Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|łódzka

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-02-2008, 12:06   #1
marcinlodz
 
Postów: n/a
Domyślnie szukam warsztatu

Wiatm
szukam jakiegos serwisu w łodzi który podłaczył by forda probe 1995 pod komputer z góry dziekuje

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2008, 16:07   #2
zbys24
ford::advanced
 
Avatar zbys24
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 18-11-2007
Skąd: Łódź
Model: kuga
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 367
Domyślnie Re: szukam warsztatu

Dzwoń, może pomogą , ja nie korzystałem , ale ponoć są dobrzy
tel. 791-054-854
jakby co, to daj opinię na forum ,innym się przyda :fcp1
__________________
zbys24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2008, 01:28   #3
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,182
Domyślnie Re: szukam warsztatu

Kolego napisz mi czy to jest probe europa, czy usa,
Generalnie z proboszczem jest problem... bo to taka mazda własciwie nie ford... spojz czy wogole masz u siebie zlacze OBD2, jesli tak sprobujemy cos wymyslec, ale nie obiecam ze sie cos uda.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2008, 08:02   #4
marcinlodz
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: szukam warsztatu

Amerykanska wersjia Moze napisze bardziej o co chodzi Tak wiec autko kupiłem 9dni temu w niemczech w dortmund miałem wczesniej xedosa 2.0V6 nie wiele myslac zobaczyłem probe 2.5V6 pomyslałem ze jak xedos 2.0V6 chodził jak pocisk to to bedzie wogóle baja .Po czym wracaja do polski okazało sie ze to wogóle nie chce jechac auto gdy stoi na postoju pieknie wkreca sie na obroty po czym jak jest zimne i chce sie ruszyc to jest bardzo ciezko zachowuje tak jak by cos było zapchane cisniesz mu do konca a on sie dusi po czym gdy temperatura wejdzie na 90 auto zachowuje sie nie co lepiej ale to nie jest to. Nie raz probe przez 10 minut chodzi jak rakieta jak by wszystko było ok ale problem wraca na nastepnym skrzyzowaniu. Wymieniłem w nim wszstkie takie podstawowe zeczy zaczynajac od swiec Filtra paliwa takze olej filtr oleju myslałem ze ma zapchany katalizator okazało sie ze dawno juz go nie ma .Cały czwartek straciłem szukajac kogos w łodzi zeby podłaczył to pod komputer byłem prawie wszedzie zaczynajac od małych serwisuw a takze U mieszka W mazdie na rudzie,Nastapolu az w koncu wyladowałem w Pabianicach i konstantynowie nigdzie nie chca tego podłaczyc problem jest w tym ze auto ma jedno wejscie ale w srodku jest podział na dwie kostki no cos takiego za bardzo nie wytłumacze poprostu nie znam sie na tym .W 2 serwisach w konstantynowie moga to podłczyc ale terminy sa masakryczna wyrazili jak na rrazie tylko opinie usta Moduł lub przepływomierz powietrza .Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2008, 12:56   #5
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,182
Domyślnie Re: szukam warsztatu

No to niestety jak wersia USA, to kapica totalnam, bo zaden komp do europejskich fordow teo nie ruszy, pozostaje tylko CDIF moze to ugryzie. zadzwon w poniedzialek po poludniu ok 14 do mnie albo poczekaj tu na odpowiedz jak wilisz, zobcze co sie da zrobic.

Jak nie pozostajemiernik i reczne badanie ...
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2008, 19:09   #6
marcinlodz
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: szukam warsztatu

siema ,znajomy polecił mi wczoraj zebym kupił jakis płyn do czyszcznia wtryskow tak wiec zrobiłem kupiłem STP do wtryskow wlałem go do baku i po przejechaniu 20 km probe chodzi jak pocisk nie wiem czy to ten płłyn czy łód szczescia powiedz czy nie cieszyc sie za wczasu i lepiej przyjechac do ciebie Pozzdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2008, 20:40   #7
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,182
Domyślnie Re: szukam warsztatu

nie cieszyc sie ale patrzec co bedzie dalej. Profilaktycznie wymienil bym filtr paliwa, w takim wypadku.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2008, 17:43   #8
marcinlodz
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: szukam warsztatu

No witam ponownie fura znów zaczeła nawalac tak jak pisałem wczesneij wlałem te stp w niedziele rano i po 20km wszystko było ok fura latała jak piorun na 2bieg 110 na 3bieg 160 a dzisjaj rano wyjerzdzam z domu i juz było czuc ze znowu cos sie muli i teraz trzeba go ciezko przeciagnac 2bieg 100 3bieg 140 nie wiem co jest nie tak filtr paliwa wymieniony filt powietrza wymieniony swiece wymienione moze te wtryski daj znac czy moge podjechac do was do warsztatu czekam na odpowiedz pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2008, 21:37   #9
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,182
Domyślnie Re: szukam warsztatu

jasne jutro od rana do popoludnia
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2008, 10:37   #10
marcinlodz
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: szukam warsztatu

Jestem taka sprawa ze własnie wyjerzdzam do Poznania iw łodzi bede dopiero w czwartek wieczorem i czy mogli bysmy sie umuwic na piatek jezeli tak to napisz mi adres i w jakiej godzinie mugł bym podjechac .
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.