Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-01-2011, 07:02   #101
Bajek
ford::average
 
Avatar Bajek
 
Zarejestrowany: 21-01-2009
Skąd: Genewa
Model: LII
Silnik: V6
Rocznik: 02
Postów: 132
Domyślnie Odp: FCP poza granicami kraju - ilu nas jest :)

Minęło, jutro, pojutrze i popojutrze i nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pod którą bramą?
A może lepiej pod Netto?

__________________
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.
Bajek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2011, 08:01   #102
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie Odp: FCP poza granicami kraju - ilu nas jest :)

kurde.. mam naprawdę duży bajzel. Jeżdżę w te i z powrotem i na nic nie mam czasu. Nawet nie wiem czy jutro na te narty pojadę... Naprawdę ciężko mi się określić teraz. Poprostu pracuję w zbyt wielu miejscach na raz i sam nic nie wiem. Może być pod super sklepem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2011, 21:31   #103
młynson
Kapelan Zlotowy
 
Avatar młynson
 
Zarejestrowany: 25-07-2008
Model: Citroen C5
Silnik: 2.0 HDI
Rocznik: 2002
Postów: 32
Domyślnie Odp: FCP poza granicami kraju - ilu nas jest :)

Co do jakiegoś spota to z mojej strony w grę wchodzi tylko weekend bo w tygodniu niestety robota Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i pasowało by spotkanie w połowie drogi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Liczą się ludzie a nie samochody
Było Scorpio Był Dodge 3.3 Był C5
Jest Sintra 2.2 16V i Chevy TS na leniuchu
młynson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2011, 21:33   #104
komik
ford::beginner
 
Avatar komik
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy mk1 lift
Silnik: 2,3 benzyna + LPG
Rocznik: 2000
Postów: 30
Domyślnie Odp: FCP poza granicami kraju - ilu nas jest :)

No tak ja to ewentualnie moge sobie zrobić spota z łosiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo troche ich tu jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
komik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2011, 21:36   #105
młynson
Kapelan Zlotowy
 
Avatar młynson
 
Zarejestrowany: 25-07-2008
Model: Citroen C5
Silnik: 2.0 HDI
Rocznik: 2002
Postów: 32
Domyślnie Odp: FCP poza granicami kraju - ilu nas jest :)

taaa tylko uważaj aby na maskę Ci nie wskoczył Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Liczą się ludzie a nie samochody
Było Scorpio Był Dodge 3.3 Był C5
Jest Sintra 2.2 16V i Chevy TS na leniuchu
młynson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2011, 21:42   #106
komik
ford::beginner
 
Avatar komik
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy mk1 lift
Silnik: 2,3 benzyna + LPG
Rocznik: 2000
Postów: 30
Domyślnie Odp: FCP poza granicami kraju - ilu nas jest :)

Takie to tylko w Polsce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
komik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2011, 21:48   #107
młynson
Kapelan Zlotowy
 
Avatar młynson
 
Zarejestrowany: 25-07-2008
Model: Citroen C5
Silnik: 2.0 HDI
Rocznik: 2002
Postów: 32
Domyślnie Odp: FCP poza granicami kraju - ilu nas jest :)

To fakt za granicą zwierzęta są jakoś bardziej wychowane dziś na spacerze odprowadzał nas czarny kotek który szedł przy nodze jak piesek i się łasił do Dorotki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. choć ona kotów nie cierpi ;P
__________________
Liczą się ludzie a nie samochody
Było Scorpio Był Dodge 3.3 Był C5
Jest Sintra 2.2 16V i Chevy TS na leniuchu
młynson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2011, 21:48   #108
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie

Cytat:
Napisał młynson Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i pasowało by spotkanie w połowie drogi
no nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. PRzecież masz do genewy ze 40 min hajłejem. No już bez jaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja latem na kolację do annecy jeździłem.

Bajek jak coś to jutro jestem w miarę wolny. do valfrejus uderzam w niedzielę.

Cytat:
Napisał młynson Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tylko uważaj aby na maskę Ci nie wskoczył
chyba żeby miałA wskoczyć to Ci z całego serca... a maskę sobie później jakoś wyprostujesz. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez subratri ; 16-01-2011 o 20:08 Powód: pkt 21 regulaminu
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2011, 21:54   #109
młynson
Kapelan Zlotowy
 
Avatar młynson
 
Zarejestrowany: 25-07-2008
Model: Citroen C5
Silnik: 2.0 HDI
Rocznik: 2002
Postów: 32
Domyślnie

no może i skusił bym się na tę wycieczkę do Genewy ale niestety jutro dzień zarezerwowany na oglądanie mieszkania więc zobaczymy co przyniesie następny weekend Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a co do szusowania na nartach to w La Clusaz niezłe warunki ale niestety chyba tylko na trasach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Liczą się ludzie a nie samochody
Było Scorpio Był Dodge 3.3 Był C5
Jest Sintra 2.2 16V i Chevy TS na leniuchu

Ostatnio edytowane przez Agnesqa ; 16-01-2011 o 00:38 Powód: pkt 21 regulaminu
młynson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2011, 20:24   #110
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie Odp: FCP poza granicami kraju - ilu nas jest :)

chyba się pokuszę o skomentowanie tego valfrejus. Jest to stacja inna od tych które znam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bardzo wysoko więc rano śnieg bardzo twardy przy +2 na zewnątrz. W nocy zawsze ścina. Większość tras zasłonięta przed słońcem więc marne szanse na roztopienie śniegu. Idealne miejsce dla tych którzy chcą się nauczyć bądź podnieść poziom... we wszystkim. W szybkiej jeździe, w kontrolowaniu nart, dla mnie był raj bo przez ten lód offpist'y były za każdym razem nowym wyzwaniem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W tym temacie można tam dać ognia. wąskie przejazdy pomiędzy skałami itd. Każdy kto chce się rozwijać znajdzie tam wszystko co trzeba. Co najważniejsze jest tam TANIO w porównaniu do innych ciekawych miejsc we francji, nie wspominając o szwajcarii. Z całego serca jednak odradzam tam wyjazd tym co uważają, że dobrze jeżdżą bo w bukowinie czy w białce już się nie przewracają. I teraz już skończyli się rozwijać i jako wszechmogący narciarze jadą, poszusować dla przyjemności. To naprawdę nie to miejsce. Są inne lepsze. Tu nawet niebieskie trasy potrafią zaskoczyć. Poza tym z tego co mi się kolebie po głowie to jest tam jedna z najlepszych szkółek narciarskich we francji... Pewnie dlatego, że tam się trzeba ciągle uczyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Więc w skrócie. Raj dla tych co lubią wyzwania... Same trasy raczej nudne i męczące ale uczące.

no i jeszcze jedno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie jest to miejsce dla tych co chcą się obsłuchać francuskiego bo słychać tam przede wszystkim polski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chyba że taki turnus był Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za to nie mogę się powstrzymać od pochwalenia ludzi tam pracujących. Są po prostu przemili. To jest normalne zjawisko ale tam jest naprawdę miło.

Ostatnio edytowane przez subratri ; 16-01-2011 o 20:32
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.