Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-11-2012, 09:44   #11
Agutto
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-08-2011
Skąd: Łódź
Model: Ford Focus, Citroen Xsara Picasso
Silnik: 1,6 benzyna 100KM
Rocznik: 2004
Postów: 77
Domyślnie Odp: czynności przeglądowe po 120 kkm w serwisie

Cytat:
Napisał lamariusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Agutto napisał
zażądaj wymiany paska rozrządu.

dlaczego ????????????????????????????????
uzasadniajcie zawsze jak to jest możliwe swoje wypowiedzi lub w ogóle nie zamieszczajcie wpisów.

Autor wątku napisał " w tym tygodniu trafi do mnie" - kto zagwarantuje, że przebieg 120 tys. odpowiada stanowi faktycznemu? O zapewnieniach dealera sprzedającego używany samochód, można sobie wielokrotnie poczytać ( często, bardzo mijają sie z prawdą).
Takie jest moje uzasadnienie.

Agutto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2012, 10:46   #12
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: czynności przeglądowe po 120 kkm w serwisie

Cytat:
Napisał Agutto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O zapewnieniach dealera sprzedającego używany samochód, można sobie wielokrotnie poczytać ( często, bardzo mijają sie z prawdą).
Takie jest moje uzasadnienie.
Czyli Ty ich na "dzień dobry" oskarżasz o oszustwo a oni Ciebie o próbę wyłudzenia....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak dobry początek gwarantuje zawsze owocną współpracęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2012, 11:02   #13
Agutto
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-08-2011
Skąd: Łódź
Model: Ford Focus, Citroen Xsara Picasso
Silnik: 1,6 benzyna 100KM
Rocznik: 2004
Postów: 77
Domyślnie Odp: czynności przeglądowe po 120 kkm w serwisie

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli Ty ich na "dzień dobry" oskarżasz o oszustwo a oni Ciebie o próbę wyłudzenia....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak dobry początek gwarantuje zawsze owocną współpracęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Naiwność i bezkrytyczne zaufanie - graniczy z głupotą. Pasek ( osprzęt niekoniecznie) rozrządu m.zd. warto wymienić, jak nie jest sie pierwszym włascicielem. Chcą sprzedać samochód, niech wykaża dobrą wolę (gdzie tu próba wyłudzenia?).
Agutto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2012, 11:24   #14
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: czynności przeglądowe po 120 kkm w serwisie

Rozumiem, że wiesz, iż nie ma takiej procedury serwisowej jak wymiana samego paska rozrządu??? ASO robi tylko zgodnie z procedurami - albo całość rozrządu jak mówi technologia albo nic...

Co do bezkrytycznego zaufania i głupoty - na razie nie napisałeś nic o próbie oceny faktycznego stanu auta i określenia w oparciu o ten stan zakresu czynności przygotowawczych do sprzedaży... Moim zdaniem zanim się zaproponuje stacji ASO transakcję na zasadach "to może wymieńcie mi jeszcze dwumasę, to zastanowię się czy kupić..." warto wykonać parę sprawdzeń... Można to przecież zrobić przy użyciu "niezależnego eksperta"... Byle wiedział gdzie i na co spojrzeć, bo na forum to my trochę mało widzimy w tym samochodzie...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2012, 12:23   #15
Agutto
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-08-2011
Skąd: Łódź
Model: Ford Focus, Citroen Xsara Picasso
Silnik: 1,6 benzyna 100KM
Rocznik: 2004
Postów: 77
Domyślnie Odp: czynności przeglądowe po 120 kkm w serwisie

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem, że wiesz, iż nie ma takiej procedury serwisowej jak wymiana samego paska rozrządu??? ASO robi tylko zgodnie z procedurami - albo całość rozrządu jak mówi technologia albo nic...

Co do bezkrytycznego zaufania i głupoty - na razie nie napisałeś nic o próbie oceny faktycznego stanu auta i określenia w oparciu o ten stan zakresu czynności przygotowawczych do sprzedaży... Moim zdaniem zanim się zaproponuje stacji ASO transakcję na zasadach "to może wymieńcie mi jeszcze dwumasę, to zastanowię się czy kupić..." warto wykonać parę sprawdzeń... Można to przecież zrobić przy użyciu "niezależnego eksperta"... Byle wiedział gdzie i na co spojrzeć, bo na forum to my trochę mało widzimy w tym samochodzie...

Na tym forum niedawno czytałem, jak klient kupił w ASO używane, dwuletnie auto w idealnym stanie. Miała być niewielka naprawa czegoś w tylnym zawieszeniu - okazało się, że całe zawieszenie do remontu ( tak było wytłuczone). Sprzedaż aut z przemalowanymi drzwiami w salonie ( jako nowe), też nie jest sytuacją wydumaną ale stwierdzoną w praktyce.

Ostatnio edytowane przez Agutto ; 09-11-2012 o 12:27
Agutto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2012, 12:32   #16
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: czynności przeglądowe po 120 kkm w serwisie

I czego to dowodzi - poza oczywistym faktem, że trzeba SPRAWDZAĆ STAN auta?
A tak na marginesie, to kiedyś CZYTAŁEM, że w Klewkach wylądowali marsjanie (albo talibowie - już nie pamiętam)... Bezkrytyczne zawierzenie, temu co piszą inni może skutkować zapisaniem się do sekty Antoniego M...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.