Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-05-2022, 12:55   #271
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,516
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Cytat:
Napisał taylor144 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie idzie nic sensownego znaleźć
Idzie, jak się zna dobrze temat, a tak pozostaje udac sie do specjalisty.

Ryzykować z niewiadomym softem odradzam, chociaż kazda glupotę da radę odkręcić.

Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2022, 14:49   #272
eclipse
ford::expert
 
Avatar eclipse
 
Imię: Eclipse
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: skąd że znowu
Model: AUTO ROKU 2007
Silnik: 2.0-QXWA-143KM TITANIUM S
Rocznik: 2007
Postów: 3,138
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Za darmo nie ma już nic , tak śpiewała kiedyś KORA. Tak że, pozostaje ci znane na forum motto ....,,płać i płacz'' bo forum podobnie jak forum,, Elektroda'' schodzi na psy więc jak umiesz liczyć, to nie licz tu na przysługę .
__________________
......................... Pozdrawiam .
eclipse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2022, 22:44   #273
Flash
ford::beginner
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 25-05-2020
Skąd: Sosnowiec
Model: S-MAX
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 12
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Potrzebuje pomocy...

Podczas próby aktualizacji convers+ pojawił się problem z plikami które należy wybrać do pozycji "Select Main FV" oraz "Select Flash FV" - nie pokazuje mi potrzebnych plików...
W instrukcji jaką posiadam na końcu jest screen na którym widać załadowane pliki - czy te pliki widoczne na screenie jeśli pobiorę z neta będą dobrymi do załadowania w w/w miejscach?
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Flash ; 25-05-2022 o 22:49
Flash jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2022, 13:45   #274
robaczeq
ford::average
 
Imię: rbq
Zarejestrowany: 20-12-2008
Model: S-Max/Fiesta
Silnik: 2.0 TDCi /1.4 TDCi
Rocznik: 2010/2007
Postów: 108
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Cytat:
Napisał eclipse Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za darmo nie ma już nic , tak śpiewała kiedyś KORA. Tak że, pozostaje ci znane na forum motto ....,,płać i płacz'' bo forum podobnie jak forum,, Elektroda'' schodzi na psy więc jak umiesz liczyć, to nie licz tu na przysługę .
I to jest przykre, Ci co mają wsady (które najczęściej dostali za free od kogoś innego) dorabiają do całej procedury "otoczkę mistycyzmu" i udają super hiper specjalistów, smaczku dodaje fakt, że najczęściej korzystają z tych samych ryżowych interfejsów co "nowi".

Bardzo podobnie jest przy chiptuningu, przy czym tam dochodzi element doświadczenia jak dany parametr wpływa na resztę.
robaczeq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2022, 14:05   #275
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,516
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

i tu
Cytat:
Napisał robaczeq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ci co mają wsady (...)za free od kogoś innego
i tu
Cytat:
Napisał robaczeq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dorabiają do całej procedury "otoczkę mistycyzmu"
się mylisz.

Możesz szukać na stronach półlegalnych, nielegalnych, albo nauczyć się jak wyciągać wsady z gotowych liczników, a potem sam testować w ciemno co znalazłeś. Bo za darmo nie ma tego.

Możesz poświęcać godziny na doszkalanie się i może wtedy zrozumiesz że wiedza niepisana też ma swoją wartość.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2022, 14:29   #276
robaczeq
ford::average
 
Imię: rbq
Zarejestrowany: 20-12-2008
Model: S-Max/Fiesta
Silnik: 2.0 TDCi /1.4 TDCi
Rocznik: 2010/2007
Postów: 108
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Weź nie czaruj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wyciągnąć zawartość pamięci, to nie problem tylko dawca potrzebny, widzisz ja jestem najgorszym możliwym klientem dla takich "magików", bo wiem jak to działa i ich ściemy na mnie nie działają.

Teraz może i nie ma bo "starzy" nie chcą się podzielić z "młodymi" wsadami do już dziś starych samochodów.
Identyczna sytuacja jest na krajowym "rynku" chiptuningu, za granicą jakoś nie mają problemu z dzieleniem się wiedzą.
Tak jak tunerów jestem w stanie zrozumieć, bo u nich potrzeba doświadczenia, tak "wgrywacze" nie mają tu żadnego usprawiedliwienia.

Z tego co widzę to krążą dwa rodzaje wsadów motral z ruskiego ucdsa i jakaś nasza krajowa modyfikacja, która jest (o ile mnie pamięć nie myli) podjebką motrala, wszystkie mają jakieś mniejsze lub glitche.
robaczeq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2022, 14:42   #277
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,516
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

poczytaj jeszcze, a potem jeszcze więcej
to wyedytujesz cały swoj post
Nie ma w nim niczego prawdziwego.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2022, 15:17   #278
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 905
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Cytat:
Napisał robaczeq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jakaś nasza krajowa modyfikacja, która jest (o ile mnie pamięć nie myli) podjebką motrala
Nawet nie wie kolega jak bardzo się myli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja przygoda z preFL Convers+ | FL Convers+ | Customowym LOGO | TPMS |

sprzedam: Licznik Convers+ | chwilowo Grabarka |
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2022, 15:46   #279
robaczeq
ford::average
 
Imię: rbq
Zarejestrowany: 20-12-2008
Model: S-Max/Fiesta
Silnik: 2.0 TDCi /1.4 TDCi
Rocznik: 2010/2007
Postów: 108
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to wyedytujesz cały swoj post
Całkowicie podtrzymuję swoje zdanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jedynie uzupełnienia wymaga fakt, że wgranie moda ucds-em wymaga kredytów (koszt 130-190 pln w zależności od wybranej opcji, nie wiem jak wygląda teraz opcja kupna kredytów)


Cytat:
Napisał orion512 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nawet nie wie kolega jak bardzo się myli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dlatego napisałem, "o ile mnie pamięć nie myli", swoją drogą szacun za rev. eng. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

O właśnie, to Twoja jest ta druga wersja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie mogłem sobie nicka przypomnieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez robaczeq ; 27-05-2022 o 16:00
robaczeq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2022, 18:05   #280
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,516
Domyślnie Odp: Aktualizacja Convers+

W tej chwili warsztatowa roboczogodzina to 150zł netto,
powinien kolega podjechać do kogoś z wiedzą kto ma czas i chęci, włączyć stoper i naprostować sobie braki wiedzy.
Druga opcja "szukaj" na forum, a potem reszta internetu.

Gwarantuję, że wcześniejszy post zostanie wyedytowany do zera.

uwaga o kredytach w UCDS też niestety nietrafiona
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
temperatura silnika



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.