Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-08-2019, 07:50   #191
maslog
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-08-2007
Model: S Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2014
Postów: 85
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie
Bardzo dziękuję.
W takim razie dla kilku animacji nie opłaca się ruszać tego w ogóle. Chyba że coś to wnosi dla navi.

__________________
masło
maslog jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2019, 08:30   #192
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Panowie nie możecie uprościć nam życia z tymi softami ?
Na prawde nie idzie zrozumieć co jest co.
Jeden kupuje ponoć od Oriona , jeden ze wschodu , mało tego, inni wgrywają coś przerobionego Oriona lub ze wschodu za część ceny.
Na prawdę mieszacie w tym temacie. Za bardzo nie wiadomo co jest co i od kogo i co można w sofcie mieć.

Nie będę leciał nickami , ale my " czytający " też prowadzimy ze sobą konwersacje tak samo jak wy " wgrywający " i na prawdę każdy z nas wie co innego.
Czy tu czy na FB jest jeden wielki mętlik i ciągle setki pytań o to samo . Jedyna odpowiedź to PRIV , ale jak sie zapytasz to każdy na priv powie co innego , a w zasadzie to niewiele bo wszystko to jedna wielka tajemnica. Mam i już

Wiem , że chodzi głównie o kase no ale ...... porażka

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 11-08-2019 o 08:32
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2019, 08:48   #193
lsulima
FCP member
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 06-08-2010
Skąd: Skawina
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 1,114
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Ale co chciałbyś dokładnie wiedzieć?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
lsulima jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2019, 09:01   #194
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

No w sumie jakby ktoś rozpisał co ma soft Oriona , co ma soft ruski , a co może mieć jakiś soft przerobiony czy okrojony. Zeby to jakoś w jednym poście było od pauzy który co ma i jakieś filmiki przykłądowe to byłoby idealnie myślę dla wszystkich.
Cena to pojęcie względne bo każdy ma swoją.
Póki co wszystko jest porozwalane po całym forum i są pojedyńcze czy szczątkowe odpowiedzi które znajdujemy.
Do tego każdy poleca co innego i każdy ma inne zdanie

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 11-08-2019 o 09:05
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2019, 09:16   #195
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,005
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

wydaje mi się, że jakiś czas temu było na forum zrobione takie zestawienie "co kto ma" a że ten temat przestał się rozwijać jakiś czas temu to o aktualność takiego rankingu nie ma się chyba co martwić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2019, 09:33   #196
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,516
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

każda pliszka swój ogonek chwali

Każdy bedzie naganiał do siebie.

Pytaj na jakiej wersji softu jest zrobiony (wyjdzie ze na tej samej,sprzed kilku lat).
Pytaj czy to soft OEM jak wydał producent czy z dodatkami.
Pytaj o zakres dodatków (wyjdzie ze sa dwa zrodla)
Skupiasz sie na tych Custom,pytasz ktora Ci wystarczy (bo części dodatkow uznajesz za zbedne i niewarte ceny)
Na koniec dowiesz sie ze jest wersja trzecia zrobiona ze wschodniej ale podkolorowana.

Ostatnio edytowane przez Antej ; 11-08-2019 o 09:35
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2019, 09:33   #197
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale jak sie zapytasz to każdy na priv powie co innego
głównie Ci co nie mają dojścia do najnowszej wersji będą chwalić swoją "wersję" i ostrzegać przed wgraniem wersji nowszej i mającej więcej bajerów .
Zadaj pytanie dokładne dostaniesz tu odpowiedź bez problemu.
W poście : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] masz jak to może wyglądać na przykładzie licznika poliftowego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 12-08-2019 o 10:08
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2019, 21:19   #198
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zadaj pytanie
Dzięki za odpowiedź. Ten filmik widziałem już kilkanaście razy na każdym z forum, ale nadal my , prości użytkownicy , nie wiemy czyj to jest soft i nie mamy w jednym miejscu porównania jednego i drugiego.

I teraz pojawia się pytanie : skoro każdy ( czy też prawie każdy ) proponuje soft Oriona lub ten tzw ruski , to jak to jest że ktoś wgrywa jakiś stary soft skoro od ww podobno kupujecie te softy , a on ma najnowszy ?

I kto nie ma dojscia do najnowszej wersji skoro ja przynajmniej ( inni również ) mają na myśli ludzi polecanych tutaj , którzy wgrywają te softy. Żadnego mietka w garażu nie mam na myśli.

Jak widać nadal jest jedna wielka niewiadoma , nie wiemy który soft jest czyj , kto wgrywa najnowszy , czym dokładnie się różnią , nie wiemy czy można wgrać tylko 2-3 opcje modyfikacji , na których nam zależy ( taniej ) , czy też musimy cały pełny soft.

Nie obraźcie sie , ale toczycie między sobą jakąś wewnętrzną konkurencję i my nic z tego nie wiemy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cieszymy się, że w całej Polsce mamy " swoich" ludzi , ale jak wy sięnie dogadacie między sobą to my tym bardziej
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2019, 21:29   #199
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kto wgrywa najnowszy
nie wolno na forum polecać .

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czym dokładnie się różnią
ilością bajerów

tu masz ten nie z PL
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a tu ten drugi

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

zdjęcia z parktronikiem włączonym nie mam ale wygląda podobnie jak w tym powyżej
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-09-2019, 15:31   #200
Yogi81
ford::amateur
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 08-09-2019
Model: S-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2012
Postów: 2
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Witam
Interesuje mnie aktualizacja conwerce.
Smax 2012.
Kto się podejmie? gdzie i za ile? Interesuje mnie południe wawy, jestem z okolic Janek/Raszyn.
Najbardziej zależy mi na wizualizacji parktroniku. Ale inne bajery też mogą być.
Yogi81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
temperatura silnika



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.