Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-04-2015, 17:55   #51
xxfordxx
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jakie macie terminy odbioru z salonu ?

Niestety nie udało mi się dzisiaj porozmawiać z właścicielem salonu , kiedy będzie do odbioru auto -nie wiem gdy rozmawiałem ze sprzedawczynią była bardzo zdziwiona jak jej powiedziałem że wiem iz auto stoi u nich na placu, wtedy zaczęła się zasłaniać że nie ma dokumentów , w trakcie rozmowy jednak wyszło ze dokumenty ma ale nie ma karty pojazdu ..... dziwne.
16 proc to sporo , nigdy więcej nie auta w salonie w Piotrkowie...

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2015, 18:13   #52
kruger
ford::advanced
 
Avatar kruger
 
Zarejestrowany: 27-04-2010
Model: Mondeo MK5 → Mondeo MK4
Silnik: EB 240KM, PowerShift
Rocznik: 2013
Postów: 426
Domyślnie Odp: Jakie macie terminy odbioru z salonu ?

Zanim auto dotrze do dealera musi być faktura z Forda więc niech ta Pani idiotki z siebie nie robi.
11% to g***o nie rabat, na wejściu w większości salonów jest wyższy. Ja mam zaraz odbiór, rabat ok 17,5% i przy odbiorze auta jakieś gratisy obiecane.
Nie wiem ile masz zaliczki wpłaconej ale jest ona i tak zwrotna więc wypnij się na tą fruzię i idź gdzie indziej. Na PW mogę Ci dać namiar na salon gdzie zamawiałem. Potraktują Cię normalnie i ładnych parę tysięcy oszczędzisz. A zaliczki 1k PLN zapłacisz.
kruger jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2015, 19:25   #53
kapode
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-01-2009
Model: Mustang GT
Silnik: 5.0
Rocznik: 2015
Postów: 180
Domyślnie Odp: Jakie macie terminy odbioru z salonu ?

Podobno karta pojazdu a pojazd przychodzą osobno.... może dlatego czegoś nie mają. Pewnie w ciągu 3-4 dni Ci wydadzą.
__________________
Mondeo 2.0 EB
Mustang GT 2015
kapode jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2015, 22:03   #54
ssakznadodry
ford::amateur
 
Avatar ssakznadodry
 
Zarejestrowany: 15-04-2011
Skąd: Wrocław
Model: mondeo MK3,MK4,MK5
Silnik: 2.0TDCI, 180+ PS
Rocznik: 2008,2011,2015
Postów: 6
Domyślnie Odp: Jakie macie terminy odbioru z salonu ?

Ja swojego dzisiaj odebrałem.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jutro pierwsza trasa i dam znać na temat mojej pierwszej opinii. Pozdrawiam.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ssakznadodry jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2015, 21:01   #55
main91
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-04-2011
Skąd: Toruń
Model: Mondeo MK IV, mondeo MK V
Silnik: 2.0 TDCI 140KM, 2.0 TDCI 180KM,
Rocznik: 2007, 2015
Postów: 21
Domyślnie Odp: Jakie macie terminy odbioru z salonu ?

Witam, nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam swój post ale mam problem... auto było gotowe do odbioru w poniedziałek 4.05.2015. Z uwagi, że byłem na wyjeździe pojechałem dziś odebrać samochód, który przez te 2 dni mojej nieobecności został wstawiony na salon i oglądany przez inne osoby. Co się dziś okazało na prawym błotniku jest bardzo głęboka rysa. Kierownik salonu powiedział, że według niego rozwiązaniem jest zdjęcie błotnika i pomalowanie całego. Oczywiście jak każdy z nas wie byle jaki czujnik lakieru pokaże nam, że błotnik jest malowany. Co byście zrobili w mojej sytuacji? Kolejnym problemem są opony auto ma przebieg 10 km zamówiłem go na kołach 19 calowych opony 235/40r19 oglądając dziś auto podpadały mi te opony zmierzyłem urządzeniem do pomiaru głębokości bieżnika okazuję się że jest około 6,5 mm, nowe opony powinny mieć powyżej 7 mm. Na oponach również widać ślady zużycia. Po konsultacjach z pracownikami salonu kierownik stwierdził, że faktycznie opony są używane. Wypowiedz kierownika salonu: "Taki samochód otrzymaliśmy z głównego składu u nas nic takiego nie miało miejsca."
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20150506_122253.jpg (94.6 KB, 280 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20150506_122241.jpg (90.0 KB, 254 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20150506_122213.jpg (95.8 KB, 241 wyświetleń)
main91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2015, 21:26   #56
kardavi
ford::average
 
Avatar kardavi
 
Imię: Kardek
Zarejestrowany: 13-11-2009
Skąd: Hamburg
Model: był MkIII potem Mk IV dalej było F11 i jest s213
Silnik: był... jest i będzie 2.0 D
Rocznik: był 2003 potem 2008 dalej 2012 i jest 2019
Postów: 160
Domyślnie Odp: Jakie macie terminy odbioru z salonu ?

chyba sobie jaja robią,że zapłacone auto wstawili na salon..
osobiście bym zażądał nowych opon skoro kupujesz nowe auto a rysę do lakierowania i dalsze negocjacje do rekompensaty.. (chyba komuna już minęła,że się brało jak leciało) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez kardavi ; 06-05-2015 o 21:31
kardavi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2015, 21:35   #57
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: Jakie macie terminy odbioru z salonu ?

Cytat:
Napisał main91 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
okazuję się że jest około 6,5 mm, nowe opony powinny mieć powyżej 7 mm.
9mm

Cytat:
Napisał main91 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co się dziś okazało na prawym błotniku jest bardzo głęboka rysa. Kierownik salonu powiedział, że według niego rozwiązaniem jest zdjęcie błotnika i pomalowanie całego. Oczywiście jak każdy z nas wie byle jaki czujnik lakieru pokaże nam, że błotnik jest malowany.
żądaj nowego auta bez wad .
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2015, 21:39   #58
main91
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-04-2011
Skąd: Toruń
Model: Mondeo MK IV, mondeo MK V
Silnik: 2.0 TDCI 140KM, 2.0 TDCI 180KM,
Rocznik: 2007, 2015
Postów: 21
Domyślnie Odp: Jakie macie terminy odbioru z salonu ?

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Auto nie było w całości zapłacone wpłaciłem tylko zaliczkę. Dokumenty od auta było już tydzień wcześniej i proponowali mi zapłacić za samochód by odebrać dokumenty i zarejestrować auto, a jak przyjdzie to tylko założyć tablice i wyjechać z salonu. Nie zgodziłem się powiedziałem, że najpierw chce zobaczyć samochód. Co do rysy to wolałbym samą rysę lakierować ale tu była propozycja całego błotnika... czyli druga warstwa lakieru na oryginalny. Opony - otrzymałem informację, że mogą napisać do ford polska ale oni najprawdopodobniej napiszą do fabryki. Salon jako salon nie weźmie na siebie kosztu nowych opon.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
przy zamówieniu nowego kolejne 3,5 miesiąca w plecy ?

Ostatnio edytowane przez main91 ; 06-05-2015 o 21:45
main91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2015, 21:51   #59
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: Jakie macie terminy odbioru z salonu ?

Cytat:
Napisał main91 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
przy zamówieniu nowego kolejne 3,5 miesiąca w plecy ?
Wiesz można zrobić z tym różne rzeczy . Kupujesz wszystko z wadami ? Auto kosztuje 5 tyś czy 90 tyś ?
Ale jak chcesz to w salonie smart repair zrobią tak że tej rysy nie będzie a i malowanie całego błotnika odpada.

Rysa jest krótka coś koło 1-1,5 cm ? Ciekawe dlaczego powstała ?

Co do opon nie ma opcji mają swoje przejechane -- przynajmniej 10-20 tyś. Kupowałem ostatnio GY i miały w chwili zakupu po 9,5mm .
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2015, 21:58   #60
kardavi
ford::average
 
Avatar kardavi
 
Imię: Kardek
Zarejestrowany: 13-11-2009
Skąd: Hamburg
Model: był MkIII potem Mk IV dalej było F11 i jest s213
Silnik: był... jest i będzie 2.0 D
Rocznik: był 2003 potem 2008 dalej 2012 i jest 2019
Postów: 160
Domyślnie Odp: Jakie macie terminy odbioru z salonu ?

opon bym nie podarował,bo ktoś zwyczajnie zapie.... nowe podkładając używane.. swoją drogą ciekawe co na to fabryka Ci powie,że z taśmy zjechały 6.5mm ??
rysa tak jak @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] pisał nadaje się bardziej na smart repair poza tym zawsze możesz próbować dalej o cenie rozmawiać z nimi.. w najgorszym najczarniejszym razie przemęczysz się kolejne 3.5 miecha weźniesz kasę i pójdziesz do innego salonu.. :/ : /

Ostatnio edytowane przez kardavi ; 06-05-2015 o 22:01
kardavi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.