz przerywać jazdę żeby przepuszczac jadące zamną samochody ponieważ przejeżdżając przez kałuże z przed samochodu na przednią szybę wylatuje ściana wody. Czy wy też macie ten problem czy to jest przypadłość explo II czy też może wina opon które minimalnie wystają na boki, nadmieniam jednak że ta ściana wody napiera na szybę wprost z nad maski centralnie z przodu nawet jadąc 20-30 km/h.A jeżeli ten typ tak ma to czy jest na to jakiś patent np: dokładka pod zderzakiem lub co innego (chociaż nie interesuje mnie taka profanacja explo ale dla mnie jazda przez głebsze kałuże na asfalcie jest niemożliwa.Proszę o radę i pozdrawiam Dzieki :fcp11

jacek4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2008, 21:04   #2
fotomysz
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-11-2007
Postów: 93
Domyślnie Re: jazda w deszczu

Cytat:
Napisał jacek4
na przednią szybę wylatuje ściana wody. Czy wy też macie ten problem czy to jest przypadłość explo II czy też może wina opon które minimalnie wystają na boki,
jeśli wystają poza obrys samochodu (tych plastusiu na błotnikach to tak bywa) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja swoim śmigam w deszczu nawet 100-120 i nie mam takich problemów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Zapraszamy:[link=http://www.explorerclubpolska.com/forum:2guduxtp]forum EXPLORER Club Polska[/link:2guduxtp]
Dwa Explorery w stajni
'99 SOHC + LPG up+2 cale
'93 OHV + LPG up 8'' koła 33" i motamy dalej
fotomysz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2008, 21:26   #3
jacek4
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-03-2008
Skąd: Warszawa Grochów
Postów: 7
Domyślnie Re: jazda w deszczu

dzieki fotomysz za odpowiedz ale to mi sie wydaje dziwne bo oponnami to błotem chlapie sobie ne boczne szyby a podczas deszczu woda leci mi na szybe centralnie znad maski a nie z boków.miałem wczesniej dwie omegi i tam można było na maxa wjechac w kałuże i woda waliła tak na boki że nawet pieszego omijała a wycieraczek nie trzeba było używac a tu jest tragedia ale ty masz z explo wiekszą wiedze wiec może tak byc ale nie wiem co robic,
Ps sorry za niepoprawne zachowanie na forum bo uczestnicze w nim pierwszy raz dopiero w klubie i nie wiem jeszcze jek sie poruszac np tak jak teraz chce kontynuowac ten temat czy mam zaczynac nowy czy tak jak teraz.ale z czasem sie poprawie
pozdro - jacek4
jacek4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2008, 10:08   #4
fotomysz
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-11-2007
Postów: 93
Domyślnie Re: jazda w deszczu

Cytat:
Napisał jacek4
to mi sie wydaje dziwne bo oponnami to błotem chlapie sobie ne boczne szyby a podczas deszczu woda leci mi na szybe centralnie znad maski a nie z boków.
błoto jest cięższe i nie tworzy fali w czasie najazdu w nie, a woda się spiętrza i od razu do góry
zobacz tu jak lata błoto, a jak woda od razu na szybę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Zapraszamy:[link=http://www.explorerclubpolska.com/forum:2guduxtp]forum EXPLORER Club Polska[/link:2guduxtp]
Dwa Explorery w stajni
'99 SOHC + LPG up+2 cale
'93 OHV + LPG up 8'' koła 33" i motamy dalej
fotomysz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.