Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-06-2018, 08:51   #131
Pshemack
ford::average
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 17-06-2016
Skąd: Warszawa
Model: Focus kombi
Silnik: 1.6 tdci duratorq
Rocznik: 11.2012
Postów: 149
Domyślnie Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu

Cytat:
Napisał bigtomi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
aktualizacja wyloczona w sklepie
A czemu wyłączona? Spróbuj podnieść do wersji najnowszej.

Pshemack jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2018, 10:00   #132
Palek_PL
ford::advanced
 
Avatar Palek_PL
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Model: Smax
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu

Witam.Też walczyłem że Spotyfi.Obecnie mam wersję 8.4.36.321 /Stara wersja/ i jej w ogóle nie aktualizuje.Był chyba post o tym że Spotyfi nie wspiera już AA i działają jedynie starsze wersje.Telefon Sgs8 na blutucie sparowany z Sync3.Wszystko działa.Dodatkowo też na AA na kablu USB.Ikonka w aplikacjach na wyświetlaczu w aucie widoczna.Czasami jak złapie zawieche to wystarczy w audio-źródła-wybrać sparowany telefon i wtedy dalej pyka Spotyfi. Niestety nie działa wyszukiwanie wykonawców.Trzeba z fona wyszukiwać lub jechać na zapisanej bibliotece albumów lub playlisty.Pzdr!
Palek_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2018, 10:23   #133
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu

Cytat:
Napisał Pshemack Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
, nie możesz podnieść Spotify do tej wersji?

Mogę. Dziś to sprawdzęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale ty masz najnowszą wersję. Działa ci z samochodem ? A to nowośćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Podobno od stycznia czy lutego tego roku już spotify nie współgra z tym applink czy coś i nowsze wersje nie działają z sync

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 27-06-2018 o 10:26
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2018, 11:14   #134
Pshemack
ford::average
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 17-06-2016
Skąd: Warszawa
Model: Focus kombi
Silnik: 1.6 tdci duratorq
Rocznik: 11.2012
Postów: 149
Domyślnie Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu

Odpalam auto, przełączam przyciskiem AUX na BT Audio i w telefonie startuje sam Spotify. Mogę przełączać ścieżki (następny, poprzedni) z konsoli radia, wyświetla info o piosence, mogę ją zapauzować i włączyć ponownie też z panelu radia.

Powinno to działać jakoś inaczej?
Pshemack jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2018, 11:17   #135
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu

Nie no jest ok. Tylko nowsze wersje niż z początku roku miały nie działać, a jednak działaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sprawdzę po pracy.


PS tej najnowszej wersji ogóle nie widzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tak jak mówiono

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 27-06-2018 o 15:04
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2018, 23:30   #136
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu

Cytat:
Napisał Pshemack Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powinno to działać jakoś inaczej?
Tak mając starszą wersje pojawia ci się ikonka spotify w zakładce aplikacje ,masz wtedy dostęp do playlist i do lajkowania utworów


Tak to wygląda
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Cytat:
Napisał Pshemack Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odpalam auto, przełączam przyciskiem AUX na BT Audio i w telefonie startuje sam Spotify. Mogę przełączać ścieżki (następny, poprzedni) z konsoli radia, wyświetla info o piosence, mogę ją zapauzować i włączyć ponownie też z panelu radia.
Też tak robie od czasu gdy spotify zablokowało dla free userów korzystanie z starej wersji w postaci moda odblokowującego funkcje premium Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wtedy można używać najnowszej wersji w okrojonej postaci no i minusem jest to że jeśłi wcześniej korzystaliśmy np z YT to spotify nie odpali po zaznaczeniu telefonu w sync ale i tak jest to lepsza opcja niż po kablu i odpalanie AA

Ostatnio edytowane przez wowo213 ; 27-06-2018 o 23:34
wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2018, 07:37   #137
Pshemack
ford::average
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 17-06-2016
Skąd: Warszawa
Model: Focus kombi
Silnik: 1.6 tdci duratorq
Rocznik: 11.2012
Postów: 149
Domyślnie Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu

Rozjaśniłeś mi, dzięki.
Dla ścisłości u mnie oczywiście nie ma ikony Spotify w menu AppLink.
Pshemack jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2018, 16:20   #138
jankowalski973
ford::advanced
 
Avatar jankowalski973
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 23-01-2013
Model: Kuga
Silnik: 1.6 150KM
Rocznik: 2013
Postów: 365
Domyślnie Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu

U mnie 8.4.37.584. Sync 1.1 Xperia Android 6.0 działa zaraz po połączeniu się bluetooth.
jankowalski973 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2018, 22:00   #139
Palek_PL
ford::advanced
 
Avatar Palek_PL
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Model: Smax
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu

Witam.A mi dzisiaj przestał działać Spotyfi...Bez żadnej aktualizacji i grzebania. Sync 3 nie widzi aplikacji.Czasami mnie zastanawia ta 'złośliwość' sprzetowa.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Palek_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2018, 23:17   #140
pont
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-06-2018
Model: focus
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2012
Postów: 8
Domyślnie Odp: Sync applink jak uruchomić aplikację w radiu

Witam
I ja chciałem zrobić sobie upgrade synca, kupiłem moduł ale po rozebraniu konsoli okazało się że oryginalnie mam całkiem inny 8M5T-19C112-ET jest prawie kwadratowy z zaokrąglonym jednym bokiem i mocowany na jedną centralną śrubę. Ta większa wtyczka nieznacznie się różni i nie pasuje do gniazda modułu D1BT-14D212. Czy da się coś z tym zrobić? Chodzi mi o przerobienie BT/VC + USB na sync 1.1 podobno ktos to robił.

Ostatnio edytowane przez pont ; 04-07-2018 o 01:54
pont jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.