Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-09-2018, 20:25   #4561
marcink719
ford::average
 
Avatar marcink719
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 15-03-2007
Skąd: małopolska
Model: Galaxy mk3, Focus mk1
Silnik: 2.0 TDCi 140 KM, 2.0 SPI
Rocznik: 2007,2003
Postów: 171
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] czy moduły prostokątne (nie zaoblone jak większość) np. taki jak ten: AM5T-14D212-EA też będzie pasował do galaxy? Co ciekawe 212, mimo że nowsze, są dużo tańsze niż te 112...

__________________
Ramka radia i kieszeń, półka S-max, Galaxy do sprzedania
Opony 225/50ZR17 2 sztuki
marcink719 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2018, 20:45   #4562
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał marcink719 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy moduły prostokątne (nie zaoblone jak większość) np. taki jak ten: AM5T-14D212-EA też będzie pasował do galaxy?
Nie będą pasowały,to już jest Sync.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2018, 21:12   #4563
marcink719
ford::average
 
Avatar marcink719
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 15-03-2007
Skąd: małopolska
Model: Galaxy mk3, Focus mk1
Silnik: 2.0 TDCi 140 KM, 2.0 SPI
Rocznik: 2007,2003
Postów: 171
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Dzięki. Czy ktoś znalazł wiązkę taniej niż 300zł, jak oferują komorowscy? Jutro jeszcze sprawdzę czy jest w samochodzie wiązka bardziej wypasiona, mimo że fabrycznie nie było bt...

Odnośnie mikrofonu, te z allegro oscylują koło 100 zł do forda; ktoś pisał, że dowolny mikrofon 2-żyłowy z jakiegokolwiek samochodu działa... Czy taki za kilka złotych ze sklepu elektronicznego będzie działał?
__________________
Ramka radia i kieszeń, półka S-max, Galaxy do sprzedania
Opony 225/50ZR17 2 sztuki

Ostatnio edytowane przez marcink719 ; 09-09-2018 o 21:25
marcink719 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2018, 19:23   #4564
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Pewnie tak ale pytanie jaka jakość tego bedzie...jak nie musisz mieć ori to kup np od bmw sa dość tanie 20-30zl. Ja u siebie mam akurat dość przyzwoity z zestawu parrota ( wyglada jak czujka od alarmu). Gruba piankę docialem do wielkości otworu w gnieździe na mikrofon, w środku otworek na sam mikrofon i wcisniete wszystko bez kleju i trzyma pięknie.
Co do wiazki to jeśli masz jakiekolwiek zdolności i lutownice to robisz wiązkę z kabelkow, wkladasz w ekran po kablu antenowym a potem np w peszel, sa takie małe.... Kable wlutowujesz w wiązkę przy kostce radia, puszczasz ładnie pod deską do schowka. Oczywiście musisz mieć kostkę do modulu żeby drugi koniec wiazki zamontować. Filozofi nie ma. Tylko nie rob na skretke bo to już druciarstwoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W ostateczności można wyjac piny z qada przyradiu i dołożyć kabelek jeśli uda się ładnie rozgiac a potem zarobić to nawet nie trzeba lutować.

Mikrofon chyba mam jeszcze jeden parrota jakbyś był chętny to jak tylko znajdę....

Ostatnio edytowane przez peteypee ; 11-09-2018 o 19:29
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2018, 09:47   #4565
seba3dor
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 19-03-2017
Skąd: Opole
Model: Focus mk2
Silnik: 1.6 TDCi HHDA
Rocznik: 2007
Postów: 68
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał marcink719 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki. Czy ktoś znalazł wiązkę taniej niż 300zł, jak oferują komorowscy? Jutro jeszcze sprawdzę czy jest w samochodzie wiązka bardziej wypasiona, mimo że fabrycznie nie było bt...

Odnośnie mikrofonu, te z allegro oscylują koło 100 zł do forda; ktoś pisał, że dowolny mikrofon 2-żyłowy z jakiegokolwiek samochodu działa... Czy taki za kilka złotych ze sklepu elektronicznego będzie działał?
Można kupić najtańszy moduł na Ale z uciętą wtyczką (już za 50 zł są) i próbować samemu rzeźbić. Są schematy na forum. Co do mikrofonu - najlepiej szukać gotowych plastików - ja kupiłem połamany ale miał mikrofon. Patrz po zdjęciach. Trzeba poszukać - nie od razu się trafi. Za 300 to moduł można kupić wypasiony. Szkoda na wiązkę wydawać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
seba3dor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2018, 09:49   #4566
marcink719
ford::average
 
Avatar marcink719
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 15-03-2007
Skąd: małopolska
Model: Galaxy mk3, Focus mk1
Silnik: 2.0 TDCi 140 KM, 2.0 SPI
Rocznik: 2007,2003
Postów: 171
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] właśnie tego się obawiam, ze o ile wpięcie się "szeregowo" z modułem to nie problem z dolutowaniem, o tyle już brak wtyczki do modułu jest przeszkodą... Można gdzieś taką wtyczkę dostać? Czy tylko części z allegro? Jak będę miał czas to zajrzę za schowek i zobaczę jak z wiązką, wtedy dam znać, ale najwcześniej za 2 tygodnie...
__________________
Ramka radia i kieszeń, półka S-max, Galaxy do sprzedania
Opony 225/50ZR17 2 sztuki
marcink719 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2018, 15:00   #4567
bynajmniej
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 11-05-2012
Skąd: W-wa
Model: Mondeło
Silnik: 2 litry
Rocznik: 2007
Postów: 59
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Na OLX są złączki do BT.
Znalazłem po haśle "wtyczka bt ford" i to na dodatek są z pinami - a o te najtrudniej.
bynajmniej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2018, 18:05   #4568
mischel
ford::advanced
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 20-06-2012
Skąd: Ożarów Maz.
Model: Mondeo mk3
Silnik: 1,8
Rocznik: 2006
Postów: 274
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Piny do modułu bt pasują od kostki klimatronika z mondeo mk3.
mischel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2018, 18:35   #4569
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Piny pasują od kostek awdi i wieswagena oraz kilku innych chyba nawet od climy mk4Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. rozbiera się je w ten sam sposób. Nawet na elektronicznych sklepach można kupić chyba nowe piny ale nie wiem jak to fachowi się nazywa. W każdym razie spokojnie można dolutować a jak się chce to i rozgiac i zarobić pinyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wtyczki sa tylko trzeba szukać 20-30zl kable zazwyczaj ucięte wiec da się z tego zrobić cos. Za 300 to modul z pl vc i do tego manetka w kompecie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2018, 12:12   #4570
StStS
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-05-2012
Model: S-Max Vignale
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2022
Postów: 54
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał marcink719 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odnośnie mikrofonu, te z allegro oscylują koło 100 zł do forda; ktoś pisał, że dowolny mikrofon 2-żyłowy z jakiegokolwiek samochodu działa... ?
Jak chcesz wydać mniej to polecam szukać schowka na okulary, podsufitki, lampki.. Goście, którzy rozkręcają auta nie zawsze się zorientują, że tam jest mikrofon..
Ja kupiłem za 40zł, uświadamiając sprzedawcy, że to tkwi w podsufitce, którą wystawił za 100zł.

A teraz pytanie:
Mam moduł, mikrofon i manetkę. W podsufitce znalazłem wtyczkę do mikrofonu, ale nad schowkiem nie mam wtyczki do modułu BT.
Mogę tanio kupić całą wiązkę kabinową. I teraz: czy da się łatwo przełożyć wiązkę od radia do modułu BT? Bardzo chciałbym uniknąć lutowania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wiązki, o których mowa w opisie pdf chyba już przestały istnieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
StStS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bluetooth mk4 , bt mk4 , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.