Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-02-2016, 08:55   #41
tatarata70
ford::beginner
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 07-09-2015
Skąd: polska
Model: Ecosport US
Silnik: 2,0 durtec
Rocznik: 2018
Postów: 22
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej

noo,chyba zadziałało wyjęcie tych bezpieczników [110 i 113],światła trzeba włączyć normalnie..zobaczymy czy nie ma ;efektów; ubocznych-pozdrawiam i dzięki za radyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

tatarata70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2016, 15:28   #42
mistrzp87
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 26-11-2015
Skąd: Toruń
Model: Ford Kuga
Silnik: 2,0
Rocznik: 2011
Postów: 9
Domyślnie Odp: Światła dzienne

A mam jeszcze jedno pytanie. Wiecie może, czy można włączyć jakoś światła skandynawskie z poziomu komputera np przez EMLconfig?
mistrzp87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2016, 16:58   #43
Gostek_
ford::average
 
Avatar Gostek_
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 26-01-2012
Skąd: Warszawa
Model: była Kuga, jest Audi Q7
Silnik: było 2.0 TDCI, jest 3.0 TDI
Rocznik: był 2009, jest 2008
Postów: 160
Domyślnie Odp: Światła dzienne

Napisz do kolegi mayak, on ma w głowie EMLconfig Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gostek_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2016, 19:59   #44
marel12467
ford::advanced
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 19-11-2011
Skąd: Dolnyśląsk
Model: mondeo
Silnik: 2000
Rocznik: 2004
Postów: 396
Domyślnie Odp: Światła dzienne w Kudze

Cytat:
Napisał slivka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
z tego co ja się orientuje w przypadku ksenonów mozna je zgasić ino przekrecajac pokretło na pozycyjne ale tak jak mowicie nie da sie calkowicie wylaczyc oswietlenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chore
U mnie jest tak mam mijania na h7 nie xenon i mam dzienne te pod światłami , mijania można wyłączyć bez problemowo , na pozycji zero świecą dzienne których wyłączyć się nie da , w pozycji auto czujnik sam wybiera co zaświecić w zależności od tego czy na dworze ciemno czy jasno , trochę to chore że tych dziennych nie da się wyłączyć
marel12467 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2016, 19:56   #45
mistrzp87
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 26-11-2015
Skąd: Toruń
Model: Ford Kuga
Silnik: 2,0
Rocznik: 2011
Postów: 9
Domyślnie Odp: Światła dzienne

Hej,
ale ja nie mam dziennych świateł pod lampami. Dlatego zastanawiam się czy istnieje możliwość włączenia świateł skandynawskich, żeby przy uruchomieniu silnika od razu zapalały się światła mijania.
Z góry dziękuję za podpowiedź jak to zrobić.
mistrzp87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2016, 20:05   #46
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: Światła dzienne

Cytat:
Napisał mistrzp87 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja nie mam dziennych świateł pod lampami.
Piotr, tu jest opisane jak włączyć, albo wyłączyć: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . To z działu Focusa, ale to ta sama platforma. Sam prułem druty z wiązki Kuga do Focusa dokładając skandynawskie. Jestem bardzo zadowolony, światła świecą na 70% i od dwóch lat nie wymieniłam żarówek.
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2016, 21:55   #47
marel12467
ford::advanced
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 19-11-2011
Skąd: Dolnyśląsk
Model: mondeo
Silnik: 2000
Rocznik: 2004
Postów: 396
Domyślnie Odp: Światła dzienne

Cytat:
Napisał mistrzp87 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej,
ale ja nie mam dziennych świateł pod lampami. Dlatego zastanawiam się czy istnieje możliwość włączenia świateł skandynawskich, żeby przy uruchomieniu silnika od razu zapalały się światła mijania.
Z góry dziękuję za podpowiedź jak to zrobić.
a po co tak ? nie lepiej dołożyć dzienne ? wyciągasz zaślepki i wkładasz dzienne , na 80% instalacja jest tam wypuszczona , musisz tylko kupić przełącznik z pozycją auto
marel12467 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-05-2016, 13:13   #48
wojcat
ford::average
 
Avatar wojcat
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 28-02-2013
Model: Ford Kuga
Silnik: 2.0
Rocznik: mk1
Postów: 69
Domyślnie Odp: Światła dzienne

Cytat:
Napisał marel12467 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a po co tak ? nie lepiej dołożyć dzienne ? wyciągasz zaślepki i wkładasz dzienne , na 80% instalacja jest tam wypuszczona , musisz tylko kupić przełącznik z pozycją auto
W 90% nie ma tam instalacji pod ledy, chyba że ktoś wcześniej już coś dokładał. Dołożenie ledów jest dosyć proste: Potrzebujemy ledy z ramkami w kolorze i wiązkę(są bodajże 2 rodzaje, jedna gdy auto ma przednie czujniki i druga jesli w takowe nie jest wyposażone). Instrukcje instalacji ktoś już chyba zamieścił na forum- jeśli nie to proszę napisać do mnie swoje maila to prześlę.
wojcat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2016, 13:51   #49
Remus1
ford::average
 
Avatar Remus1
 
Zarejestrowany: 29-05-2010
Skąd: Wałcz
Model: Kuga
Silnik: diesel
Rocznik: 2010
Postów: 97
Domyślnie Odp: Światła dzienne

hejka

a co myslicie o tym?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Jestem piękna, jestem śliczna, a czasami diaboliczna
Remus1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2016, 14:09   #50
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Światła dzienne

Mam dokładnie takie od listopada 2014 r. A co chcesz o nich wiedzieć?

Właśnie odpowietrznika im brakowało w poprzedniej wersji. Jak moje zaparowały od wlewającej się wody pod reflektorem, to z tydzień bawiłem się w osuszanie i uszczelnianie.

Ostatnio edytowane przez weuek ; 13-05-2016 o 14:12
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.