Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Diesel
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-05-2007, 15:23   #31
m0bile
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-04-2007
Skąd: Zembrzyce
Postów: 14
Domyślnie

swiece wymienillem ,wymienilem olej, filtr oleju ponad 400pln poszlo a on dalej nie chce palic ,boje sie ze to ten sterownik od pompy wtryskowej,ale jak zapali to juz super chodzi zna ktos moze dobrego mechanika w malopolsce ,najlepiej w powiecie Wadowicki,Suski, :fcp11

m0bile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2007, 21:58   #32
robertt361
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-03-2007
Skąd: konin
Model: focus
Silnik: Tddi
Rocznik: 2000
Postów: 137
Domyślnie

podejrzewam ze pompa ci łapie powietrze i przez to takie trudne odpalanie tzn zapowietrza sie a jak ci juz odpali do napewno chodzi dobrze. Są takie zaworki zwrotne które zakłada sie na przewód ssący który dochodzi do pompy wtryskowej nie sa drogie cos około 30 zł tylko musisz wiedziec jaki jest gruby przewód zeby wiedziec na jaka grubosc przewodu ten zaworek kupic.Jak zalozysz tez nawóz to najpierw musisz go odpowietrzyc a pózniej odpalic napewno to ci pomoze. Wtedy pompa sie nie bedzie zapowietrzała bo ten zaworek na to nie pozwoli.Jestem pewny ze to ci pomorze.czekam na twoja odpowiedz
robertt361 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2007, 04:28   #33
m0bile
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-04-2007
Skąd: Zembrzyce
Postów: 14
Domyślnie

a na ile procent moze to byc zapowietrzanie bo boje sie ze przy zastosowaniu kazdej teori zbankrutuje kosztowalo mnie ta naprawa ponad 600zl i wciaz to samo, mialem 4xrazy tansze seicento i nie mialem zadnych problemow z nim, boje sie ze bede musial wrocic na Fiaty.
m0bile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2007, 08:15   #34
pawello
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-04-2007
Skąd: Częstochowa
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDDi
Rocznik: 2000
Postów: 81
Domyślnie

m0bile najlepiej bedzie jak podjedziesz do dobrego mechanika od diesla ,oni sprawdzą wszytko i pewnie naprawią tobie autko a samemu to mozesz tylko wydawac kase na moze zbędne żeczy i zadnego efektu nie bedzie .Pozdrawiam
pawello jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2007, 21:38   #35
Coco77
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-05-2007
Skąd: Piotrków Tryb.
Postów: 12
Domyślnie

Ja mam podobny problem. Muszę długo kręcić aby uruchomić silnik.Jak jest ciepły to pali.na świecach orginały mam przejechane 8 tys/km.Może faktyczne coś z tym powietrzem.Jeżeli komuś padła pompa paliwa to jakie miał objawy przed awarią?Dajcie znać.
Coco77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2008, 17:15   #36
phantom-kk
ford::advanced
 
Avatar phantom-kk
 
Zarejestrowany: 28-12-2007
Model: Focus
Silnik: 1.8 tddi
Rocznik: 1999
Postów: 321
Domyślnie

Sprawdź jeszcze sterownik świec. Komputer nie pokazuje jego awarii, lampki palą się normalnie a zimny silnik ciężko uruchomić.
phantom-kk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2008, 19:24   #37
Mannieek
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 21-11-2007
Skąd: Legnica
Model: Ford Focus
Silnik: 1,8 TDCI 115PS
Rocznik: 2003
Postów: 451
Domyślnie

hmm a mam pytanie dotyczące tej złączki do filtra paliwa ten czarna złączka czy wie ktoś gdzie ją można kupić oprócz serwisu ??
__________________
Moc jest Bogiem szybkość nałogiem, nitro zabawą a foka podstawą
Mannieek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2008, 04:58   #38
m0bile
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-04-2007
Skąd: Zembrzyce
Postów: 14
Domyślnie

teraz leje mi sie z pompy 2razy naprawialem alternator,odpala jak odpalal, mysle go zmienic zastanwiam sie czy mondeo to dobre posuniecie na oku mam tez audi TT 99r
m0bile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.