Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-09-2014, 20:14   #61
STRIX
ford::beginner
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 12-09-2014
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.2 TDCi 200KM
Rocznik: 2011
Postów: 15
Domyślnie centralny zamek zwariowal

Witam, to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ostatnio sprzedałem moje Volvo S80 ( zawiodłem się trochę na nim - mase rzeczy do zrobienia.. ) i zakupiłem Forda Mondeo z 2003 roku z silnikiem 2.0 TDCI, i.... jestem bardzo zadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. autko jest w super zadbane. Mam problem z centralnym zamkiem, pilot w kluczyku reaguje na naciśnięcie. Zawsze otworzy ( nie wszystkie drzwi ) lub np bagażnika nie otworzy. Przycisk bagażnika nie reaguje nic. Jak chcę zamknąć to słyszę że zamyka ale po chwili otwiera, tak jakby jedno z drzwi nie było domknięte a wszystkie są. Zamykając kluczykiem w drzwiach nie ma najmniejszego problemu. Co może być przyczyną?
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, dodam, że cieszę się że zakupiłem ten samochód bo pomimo że mam go tylko kilka dni, daje więcej satysfakcji z jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez lukaszek_socho ; 12-09-2014 o 21:36
STRIX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2014, 20:55   #62
mondeo70235
ford::professional
 
Avatar mondeo70235
 
Imię: KRIS
Zarejestrowany: 26-10-2008
Skąd: ŚLĄSKIE
Model: MONDEO MK5 ST LINE
Silnik: 2,0 TDCI 218KM 476NM
Rocznik: 2016
Postów: 1,303
Domyślnie Odp: Problem z centralnym zamkiem i kilka innych

Masz zwalony zamek lewych drzwi on steruje resztą drzwi i bagażnikiem, na allegro taki zamek kupisz za około 100zł, czasem są tańsze, przed zakupem musisz zobaczyć ile jest w twym pinów w kostce np. będzie osiem.
__________________
BYŁO- SCORPIO MK1 2,9 PB - CZARNE /MONDEO MK1 2,0+LPG - SREBRNE /FOCUS MK1 1,8 PB+LPG - BORDOWY /MONDEO MK3 2,0 TDCI - CZARNY / MONDEO MK4 2,2 TDCI TITANIUM S - SZARY /JEST MONDEO MK4 TITANIUM S - BIAŁY / JEST MONDEO MK5........ - CZARNY

Ostatnio edytowane przez lukaszek_socho ; 12-09-2014 o 21:45
mondeo70235 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2014, 21:05   #63
STRIX
ford::beginner
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 12-09-2014
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.2 TDCi 200KM
Rocznik: 2011
Postów: 15
Domyślnie Odp: Problem z centralnym zamkiem i kilka innych

Możesz podać mi przykładową aukcję na alledrogo? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. szukałem ale jest tam tego zbyt wiele, nie wiem dokładnie jak on ma wyglądać. sprawdzę kable pod siedzeniem, może coś się poluzowało. z radiem mi się tak nie śpieszy. Poradziłbym sobie z wymianą takiego zamka u siebie w autku ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czy lepiej oddać specowi?

Ostatnio edytowane przez lukaszek_socho ; 12-09-2014 o 21:46
STRIX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2014, 18:59   #64
Jakubkk
ford::average
 
Imię: JAKUB
Zarejestrowany: 09-07-2014
Skąd: Ostrołęka / Waciaków
Model: FORD MONDEO MK3
Silnik: 1.8PB+LPG
Rocznik: 2003
Postów: 128
Domyślnie Odp: Problem z centralnym zamkiem i kilka innych

siedzenie nie ma tu nic do gadania, rozbierz boczek i spsiukaj najpierw, potem wymiana jak cos

Cytat:
Napisał STRIX Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możesz podać mi przykładową aukcję na alledrogo? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. szukałem ale jest tam tego zbyt wiele, nie wiem dokładnie jak on ma wyglądać. sprawdzę kable pod siedzeniem, może coś się poluzowało. z radiem mi się tak nie śpieszy. Poradziłbym sobie z wymianą takiego zamka u siebie w autku ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czy lepiej oddać specowi?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ja sam wymieniałem prawy przód na czarny poliftowy i całosc zajeła mi godzinkę
Jakubkk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2014, 09:42   #65
piterrulez
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 15-05-2014
Model: Mondeo Ghia CD4E
Silnik: 2.0
Rocznik: 2006
Postów: 54
Domyślnie Odp: centralny zamek zwariowal

Witam. Mam mondeo mk3 2006 i u mnie też coś teraz przy zimniejszych wilgotnych popołudniowych porach centralny sam się zamyka i otwiera w czasie jazdy i np. jak się zamknie sam to po otworzeniu rygla od strony kierowcy nie otwierają się pozostałe drzwi tak jak normalnie to działa w suchy letni dzień. Ostatnio zauważyłem, że po kilku minutach włączonego nawiewu ciepłego powietrza na nogi zamek reaguje lepiej aż po nieco dłuższej jeździe z nawiewem na nogi centralny działa już normalnie. Czy to też przyczyna leży w zamku w drzwiach? Gdzieś czytałem, że jest jeszcze jakaś kostka pod kierownicą nad pedałami.
piterrulez jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.