Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-01-2012, 12:29   #1
Jaras26
 
Postów: n/a
Domyślnie Mondeo MK4 2008 - co sądzicie?

Witam wszystkich forumowiczów!

To moja pierwsza wizyta na Waszym forum i pierwsza przymiarka do Forda :-D

Chciałbym prosić o pomoc w ocenie autka z ogłoszenia:
http://www.moto.allegro.pl/ford-mond...031991734.html

VIN: WF0GXXGBBG8S11571

Dziś ze znajomym je oglądaliśmy i wg nas wstepnie warte jest uwagi i dokladnego sprawdzenia ale czekam na Wasze komentarze w temacie.

Historia wg sprzedajacego:
Auto kupil dla siebie 2 lata temu uszkodzone lewą stroną. Wymieniony przedni błotnik, drzwi kierowcy i tylne, naprawiony tylny błotnik i maska. Podluznice nie ruszone.
Auto nabyl z przebiegiem 35.000 km, w książce 2 wpisy przy 15km i przy 20.777 km. zdjecia wpisow ponizej. Zadnej wiecej historii serwisowej nie posiada. Aktualnie auto ma 76.000 km

Środek bardzo zadbany, kierownica igla, lewarek, reczny, przycisk start.. Lekkie zagniecenia na lewej części fotela kierowcy, bez przetarc.

Chcę znalezc kogos z niemieckim i zadzwonic do serwisow z ksiazki i popytac co wiedza o tym aucie. Gdyby okazalo sie ze nic podejrzanego nie znajde tam to jak sprawdzic przebieg? Czy jest mozliwosc zczytania np bezposrednio z automatycznej skrzyni? Czy sa miejsca poza glownym komputerem ktore moga dac obraz rzeczywisty? Pan zgadza sie na kazde sprawdzenie wiec nawet gdyby cos rozebrac to nie bedzie robil klopotu.... Jakas podpowiedz????

Pomyślałem o chłopakach z V-Techu z Sulejówka. Chcę auto wirusować więc może mi sprawdzą?

Sprzedajacy aktualnie wyjechal na krotki urlop do Wloch wiec mam tydzien aby sie przygotowac do tego sprawdzania.

Zdjęcia książki serw.
http://wyslijto.pl/plik/s10du61d5u
http://wyslijto.pl/plik/m9u2kfc1d9

Za kazda rade bede ogromnie wdzieczny oprocz takich ze "nie ma takich aut" :-P

Pozdrawiam serdecznie,

j.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2012, 12:53   #2
darrally
ford::average
 
Avatar darrally
 
Zarejestrowany: 31-07-2005
Skąd: Mikołów
Model: MONDEO KOMBI TITANIUM X
Silnik: 2.5T 246KM/386Nm mod by heko
Rocznik: 2008
Postów: 59
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2008 - co sądzicie?

Najlepiej gdyby były zdjęcia jak był bity, jak z poduszkami czy były odpalone i wymienione na nowe + sterowniki czy zabudowane jest tylko emulator poduszek. Swego czasu kupiłem takie galaxy, młode z małym przebiegiem, jak się okazało w praniu wyczyszczone było z poduszek, po nielichym dzwonie ze wszystkich stron. Oddałem bez żalu handlarzowi jak zaczął pękać. W załączeniu zdjęcie tego co miałem zabudowane w kierownicy!
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG-20110927-00005.jpg (112.1 KB, 91 wyświetleń)
darrally jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2012, 13:05   #3
goodi
ford::advanced
 
Avatar goodi
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 29-12-2006
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 EB 240KM
Rocznik: 2016
Postów: 265
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2008 - co sądzicie?

Faktycznie nie ma takich aut Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 143KM w Titanium S - przeciekawa opcja. Ale VIN to potwierdza. Tylko przebieg coś malutki, zwłaszcza w Warszawie. 20k km rocznie sugeruje, że chyba jeździł tylko do kościoła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Aktualnie: Mondeo Vignale kombi 2.0 EcoBoost 240KM
Było: Mondeo MK4 Titanium S kombi, 2.0 EcoBoost 240KM + PS
Było, jest i pozostanie: Mondeo MK2 kombi, 2.0 benzyna.
goodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2012, 14:50   #4
Jaras26
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2008 - co sądzicie?

O zdjecia wypadkowe zapytalem, obiecal poszukac bo gdzies ma... Czy do poduszek mozna sie jakos dobrac zeby zobaczyc czy sa?

Wpis w niemieckiej ksiazce jest po 20.000 jako po pierwszym roku, jeski potwierdzi sie ta informacja tzn ze niemiaszek nie latal za bardzo swoim nowiutkim mondkiem :-P A pan sprzedawca ma trzy saochody w rodzinie, wiem bo bylem i widzialem wiec moze i on nie bil tych kilometrow w nieskonczonosc...

Ale nie odpowiedzieliscie mi na najwazniejsze pytanie..Czy jest jakis modul z ktorego mozna zczytac kilometry? w moim audi a6 2004 byl np jakis czujnik na wale bodajrze i wyszlo 250.000 z 65.000 ktore mial na szafie.. a wyszlo dopiero jak cos wlasnie mi od spodu dlubali..:-(
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2012, 22:40   #5
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2008 - co sądzicie?

Cytat:
Napisał Jaras26 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zdjęcia książki serw.
http://wyslijto.pl/plik/s10du61d5u
Wpis z tego zdjęcia jest autentyczny sprawdziłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2012, 10:48   #6
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2008 - co sądzicie?

Fajne auto... z chęcią takie bym przytuliłGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez pbobek ; 15-01-2012 o 10:53
pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2012, 21:35   #7
Jaras26
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2008 - co sądzicie?

Cytat:
Napisał wojtekn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wpis z tego zdjęcia jest autentyczny sprawdziłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego zdradź jak tego dokonałeś w niedzielę w nocy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chyba nie telefonem do serwisu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2012, 22:05   #8
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2008 - co sądzicie?

Cytat:
Napisał Jaras26 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego zdradź jak tego dokonałeś w niedzielę w nocy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chyba nie telefonem do serwisu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam swoje możliwości i wierz mi jak coś takiego piszę to jest pewniak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2012, 10:53   #9
Jaras26
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2008 - co sądzicie?

Cytat:
Napisał wojtekn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam swoje możliwości i wierz mi jak coś takiego piszę to jesta pewniak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego bardzo Ci dziękuję. Zaoszczędziłeś mi szukania kogoś z niemieckim i dzwonienia do serwisu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A czy na moje wyżej zadane pytania ktoś światły odpowie? Do kogo na terenie Warszawy najlepiej jechać na sprawdzenie auta? Może któryś z forumowiczów prowadzi warsztat specjalizujący się w Fordach i się ze mną na następną środę umówi na sprawdzania? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2012, 20:27   #10
Jaras26
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2008 - co sądzicie?

hop :-D
Czy ktoś podpowie?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.