Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-02-2011, 10:53   #961
witekga
FCP member
 
Zarejestrowany: 23-08-2007
Skąd: Kobyłka/Warszawa
Model: S-max Titanium S
Silnik: 2,2 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 381
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

A co, jak serwis wgra nowy soft ? dalej będzie działać ?

witekga jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2011, 12:50   #962
butel
ford::advanced
 
Avatar butel
 
Imię: Stanisław
Zarejestrowany: 05-03-2010
Skąd: Legnica
Model: Mondeo MK4 Titek
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 377
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Radio kupione, osprzęt też w piątek montaż w ASO, koszt ok 200zł, zobaczymy czy wszystko będzie działać, maja dobrego magika - może uruchomi convers. Kupiłem to samo radio co [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Radio.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Kamera cofania.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Moduł bezprzewodowy do kamery.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Antena.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Po montażu i testowaniu opiszę co i jak.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pozdrawiam
__________________


Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE prof. Jerzy Bralczyk


butel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2011, 06:40   #963
butel
ford::advanced
 
Avatar butel
 
Imię: Stanisław
Zarejestrowany: 05-03-2010
Skąd: Legnica
Model: Mondeo MK4 Titek
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 377
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Już po montażu, ogólnie jest dobrze, ładnie się komponuje w desce.
Spostrzeżenia moje na gorąco:

-wyświetlacz na dotyk reaguje bardzo szybko,
-DVD odtwarzanie płyt (różnych) nie ma się do czego przyczepić,
-dźwięk jest o niebo lepszy niż w oryginale,
-wirtualna pamięć, zmieniarka 6 płyt fajnie działa,
-kamera cofania wraz z transmiterem działa extra,
-USB działa,
- ipod podłączony, nie sprawdzałem czy działa,
- bluetooth szybko się połączył z fonem, jakość rozmów gorsza niż było w oryginale
-TV nie działa ponieważ gniazdo antenowe jest walnięte Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- navi śmiga bez problemowo
- koszt montażu w ASO 140zł brutto

Najwięcej jestem rozczarowany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tym że:
- convers+ nie współpracuje z radiem, zauważyłem także że radio po wyłączeniu silnika i zapłonu gaśnie, działa jedynie do momentu otwarcia drzwi. Nie włączy się na postoju bez odpalenia zapłonu.
Funkcja Voice którą miałem nie działa wcale.

Ogólnie fajna zabawka, lecz szukam lepszego "magika"od eleksztryki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________


Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE prof. Jerzy Bralczyk



Ostatnio edytowane przez butel ; 12-02-2011 o 06:47
butel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2011, 06:49   #964
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Tak jak przypuszczałem że z conversem nie pójdzie, to to samo radio co kupowaliśmy 2 lata temu wspólnie ,tylko dołożone parę bajerów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2011, 11:38   #965
grafmarr
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-04-2010
Model: Mondeo MKIV Kombi Ghia
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007
Postów: 209
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Jak się to wszystko ma do zapewnień sprzedawcy, że urządzenie współpracuje z Convers+?
Obawiam się, żeby nie powiedzieć, że mam pewność, iż żaden lepszy "magik" nic tu nie wskóra.
grafmarr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2011, 17:13   #966
butel
ford::advanced
 
Avatar butel
 
Imię: Stanisław
Zarejestrowany: 05-03-2010
Skąd: Legnica
Model: Mondeo MK4 Titek
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 377
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Macie rację, jedynie co mnie tak naprawdę wkurza to to że na postoju przy wyłączonym zapłonie działa do momentu otwarcia drzwi lub 5 min max aż komputer wyłączy gł. zasilanie. Kupowałem z tą myślą, bo dużo podróżuje na małe dystanse aby w czekaniu na powrót umiliło mi czas.

Próbowałem dziś sprawdzić antenkę TV, bo nie działa i sam siebie zaskoczyłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 10 minut na spokojnie i radyjko miałem wyjęte, coś z gniazdem tv nie tak, trzy rożne antenki podłączałem i cały czas komunikat - BRAK SYGNAŁU.
Może w ASO przy podłączaniu wzmacniacza antenowego coś się spieprzyło.

Powtórzę jeszcze raz że ogólnie jestem zadowolony z tej zabawki.

Pozdrawiam wszystkich.
__________________


Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE prof. Jerzy Bralczyk


butel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2011, 16:06   #967
jarek_sz-in
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-12-2010
Skąd: Szczecin
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2017
Postów: 38
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Cytat:
Napisał butel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Radio kupione, osprzęt też w piątek montaż w ASO, koszt ok 200zł, zobaczymy czy wszystko będzie działać, maja dobrego magika - może uruchomi convers. Kupiłem to samo radio co [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Radio.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Kamera cofania.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Moduł bezprzewodowy do kamery.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Antena.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Po montażu i testowaniu opiszę co i jak.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pozdrawiam
Zastanawiam się czy warto kupić poprzez allegro, skoro można samemu zamówić, na eBay.com za kwotę ok 1100zl, czy ktoś może z kolegów kupował DVD poprzez serwis eBay
jarek_sz-in jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2011, 17:04   #968
jarkarol
ford::beginner
 
Avatar jarkarol
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 07-11-2010
Skąd: Newcastle
Model: Mondeo MK IV ZETEC
Silnik: Duratec HE 2.0 PFI
Rocznik: 09.2008
Postów: 28
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Cytat:
Napisał grafmarr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak się to wszystko ma do zapewnień sprzedawcy, że urządzenie współpracuje z Convers+?
Obawiam się, żeby nie powiedzieć, że mam pewność, iż żaden lepszy "magik" nic tu nie wskóra.
a czy to nie jest tak jak podaja w tej aukcji : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ze za doplata dosylaja Can Bus Adapter i wtedy smiga z Convers ??

sam sie chce dowiedziec bo na dniach chce cos u siebie wmontowac i wlasnie nie wiem czy wywalac monete na ZENEC-a czy moze pokusic sie o takie cos jak w linku powyzej
jarkarol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2011, 18:09   #969
szyru
ford::average
 
Avatar szyru
 
Zarejestrowany: 28-04-2010
Skąd: Opole
Model: Mondeo IV
Silnik: 2,0 TDCi 115 KM
Rocznik: 2OO9
Postów: 90
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Bardzo nie chciałbym się wymądrzać, zwłaszcza że jestem tu nowy (pewnie ktoś napisze "no to się nie wymądrzaj" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.). Trochę się dziwię, że dość spore jest zainteresowanie sprzętem tego typu. Owszem wygląda to fajnie na zdjęciach, ekstra funkcje z niewielką cenę! Rzeczywistość jest jednak boleśnie inna, gdy ma się do czynienia z chińskim gó..em.

Miałem w swoim poprzednim samochodzie (nie ford) podobny sprzęt, super ekstra mega, jeno bez navi. Sam na siłę przekonywałem się, że jest super. W rzeczywistości były to najgorzej wydane pieniądze w życiu i cieszyłem się bardzo gdy po kilku miesiacach udało mi się tego pozbyć i stracić "tylko" 20% zainwestowanych pieniędzy.

Tuner radiowy był bardzo słaby - gubił stacje. Jakość dźwięku z fabrycznego radia była wiele, wiele razy lepsza. Interfejs był marny jak zdjęcie z komórki 0,5 megapiksela. Bluetooth to porażka, musiałem się drzeć by ktoś mnie usłyszał. To dałoby się przeżyć! Po kilku, 4-5 miesiącach ekran dotykowy zaczął szwankować, jakieś linie się pojawiały, szumy, "mrówki", po prostu był to początek jego końca. Gwarancja była na 6 miesięcy...

Powiedziałem sobie, że jeżeli nie stać mnie by wyrzucić 4-5 tys. na kenwooda czy alpine, to na pewno nie stać mnie by po kilku miesiącach wywalić coś co kosztowało 2-3 razy mniej. Nigdy więcej czegoś co robią Chińczycy jeżeli nie ma to logo znanej marki. Tak tylko piszę ku przestrodze, ja na pewno będę omijał takie sprzęty z daleka choćby i po 500 zł były Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Ambiente z SilberX + nieoryginalne i niefabryczne dodatki

Ostatnio edytowane przez szyru ; 13-02-2011 o 18:12
szyru jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2011, 18:27   #970
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Cytat:
Napisał butel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Próbowałem dziś sprawdzić antenkę TV, bo nie działa i sam siebie zaskoczyłem 10 minut na spokojnie i radyjko miałem wyjęte, coś z gniazdem tv nie tak, trzy rożne antenki podłączałem i cały czas komunikat - BRAK SYGNAŁU. Może w ASO przy podłączaniu wzmacniacza antenowego coś się spieprzyło.
A masz w ogóle wyprowadzoną antenę tv ? Bo ja musiałem kupić takową i wyprowadzić na zewnątrz, a i tak rewelacji nie ma, podczas jazdy lepiej zapomnieć o oglądaniu, na postoju jeszcze ujdzie. Co do używania radia bez załączonego silnika to nie radzę , bierze to tyle prądu że po 15 minutach wyświetli Ci się komunikat że aku rozładowany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał szyru Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
iałem w swoim poprzednim samochodzie (nie ford) podobny sprzęt, super ekstra mega, jeno bez navi. Sam na siłę przekonywałem się, że jest super. W rzeczywistości były to najgorzej wydane pieniądze w życiu i cieszyłem się bardzo gdy po kilku miesiacach udało mi się tego pozbyć i stracić "tylko" 20% zainwestowanych pieniędzy.
Niestety nie zgodzę się, może trafiłeś na felerny egzemplarz a poza tym Chińczyk Chińczykowi nie równy. Ja używam go już ponad rok i wszystko działa dobrze, radio na pewno nie gra gorzej od oryginału, fal nie gubi , oczywiście najlepsze z tego wszystkiego jest navi która działa super (wszelkie automapy,igo itd..)
Na pewno nie zamienił bym z powrotem na oryginał ,który zresztą leży w piwnicy. Jedna jedyna wada przynajmniej mojej wersji to słaba widoczność w słoneczne dni
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio mk4 , nawigacja mk4 , radio mk4



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.