Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|podlaska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-04-2010, 14:33   #131
Luka:-)
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?

to przecież mieliśmy robić grilla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2010, 15:45   #132
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?

Słuchajcie, na ostatnim spotkaniu padła entuzjastycznie przyjęta propozycja grila/ogniska w bliskiej odległości od Białegostoku (na razie proponowana miejscówka - specjalne poletko kawałek w las od drogi na Supraśl - Luka miał obadać miejscówkę- i jak tam?). Proponuję spotkać się przed jakimś PSSem lub innym sklepem celem zaopatrzenia się w prowiant (wstępnie każdy sobie żarcie jakie lubi lub coś się ustali konkretnego w ostatniej chwili np zrzuta na koks ;-P do grilla rzecz jasna) i potem udamy się w miejsce docelowe.

Ale jako, że osób chętnych na spotkanie jest węcej niż było na poprzednich spotach, proponuję jeszcze przed tym grilem spotkać się może z większą ilością osób tak na jakimś jeszcze parkingu np w niedzielę 11.04 o godz.16 celem szerszego zapoznania z osobami, z którymi jeszcze nie miały okazji spotkać się znami i ustalenia co i jak z grilem/ogniskiem.

Jeszcze miejsce, na spotkanie 11.04. W niedzielę na krywlanach będzie tłok, może jakiś parking na otwartej przestrzeni? Rzucam pierwsze z rękawa: parking przy Auchan Hetmańska, parking przy Macro od macshita, parking przy białym kościele na wysokim stoczku, placyk obok Orlenu na Tysiąclecia... Wybierajcie miejsce... Osobiście wybrałbym ten parking na wysokim stoczku...

Co Wy na tę propozycję?
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2010, 16:55   #133
gacek_X
ford::beginner
 
Imię: przemek
Zarejestrowany: 06-05-2007
Skąd: Czarna Białostocka
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 1995
Postów: 13
Domyślnie Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?

eeeeeee macie wyczucie czaasuu u mnie ten weekend odpada jade do wrocka na ASOT no i nie bede osiagalny proponuje grila na za tydzien jako ze szybko sie integruje nadrobie na ognisku/grilu
gacek_X jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2010, 17:05   #134
VoYTeC.TDi
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?

a musi to być niedziela? moze sobota albo piątek po robocie? ok 16-17 ? a miejsce to może parking obok Macro albo ten placyk obok orlena na tysiąclecia mi te dwie lokalizacje najbardziej sie podobają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Moge nawet zabrać ze sobą fotografa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a jakby padał deszcz czy coś to proponuje właśnie ten parking Alfa poziom -1 gdzie ci od BMW sie spotykają.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2010, 17:26   #135
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?

o to właśnie chodzi by ustalić jakiś pasujący wszystkim termin, a im więcej nas, tym to będzie trudniejsze. 17 kwietnia w Krakowie/Kryspinowie jest spot FCP, wybieram się tam już 16 i zachęcam także Was.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] więcej detali w dziale Zloty
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2010, 19:55   #136
VoYTeC.TDi
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?

no to dobra to niech każdy napisze pasujące mu terminy w ten weekend bądź nastepny i sie wspólnie coś wymyśli, jak dla mnie to piątek-sobota-niedziela po 15:00
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2010, 21:28   #137
Luka:-)
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?

witam u mnie odpada niedziela bo ma dyżur. Ostatnio jeździłem obadać miejscówkę to jest ok 0,5km przed Supraślem jadąc z b-stoku droga w miarę dobra (piach) jedzie się około 1 km przez las tak zwane (Pulko) są porobione 3 grzybki i jest gdzie rozpalić ognisko lub po grillować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2010, 22:27   #138
VoYTeC.TDi
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?

ale najpierw bym radził jakiś spocik integracyjny zapoznać sie itp poplotkować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a potem może właśnie tego grilla
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2010, 09:57   #139
Hrabia82
ford::average
 
Avatar Hrabia82
 
Zarejestrowany: 26-05-2008
Skąd: Białystok
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 03.2003
Postów: 68
Domyślnie Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?

ok. to kiedy robimy spotkanie wstępne?
co do grilla, to spoko tylko każdy pracuje i ma różne sprawy na głowie, więc może trzeba z jakimś wyprzedzeniem (2-3 tygodnie) ustalić termin by każdy miał możliwość dostosowania sobie spraw i by było nas jak najwięcej :-)

ps: mogę ze sobą wziąć sprzęt foto i porobimy może jakieś fajne fotki.
ps2: czy ewentualny grill to z osobami towarzyszącymi? bo wypad na pulko to fajna miejscówka i chętnie zabrałbym córeczkę oraz kierowcę (żona) :-)
Hrabia82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2010, 12:02   #140
thor0
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-04-2007
Skąd: Supraśl
Model: Mondeo
Silnik: TDDi 2.0
Rocznik: 2001
Postów: 8
Domyślnie Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?

myślę że osoby towarzyszące to dobry pomysł, jak ktoś nie chce się uwolnić od swojej mądrzejszej, ładniejszej i lepszej połówki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. heh żartuje, myśle że im więcej nas tym lepiej, ja osobiście w niedziele nie moge ide na chrzciny, co do samego grilla jestem za ale myślę że lepszym ogólnie rozwiązaniem jest ognisko, nie trzeba stać pilnować, dowozić jakiś narzędzi, tylko kiełbacha, pieczywko i jakieś słoiczki plus dla nie kierowców % Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. co uzgodnicie to jestem za Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale jeszcze jedno spotkanie integracyjne w wiekszym gronie byloby ok, miejsce....moze byc i parking na 1000 lecia jak wspomniał Qvadrat albo parking na JP jak wspomniał VoYTeC.TDi ...... oprócz gadania można by się wybrać na te gokarty...ja osobiście też nie byłem a chętnie bym poszedł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
thor0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:39.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.