Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-08-2006, 11:44   #11
Robberto32
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-06-2005
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 128
Domyślnie

OK - mam nadzieje ze sie uda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiscie pochwale sie tym na FORUM lub nie pochwale się ... w przypadku niepowodzenia

Robberto32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2006, 13:01   #12
salo5
ford::average
 
Avatar salo5
 
Zarejestrowany: 02-09-2005
Skąd: Lubsko, POLAND
Model: Mondeo
Silnik: TDCi 115KM
Rocznik: 2005 FL
Postów: 182
Domyślnie

Witam
Ja wiem, ze napewno da rady przestawić temperature z pokazywanych Celsjuszów na Kelwiny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A z przestawieniem mil na kilometry może też da sie ustawic.
Życze powodzenia!
Pozdrawiam!
__________________
... . ... ... discjockey szczerzy kły znad konsolety ... ... . ...
http://forum.fordclubpolska.org/imag...ine=1241382287
salo5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2006, 14:35   #13
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tylko, ze klima to jedno, a licznik to drugie.

w klimie mozna wiele parametrów ustawiać-zmieniać, dlatego mozna tez przestawić jednostke stopni.
W liczniku nic sie nie ustawia, pozatym jeśli licznik jest w milach, to i kierownica jest po nie odpowiedniej stronie, więc w/g mnie nie da sie przestawić.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2006, 15:09   #14
tomju
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-04-2006
Skąd: Warszawa
Postów: 13
Domyślnie

W moim MKIII można przestawić jedynie km na mile dla licznika przebiegu dziennego.

Wystarczy w tym celu wybrać funkcję aktualnego przebiegu dziennego (INFO) i krótko nacisnąć przycisk do kasowania licznika (dłuższe przytrzymanie spowoduje skasowanie na 0). Podobnie można zmienić sposób wyświetlania temperatury zewnętrznej (najpierw trzeba ją wybrać przez przyciśnięcie INFO).
__________________
Pozdrawiam,
Tomek
tomju jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2006, 20:10   #15
Robberto32
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-06-2005
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 128
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomju
W moim MKIII można przestawić jedynie km na mile dla licznika przebiegu dziennego.

Wystarczy w tym celu wybrać funkcję aktualnego przebiegu dziennego (INFO) i krótko nacisnąć przycisk do kasowania licznika (dłuższe przytrzymanie spowoduje skasowanie na 0). Podobnie można zmienić sposób wyświetlania temperatury zewnętrznej (najpierw trzeba ją wybrać przez przyciśnięcie INFO).
To nie jest licznik przebiegu dziennego tylko ilosc km ktora pozostała do przejechania na paliwie w baku ... tam faktycznie mozna przestawiac czy ma byc wskazywane w milach czy tez kilometrach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mnie interesuje przestawienie z MILE na KM ==> PRAWY wyswietlczacz (pod prędkościomierzem) czyli calkowity przebieg pojazdu.
Robberto32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2006, 20:37   #16
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Robberto32
Mnie interesuje przestawienie z MILE na KM ==> PRAWY wyswietlczacz (pod prędkościomierzem) czyli calkowity przebieg pojazdu.
tak jak wcześniej pisałem, bez "specjalistycznych" zebiegów, nie da się.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2006, 21:35   #17
Robberto32
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-06-2005
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 128
Domyślnie

Slawko dzis robilem TEST wskaznikow i w jednym z testow wskażników wyswietlacz cyfrowo podaje prędkośc pojazdu w milach/h a po nastepnym nacisnieciu przycisku w km/h. Qrcze teoretycznie powina byc mozliwosc przestawienia ... moze wystarczy podlaczyc do WDS-a i wybrac opcje "licznik metryczny" ? ...
Robberto32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2006, 21:57   #18
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Robberto32
Slawko dzis robilem TEST wskaznikow i w jednym z testow wskażników wyswietlacz cyfrowo podaje prędkośc pojazdu w milach/h a po nastepnym nacisnieciu przycisku w km/h.
wszystkie liczniki fordowskie tak mają. Mój też, ale przestawić nie ma jak, nie ma czym. Wszystkie zmiany mozna dokonać w zasadzie tylko WDS'em.

Natomiast zaobserwowałem podczas zabawy z zegarami na stole, ze czasami pokazywał mi podczas testów "petrol engine" i " diesel engine". zmieniało sie czasami, ale nie wiem, czym było to spowodowane(bawiłem sie wtedy podłączonym "czujnikiem temperatury".
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2006, 20:51   #19
Robberto32
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-06-2005
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 128
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek92248
Jeśli do piatku nikt nie napisze jak, to ja będe mógł pomóc w piaek wieczorem. Dam sobie ręke uciąć, ze da sie to zrobić.
Witam
Mamy sobote - nikt niczego nie wymyslil...
Czy Tobie sie udalo dotrzec do instrukcji ?
Pozdrawiam
Robert
Robberto32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-08-2008, 10:41   #20
-XXX-
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-12-2007
Skąd: Lubuskie
Model: MKIV GHIA
Silnik: 2.0 TDCI 175KM 415 Nm
Rocznik: 2008
Postów: 99
Domyślnie Re: MKIII wersja angielska - jak przestawic licznik ?

Troszkę to odkopałem, bo mam ten sam problem i wydaje mi się, że jak napisał Slawko - bez WDS się nie da... chyba, że ktoś już coś znalazł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ???
-XXX- jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.