Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-05-2023, 20:52   #81
mahonej
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-06-2021
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDI
Rocznik: 2015
Postów: 1
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa 20B02 -śruby silnika przekładni kierowniczej epas

Witam. Mi się poszczęściło. Mondeusz trafił na akcje serwisową na śruby i panowie podczas odkręcania pozrywali je Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (nie wiem jakim cudem) w efekcie dostałem w prezencie nową maglownice Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mahonej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2023, 10:47   #82
rajman
ford::professional
 
Avatar rajman
 
Zarejestrowany: 12-07-2009
Skąd: Lublin
Model: Focus MK4
Silnik: 1.5 EcoBubble
Rocznik: 2019
Postów: 1,337
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa 20B02 -śruby silnika przekładni kierowniczej epas

Cytat:
Napisał Apap86 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć wszystkim niedawno nabyłem Forda Mondeo z Polski 2015r i w tym tygodniu zaczęło mi coś stukać przy skręcaniu szczególnie na postoju tak jak by coś przeskakiwało i uderzało metal o metal.
VIN WF0XXWPCFFL38264 moglibyście mi sprawdzić czy podlega on akcji serwisowej maglownicy, ja tego nie mogłem zweryfikować a w książce serwisowej nie mam adnotacji o tej akcji serwisowej Pozdrawiam
Zły vin
rajman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2023, 10:44   #83
sobolus
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 07-05-2018
Skąd: Białystok
Model: Mondeo MK IV
Silnik: 1.8 TDCi 125 KM
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa 20B02 -śruby silnika przekładni kierowniczej epas

Witam panowie, czy ktoś może mi sprawdzić dostępność akcji serwisowej dla Mondeo z polskiego salonu z 2017 roku ? VIN WF0EXXWPCEHU38016. Próbowałem szukać na ETIS ale wyskakuje mi komunikat że serwis nie jest już dostępny ... Wywala mi błąd układu kierowniczego na prostej drodze i zastanawiam się czy nie ma to związku z wadami fabrycznymi.
sobolus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2023, 10:49   #84
tomao
ford::professional
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 01-08-2022
Skąd: Płock
Model: focus mk3/mondeo mk5
Silnik: 1.6 EB/2.0 DW10F
Rocznik: 2011/2018
Postów: 1,864
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa 20B02 -śruby silnika przekładni kierowniczej epas

Cytat:
Napisał sobolus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
WF0EXXWPCEHU38016
Akcji na śruby nie ma, jest inna, ale tylko w razie potrzeby
22N02 - FRONT BRAKE FLEXIBLE HOSE REPLACEMENT
tomao jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2023, 08:06   #85
Qubaa
ford::amateur
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 01-07-2023
Skąd: Poznań
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 3
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa 20B02 -śruby silnika przekładni kierowniczej epas

Cześć Panowie.
Kupiłem niedawno 18 rok Mondeo no i dopadło i mnie - przy skrętach (a w zasadzie przy powrotach do prostego) zacząłem odczuwać taką jakby trwająca ułamek sekundy blokadę / konieczność mocniejszego przeciągnięcia kierownicy. No i już wiem, że jestem w dobrym temacie.

Prośba - WF0FXXWPCFJL53476, gdyby ktoś mógł sprawdzić, czy coś tam się nie czai w serwisie na mnie w tej dziedzinie? Jeśli nie, zostanie mi oddać auto do speca w Poznaniu.
Dzięki.
Qubaa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2023, 09:24   #86
HUGOBERG
ford::average
 
Imię: .
Zarejestrowany: 13-11-2021
Skąd: Śląsk
Model: mondeo mk5
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2018
Postów: 149
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa 20B02 -śruby silnika przekładni kierowniczej epas

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Tutaj sobie zawsze sprawdź. Nie masz żadnych zaległych akcji serwisowych.
HUGOBERG jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2023, 10:23   #87
Krzak1
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-09-2016
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 TDCI 180KM
Rocznik: 2018
Postów: 172
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa 20B02 -śruby silnika przekładni kierowniczej epas

Tez mam podobnie, taka jak by blokada przy próbie wyprostowania kierownicy podczas np lekkich korekt w jeździe po łuku. Jest to bardzo subtelne i nie zawsze występuje. Akcji serwisowych brak.
Krzak1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2023, 16:13   #88
Bronksoon
ford::amateur
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 28-10-2020
Skąd: Oświęcim
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCI 150@180KM
Rocznik: 2017
Postów: 6
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa 20B02 -śruby silnika przekładni kierowniczej epas

Cytat:
Napisał Qubaa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć Panowie.
Kupiłem niedawno 18 rok Mondeo no i dopadło i mnie - przy skrętach (a w zasadzie przy powrotach do prostego) zacząłem odczuwać taką jakby trwająca ułamek sekundy blokadę / konieczność mocniejszego przeciągnięcia kierownicy. No i już wiem, że jestem w dobrym temacie.

Prośba - WF0FXXWPCFJL53476, gdyby ktoś mógł sprawdzić, czy coś tam się nie czai w serwisie na mnie w tej dziedzinie? Jeśli nie, zostanie mi oddać auto do speca w Poznaniu.
Dzięki.
I jak kolego pchnąłeś temat dalej do przodu?
U mnie podobnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bronksoon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2023, 12:52   #89
HUGOBERG
ford::average
 
Imię: .
Zarejestrowany: 13-11-2021
Skąd: Śląsk
Model: mondeo mk5
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2018
Postów: 149
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa 20B02 -śruby silnika przekładni kierowniczej epas

Koledzy jak sytuacja z maglownica co już wiecie?
HUGOBERG jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2023, 17:15   #90
Qubaa
ford::amateur
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 01-07-2023
Skąd: Poznań
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 3
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa 20B02 -śruby silnika przekładni kierowniczej epas

Cytat:
Napisał Bronksoon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I jak kolego pchnąłeś temat dalej do przodu?
U mnie podobnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moja historia NAJPRAWDOPODOBNIEJ wygląda następująco...

W aucie cały czas pojawiał się ten problem, w serwisie Forda auto nie przechodziło testów układu kierowniczego, bo widziało ten błąd. Pojeździłem trochę, pojechałem do specjalisty przez duże S, podpiął komputer, skasował błąd i ...założyliśmy dobry, mocny akumulator- mój to jakaś słaba podróba, za mały i za słaby. Pojeździłem dużo przez tydzień na tym prawidłowym, problemów nie było, po tygodniu jak się okazało błędów w komputerze również brak...

Teraz mnie nie ma, po powrocie wymieniam akumulator, jeżdżę i obserwuje. Sam temat z akumulatorem poradził mi mechanik- a w zasadzie MECHANIK, bo to człowiek przez duże C i fachowiec przez duże F. Jeśli okaże się, że ten problem komunikacyjny (bo tego typu jest to problem) powodowany był baterią, zostanie mi w kieszeni kupa kasy- wymiana przekładni to bolesna rzecz niestety.

Dam znać, po kolejnych jazdach, ale myślę i mam nadzieje, że w moim wypadku tutaj był pies pogrzebany.
Qubaa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.