Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-10-2012, 17:52   #911
Luk@s
ford::professional
 
Avatar Luk@s
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 11-01-2007
Skąd: KPR
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI 90 KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,151
Domyślnie Odp: Migająca sprężynka - po raz kolejny.

Nie będzie OKGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Testowane wielokrotnie.

EDIT

Pkt. 22
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg pompa.jpg (99.1 KB, 41 wyświetleń)

__________________
Nie każda mo... pasuje do Forda
President Johnny II ASC + Sirio AS ML-145

Ostatnio edytowane przez Luk@s ; 05-10-2012 o 18:14
Luk@s jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2012, 19:45   #912
Uziu
ford::expert
 
Avatar Uziu
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 14-10-2011
Model: VW Passat/Mercedes-Benz
Silnik: 1.9 TDI/2.7CDI
Rocznik: 1998/2005
Postów: 2,097
Domyślnie Odp: Migająca sprężynka - po raz kolejny.

przy tej temp. powietrza powinien spokojnie odpalic bez swiec wiec to nie przez to nie chce gadac, musisz szukac dalej problemu w tych bledach ktore podales.
Uziu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2012, 19:46   #913
hryniuuu
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Migająca sprężynka - po raz kolejny.

Luk@s co masz na myśli pisząc że nie będzie ok? Bo pompa już jest odpowietrzona, i zalana ropą. Chyba że jest jeszcze coś czego nie wiem, a jest napewno bo dopiero sie ucze na owym focusie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jedyne co się zostało do naprawy czego jestem pewien, to te świece które kupie i wymienie jutro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

edit: Uziu, a to że prawdopodobnie jest 'zalany' ropą, nie miałoby wpływu na odpalenie bez świec?

A, i jeszcze dodam że żadna ze świec nie iskrzyła nawet

Ostatnio edytowane przez hryniuuu ; 05-10-2012 o 20:14
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2012, 22:00   #914
Uziu
ford::expert
 
Avatar Uziu
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 14-10-2011
Model: VW Passat/Mercedes-Benz
Silnik: 1.9 TDI/2.7CDI
Rocznik: 1998/2005
Postów: 2,097
Domyślnie Odp: Migająca sprężynka - po raz kolejny.

jak masz wszystkie spalone to i tak musisz wymienic bo przyjdzie mroz i bedziesz krecil pol godziny zanim zapali. Na razie jest w miare cieplo wiec jak jest nie zapowietrzony to bez swiec powinien zapalic. Jest jeszcze jedna kwestia, paliwo powinno dawac z kazdego przewodu pod odpowiednim cisnieniem bo moze dawac ale za slabo i nie moze przez wtrysk przepchac
Uziu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2012, 12:53   #915
avix
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-04-2011
Skąd: katowice
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2003
Postów: 117
Domyślnie Odp: Migająca sprężynka - po raz kolejny.

Cytat:
Napisał Luk@s Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapytaj modów dlaczego zamykają wszystkie tematy o sprężynce w TDDI i odsyłają do tego. Twierdzą, że to jest to samoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał hryniuuu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O ile wiem, temat jest o migającej sprężynce w dziale diesel, chyba że sugerujesz się tagami użytkownika który rozpoczął temat. Gdy utworzyłem swój temat, moderatorzy przenieśli go właśnie do tego tematu, więc skoro już tak bardzo dbasz o porządek, to prosze nie rób burdelu sam, wpisując posty nie na temat, tak jak właśnie mój który jest konieczny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
/eot
Nie wiedziałem że to moderatorzy przenoszą posty o tddi tutaj, w mojej opinii to jest bzdura no bo jak można 2 całkiem inne konstrukcje i ich problemy łączyć w 1 temat, ani to czytelne dla tdci ani dla tddi

MODERATORZY może czas przemyśleć swoje działania?
avix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2012, 15:14   #916
Luk@s
ford::professional
 
Avatar Luk@s
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 11-01-2007
Skąd: KPR
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI 90 KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,151
Domyślnie Odp: Migająca sprężynka - po raz kolejny.

Nie w dosłownym tego słowa znaczeniu przenoszą tutaj, tylko twierdzą że temat o migającej sprężynce już jest i tam trzeba pisać. O TDDI takiego tematu nie ma.

EDIT
Miałem na myśli to, że jak nie zalejesz dobrze pompy to na pewno nie zapali. Paliwo ma tryskać dobrze przy wszystkich wtryskach. Nie łudź się że świece coś pomogą, nawet przy -10 powinien bez nich bez większych problemów zapalić.
__________________
Nie każda mo... pasuje do Forda
President Johnny II ASC + Sirio AS ML-145

Ostatnio edytowane przez Luk@s ; 06-10-2012 o 15:18
Luk@s jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2012, 18:19   #917
karwas8
ford::beginner
 
Avatar karwas8
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 24-04-2011
Skąd: Myszęcin
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 130 ps
Rocznik: 2008
Postów: 37
Domyślnie Odp: Migająca sprężynka - po raz kolejny.

witam, mam mondeo z 2003 roku tdci kupilem i rok jezdzilem wszytsko ok, teraz okazuje sie ze przy odpalaniu obroty wariuja zagrzeje sie i ustaje
problem przy odpaleniu (lekie kopcenie na bialo przez pare sekund ) puzniej ponoc kopci przy zmianie biegow ale tego niewidzialem
u mechanika stwierdxono ze dwa wtryski leja (na kompie)
szczegoly takie ze sprezynka niezapalila mi sie ani razu
przy normalnej jezdzie niema problemu jedzie i przyspiesza normalnie

prosze o pomoc
karwas8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2012, 18:32   #918
Luk@s
ford::professional
 
Avatar Luk@s
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 11-01-2007
Skąd: KPR
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI 90 KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,151
Domyślnie Odp: Migająca sprężynka - po raz kolejny.

Sprawdziłeś chociaż świece żarowe?
__________________
Nie każda mo... pasuje do Forda
President Johnny II ASC + Sirio AS ML-145
Luk@s jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2012, 21:43   #919
karwas8
ford::beginner
 
Avatar karwas8
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 24-04-2011
Skąd: Myszęcin
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 130 ps
Rocznik: 2008
Postów: 37
Domyślnie Odp: Migająca sprężynka - po raz kolejny.

swiece wymienil ten sam mechanik ktory sprawdzal auto na kompi, dzialala tylko jedna po wymianie swiec dalej ten sam problem,

zamierzam jeszcze wymienic filtr paliwa ale jak ostatnio go wyciagalem to paliwo ladne w nim bylo
(wyciagalem filtr by sprawdzic czy niema syfu)
karwas8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2012, 21:39   #920
prem68
ford::beginner
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 24-08-2012
Skąd: Leeds UK
Model: Mondeo Ghia x
Silnik: 2.0 Tddi
Rocznik: 2002
Postów: 18
Domyślnie czujnik połozenia walka rozrzadu różnica

Witam mam nadzieje , ze sie nigdzie nie podpielem , jestem nowym na forum , problem z moim mondziem to ta sprezynka , jutro chcialbym wymienic ten czujnik ....wlasnie tylko pytanie czy to jest to samo czujnik polaozenia walu korbowego a czujnik polozenia walka rozrzadu sorka za pytanko ale na wszystkim sie jakos nie znam a wymieniac bede w oparciu o info na forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdro Przemas
prem68 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
diesel , migająca sprężynka , mk3 , mondeo , nie odpala , pompa wtryskowa , tdci , wtryskiwacze



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.