Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-12-2012, 10:26   #81
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,064
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

Cytat:
Napisał duders Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam wersję z września ponoć. Jak znajdę nr wersji to podeślę.
Było by super - jak się ma ten numer, to można spróbować ściągnąć sobie ze stronki [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] plik kalibracji i popatrzeć w środku jakie są daty itp...
Bardzo proszę...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2012, 23:21   #82
goodi
ford::advanced
 
Avatar goodi
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 29-12-2006
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 EB 240KM
Rocznik: 2016
Postów: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał Piotr44 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Opisałem mojemu ASO szczegółowo przykład dudersa - że jednak jest to możliwe. Czekam na odpowiedź. Ale chyba nie obędzie się bez rozmowy z kierownikiem.
Może oddrukuj im screen z widokiem nowego ekranu głównego C+ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A swoją szosą, czy ktoś zaobserwował dodatkowy bonus po aktualizacji Conversa, czy tylko ja tak mam? Do tej pory wyłączenie zapłonu bezwarunkowo wyłączało mi radio. Po aktualizacji radio gra, nawet po wyłączeniu zapłonu. Gaśnie dopiero w momencie otwarcia drzwi kierowcy. Bardzo wygodne na jakimś postoju w korku, gdzie stanie jest na tyle długie, że opłaca się wyłączyć silnik. Albo jak żona idzie na "szybkie zakupy" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Aktualnie: Mondeo Vignale kombi 2.0 EcoBoost 240KM
Było: Mondeo MK4 Titanium S kombi, 2.0 EcoBoost 240KM + PS
Było, jest i pozostanie: Mondeo MK2 kombi, 2.0 benzyna.

Ostatnio edytowane przez goodi ; 14-12-2012 o 23:25
goodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-12-2012, 07:33   #83
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 717
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

Cytat:
Napisał goodi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... czy ktoś zaobserwował dodatkowy bonus po aktualizacji Conversa, czy tylko ja tak mam? Do tej pory wyłączenie zapłonu bezwarunkowo wyłączało mi radio. Po aktualizacji radio gra, nawet po wyłączeniu zapłonu. Gaśnie dopiero w momencie otwarcia drzwi kierowcy. .
Po update zakląłem szpetnie że pewno coś sknocili i się mi radio nie wyłącza po wyłączeniu silnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wyłączałem radio "ręcznie" .... 2 dni ... aż zatrybiłem że mam taki bajerek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak dla mnie super rozwiązanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-12-2012, 14:39   #84
Palek_PL
ford::advanced
 
Avatar Palek_PL
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Model: Smax
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

Cytat:
Napisał Rob^ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po update zakląłem szpetnie że pewno coś sknocili i się mi radio nie wyłącza po wyłączeniu silnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wyłączałem radio "ręcznie" .... 2 dni ... aż zatrybiłem że mam taki bajerek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak dla mnie super rozwiązanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam! Poruszyłem watek 'awarii' radia po aktualizacji C+. Jest dokładnie jak piszecie.Radio sie nie włącza/wyłącza przy odpalaniu/gaszeniu silnika.Walcze juz z tym 2 tydzien. Wszystko ręcznie.Najlepsze ze czasami sie wylaczy a czasami nie.I nie wiem o co komon.Teraz widze ze moze to przyczyna otwarcia drzwi kierowcy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS.Czy podwójne ryglowanie drzwi wam działa /po aktualizacji C+/?
Palek_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-12-2012, 19:04   #85
Palek_PL
ford::advanced
 
Avatar Palek_PL
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Model: Smax
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

Witam. Juz wszystko wiem. Radio działa jak należy. Faktycznie , przy otwarciu drzwi kierowcy elegencko sie wyłącza. Przy zapłonie piknie odpala i gra Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzieki za podpowiedz.
PS.Swoja drogą dlaczego ASO nie jest informowane , ze po dokonaniu aktualizacji to i to bedzie działało troszke inaczej. Trzy razy juz jezdzilem z ustawieniem radia po ASO i mam umowiona 4 wizyte Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. fachowcy odetchną. pzdr!
Palek_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-12-2012, 23:04   #86
S-uper-MAX
ford::amateur
 
Avatar S-uper-MAX
 
Zarejestrowany: 26-11-2011
Model: Ford S-Max
Silnik: 1.6 EcoBoost
Rocznik: 2012
Postów: 5
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

jak sprawdzic jaka mam wersje softu Conversa ?
S-uper-MAX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2012, 00:05   #87
goodi
ford::advanced
 
Avatar goodi
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 29-12-2006
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 EB 240KM
Rocznik: 2016
Postów: 265
Domyślnie

Wyświetli Ci się w trybie diagnostycznym. Szukaj wersji NUM target ROM (chociaż na moim zegarze bardziej to wygląda na NVM).
__________________
Aktualnie: Mondeo Vignale kombi 2.0 EcoBoost 240KM
Było: Mondeo MK4 Titanium S kombi, 2.0 EcoBoost 240KM + PS
Było, jest i pozostanie: Mondeo MK2 kombi, 2.0 benzyna.

Ostatnio edytowane przez goodi ; 16-12-2012 o 00:09
goodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2012, 09:50   #88
eclipse
ford::expert
 
Avatar eclipse
 
Imię: Eclipse
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: skąd że znowu
Model: AUTO ROKU 2007
Silnik: 2.0-QXWA-143KM TITANIUM S
Rocznik: 2007
Postów: 3,139
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

Cytat:
Napisał S-uper-MAX Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak sprawdzic jaka mam wersje softu Conversa ?
A potrafisz uruchomić TEST na wyświetlaczu ?.... jeśli nie .......to czytaj nasze forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli tak to NUM TARGET ROM (pokaże ci ) .Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
......................... Pozdrawiam .
eclipse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2012, 17:52   #89
S-uper-MAX
ford::amateur
 
Avatar S-uper-MAX
 
Zarejestrowany: 26-11-2011
Model: Ford S-Max
Silnik: 1.6 EcoBoost
Rocznik: 2012
Postów: 5
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

Dzieki
S-uper-MAX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2012, 19:28   #90
Palek_PL
ford::advanced
 
Avatar Palek_PL
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Model: Smax
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

Witam.Dostalem cynk od diagnostow z ASO,ze maja nowe aktualuzacje.180 nowych "latek" do oprogramowania.O co konkretnie chodzi to nie wiem.Ale po nowym roku zostawiam furgon i niech sie bawia.pzdr!
Palek_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.