Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Zobacz wyniki ankiety: Którą wersję softu Converse+ PDC skończyć jako pierwszą
Przedliftową 195 63.31%
Międzyliftową 23 7.47%
Poliftową 90 29.22%
Głosujących: 308. Nie możesz głosować w tej sondzie


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-11-2014, 14:22   #611
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 905
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
może się to skończyć z bardzo dużym prawdopodobieństwem pożarem tegoż auta
Oczywiście, że masz rację. Ja nigdy nie proponowałem podłączania akumulatora do rozbitego auta.

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zapewne 99,9% handlarzy nie wie jak to zrobić.
Wielokrotnie widywałem aukcje z converse+ na biurku z wyświetlonym logo forda. Bywały też ze zdjęciem w samochodzie. Ale może to byli sprzedający którzy się w tym specjalizują.

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To nie jest żadna insynuacja z mojej strony
Niestety trochę tak to odebrałem. Bo widzisz nie dzielisz się informacjami to jest źle, dzielisz się też źle. Ale nie rozwijajmy tego już dalej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
pozdrawiam

__________________
Moja przygoda z preFL Convers+ | FL Convers+ | Customowym LOGO | TPMS |

sprzedam: Licznik Convers+ | chwilowo Grabarka |
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2014, 14:44   #612
michal81
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 05-06-2010
Skąd: Łódź
Model: Mondeo mk4
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 27
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Można także licznik podłączyć na stole,ale zapewne 99,9% handlarzy nie wie jak to zrobić.
I w takim wypadku w opisie aukcji powinna być wzmianka, że sprzedający nie ma pewności, że licznik jest sprawny i w przypadku usterki nie będzie problemów ze zwrotem, lub wystawić licznik jako uszkodzony za adekwatną cenę.

Bump:
Cytat:
Napisał orion512 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał mm32 Zobacz post
może się to skończyć z bardzo dużym prawdopodobieństwem pożarem tegoż auta
Oczywiście, że masz rację. Ja nigdy nie proponowałem podłączania akumulatora do rozbitego auta.
Oczywiste jest, że nikt o zdrowych zmysłach by nie podłączał akumulatora, żeby sprawdzić licznik. Najważniejszym aspektem sprawy jest to, aby zachować szczególną ostrożność przy zakupie liczników convers+ ponieważ, ze względu na swoja budowę są to urządzenia delikatne i przy wypadku istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo ich uszkodzenia. A podejrzewam, że duża część liczników w wersji euro pochodzi właśnie z samochodów powypadkowych.
michal81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2014, 15:13   #613
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał orion512 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście, że masz rację. Ja nigdy nie proponowałem podłączania akumulatora do rozbitego auta.
...
Panowie - bez paniki... Wyobraźcie sobie, że laweciaże mój samochód podpięli pod aku, bo chcieli skrzynię przełączyć na "N"... W pomyśle zupełnie im nie przeszkadzał zupełny brak sterownika skrzyni (został anihilowany...). Nie przeszkadzała im zupełnie zmielona skrzynka bezpieczników w byłej komorze silnika... Opowiadali mi potem "nie dało się przestawić na "N", bo na zegarach pisało "awaria skrzyni biegów"". Nie chciałem wierzyć "awaria - w moim samochodzie?! Niemożliwe!!!"
Dzięki eksperymentowi wiem, że zegary świecą...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 16-11-2014 o 16:14
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2014, 22:23   #614
jack68
ford::average
 
Avatar jack68
 
Imię: jacek
Zarejestrowany: 18-04-2011
Skąd: UK
Model: mondeo bylo minelo
Silnik: diesel
Rocznik: 2017
Postów: 75
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

koledzy o czym piszecie

a auto w czasie kolizji nie mialo przypadkiem akumulatora podlaczonego??

w wiekszosci co moglo sie pozwierac to sie pozwieralo w czasie wypadku

a po wypadku akumulator nie zoatal odlaczony przynajmiej w pierwsze 10min

wiec nie wymyslajcie
jack68 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2014, 14:44   #615
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał jack68 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wiec nie wymyslajcie
Sam nie wymyślaj ,bo podczas wypadku(nie mylić z kolizja)a głównie tylko takie auta mocno powypadkowe nie nadające się do naprawy są przeznaczane na części, przeważnie akumulator zostaje uszkodzony,jest on wbrew pozorom bardzo delikatnym przedmiotem,nie raz i nie dwa akumulatory ulegają zniszczeniu podczas tylko samego transportu (np. wysyłki).
Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie - bez paniki... Wyobraźcie sobie, że laweciaże mój samochód podpięli pod aku,
W tym wypadku zdaje się,że oni płacone mają za kurs i dla nich jest zupełnie nieistotne czy przewożą zgliszcza spalonego auta,czy auto powypadkowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Osoby ,które z własnej kieszeni płacą za auta powypadkowe i kupują je na części, dbają o to by ocalić co jeszcze się da bo dla nich każdy przedmiot z tegoż auta jest na sprzedaż . Kaska,kaska moi drodzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Ostatnio edytowane przez mm32 ; 17-11-2014 o 14:52
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2014, 22:06   #616
siero3
ford::beginner
 
Avatar siero3
 
Zarejestrowany: 13-10-2012
Model: Mondeo mk4 Titanium
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2007
Postów: 29
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Jestem świeżo po wgraniu softu od Kolegi ORION512. Bardzo szybka i fachowa usługa, wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze. Pogadaliśmy na wiele tematów i czas wgrywania minął bardzo szybko. Dodatkowo aktywowaliśmy ryglowanie drzwi przy ruszaniuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jestem bardzo zadowolony z nowego softu, sprawdza się znakomicie. Bardzo polecam Kolegę, no i sam soft. Chętnie skorzystam z ewentualnych kolejnych upgrade'ów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
było Mondeo mk3 2.0 tdci jest Mondeo mk4 2.0 tdci
siero3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2014, 11:39   #617
wip
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-07-2010
Model: S-Max
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 182
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

jak Panowie wiecie aby dobrze działał PDC musi być moduł PAM w wersji powyżej 7. I w związku z tym mam pytanie czy do przedlifta można wstawić moduł z polifta z numrami BS7T....AE
Czy wszystko będzie dobrze działało
wip jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2014, 12:11   #618
ceem
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-10-2013
Skąd: Poznań
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 87
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Tak sobie czytam posty o nowym sofcie i jak widzę tę moją ikonkę tempomatu to mnie cholera bierze... Ech, może kiedyś jeszcze raz uda mi się zorganizować wgranie kolejnego wydania softu Oriona, chociaż ostatnio miałem z tą organizacją nieco trudności Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poza niesłychanie szpetną ikonką soft nadal szalenie mi się podoba i działa idealnie od prawie pół roku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ceem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2014, 14:36   #619
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
jak Panowie wiecie aby dobrze działał PDC musi być moduł PAM w wersji powyżej 7
Niekoniecznie . Miałem kilka modułów 7G92xx i działało wszystko tip-top.
Zawsze można zaktualizować ten soft w module . Ten do kogo pojedziesz będzie pewnie miał do tego narzędzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A tak poza tym w markecie wstawiłem moduł który działa z wizualizacją [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


pozdr Tomek
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 19-11-2014 o 14:39
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2014, 15:06   #620
wip
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-07-2010
Model: S-Max
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 182
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zawsze można zaktualizować ten soft w module . Ten do kogo pojedziesz będzie pewnie miał do tego narzędzie
Rozumiem, że mając IDS-a można wgrać plik vbf które zamieszczony jest kilka tematów wcześniej?
Bo gość który ma IDS-a ma versję programu na 7 i coś mi się zdaje, że niekoniecznie na 100% potrafi się posługiwać sprzętem. I nie wiem czy mam mu truć "D"
wip jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.