Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-04-2014, 23:24   #351
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

Cytat:
Napisał Ciufa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A kto może wgrać do mojego Esia ten nowy sofcik?
Przydałby się jeszcze do samej skrzyni - podobno poprawia jeszcze wrażenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A dopiero co dzisiaj mayak mi mówił, że mam słabo widoczny podpis....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przez Ciebie winien jestem mayakowi piwo za tą konstatację...

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2014, 00:34   #352
Ciufa
ford::beginner
 
Imię: C.
Zarejestrowany: 14-02-2014
Skąd: mazowieckie
Model: S-Max Titek S +
Silnik: 2.0 EcoBoost PS 240KM
Rocznik: 2011
Postów: 17
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

To ja Ci postawie jak będę w okolicy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Uaktualniłem swój profil o info skąd jestem wiec moze znasz kogos z mazowieckiego?
Ciufa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2014, 01:46   #353
Barjavel
ford::beginner
 
Avatar Barjavel
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 01-11-2013
Skąd: Chotomów
Model: Volvo V70 / S-Max
Silnik: 2.4 Pb / 2.0 TdCi
Rocznik: 1997 / 2008
Postów: 32
Domyślnie

Z mazowieckiego to oczywiście kol. Mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Barjavel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2014, 10:55   #354
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

Ciufa, jeśli masz wersje 200KM to można wgrać soft od wersji 240KM i wtedy wrażenia poprawią się jeszcze bardziej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a co chcesz wgrywać w skrzyni? Chyba tylko aktualizację softu zrobić.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przez Ciebie winien jestem mayakowi piwo za tą konstatację...
nie mówię nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2014, 15:13   #355
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciufa, jeśli masz wersje 200KM to można wgrać soft od wersji 240KM i wtedy wrażenia poprawią się jeszcze bardziej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a co chcesz wgrywać w skrzyni? Chyba tylko aktualizację softu zrobić.


nie mówię nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega Ciufa zadeklarował się, że stawia - no to może od razu Tobie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bywam w Wawce tylko moim maxem, więc było by mi smutno patrzeć jak pijesz sam...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do update PSa - trzeba wiedzieć, że po update softu skrzyni konieczne jest wykonanie obu procedur serwisowych. Tak dziwacznie zrobili, że po update samochód raz odpali a jak się go zgasi i próbuje drugi raz odpalić - to już się nie da bez wykonania adaptacji...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2014, 19:34   #356
redlum
ford::beginner
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-07-2011
Skąd: podlasie
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 37
Domyślnie

Mam nadzieje ze dla galaxy mk3 pre tez będzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS zauważyliście ze w jednym z filmików tryb audio to aux-bt? Zawsze mi tego brakowało w samochodzie

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
redlum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2014, 20:21   #357
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,756
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

W navi ten tryb działa bez problemu.puszczalem baje z tableta. Troszkę nie kumam twojego postaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ps to post scriptum czy powershift?
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2014, 18:44   #358
redlum
ford::beginner
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-07-2011
Skąd: podlasie
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 37
Domyślnie

Pisząc ze mam galaxy pre chodziło mi preFL. Mam navi 7 calowe dotykowe z dvd i nie ma tam aux-bt. No chyba ze nie umiem go włączyć...

Edit:
Własnie się doczytałem ze w fordach jest oddzielny moduł BT i u mnie po prostu tego nie ma. Nie jest dyskusja na te topic więc nie będę go zaśmiecać.

PS: podsumowując mam nadzieję że na Galaxy MK3 przed FL też wyjdzie soft z czujnikami na ekranie

Ostatnio edytowane przez redlum ; 20-04-2014 o 20:26
redlum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2014, 23:09   #359
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

do Converse w Galaxy będzie ten sam soft co do mondeo4 i smaxa

a moduł BT+USB można dołożyć - żaden problem
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2014, 21:51   #360
Ciufa
ford::beginner
 
Imię: C.
Zarejestrowany: 14-02-2014
Skąd: mazowieckie
Model: S-Max Titek S +
Silnik: 2.0 EcoBoost PS 240KM
Rocznik: 2011
Postów: 17
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciufa, jeśli masz wersje 200KM to można wgrać soft od wersji 240KM i wtedy wrażenia poprawią się jeszcze bardziej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie mam 240 konną wersję i jest czad! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a co chcesz wgrywać w skrzyni? Chyba tylko aktualizację softu zrobić.
Gdzieś czytałem, że ktoś napisał, że wgrano mu nowy soft do skrzyni (nie wiem jak sprawdzić jaki mam) i jeszcze płynniej i ciekawiej...

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie mówię nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapraszam serdecznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdzie i kiedy?

Bump:
Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega Ciufa zadeklarował się, że stawia - no to może od razu Tobie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bywam w Wawce tylko moim maxem, więc było by mi smutno patrzeć jak pijesz sam...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jasne, zapraszam a koledze tedi_k coś się dla smaku wymyśli z mniejszą ilością procentów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do update PSa - trzeba wiedzieć, że po update softu skrzyni konieczne jest wykonanie obu procedur serwisowych. Tak dziwacznie zrobili, że po update samochód raz odpali a jak się go zgasi i próbuje drugi raz odpalić - to już się nie da bez wykonania adaptacji...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki - nie miałem pojęcia ale jakby nie chciał odpalić to chyba bym się nieźle wkurzył Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciufa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.