Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-10-2016, 15:46   #81
Golson
ford::professional
 
Avatar Golson
 
Zarejestrowany: 24-01-2007
Skąd: Warszawa/Ryki/Gibraltar
Model: kreatif...
Silnik: zwei zwei liter, BBK + koło dojazdowe 1.2
Rocznik: 2008, 2011, 2018
Postów: 1,253
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Cytat:
Napisał artur1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Piotrek dokładał całe okablowanie, łącznie z wtyczką do modułu xenonów.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - tak jak i ja. Dołożenie instalacji do modułu zajęło mi ze 2-3h z czego 30min męczyłem się z dobraniem odpowiedniego wkręta do przykręcenia modułu.

Robiłem to sam, łącznie z dołożeniem spryskiwaczy, i stwierdzam, że jest to wykonalne w jeden dzień bez nadmiernego pośpiechu. Tydzień to zdecydowanie za dużo... a w warunkach warsztatu, z kompletem narzędzi, podnośnikiem, etc. to już zupełnie jakiś abstrakcyjny termin...

__________________
Loża Szyderców#16

TW is back! Jot24 nadaje http://loza.nazwa.pl/images/smiles/dog.gif
Golson jest offline  
Stary 10-10-2016, 17:12   #82
elucidate
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-10-2015
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus
Silnik: 150KM
Rocznik: 2015
Postów: 222
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

To zależy, jak ja odstawialem im foke do dorobienia wiązki to trwało to 2 dni czyli postawiłem im w czwartek a odebrałem w piątek. Jedyny minus to cena bo liczą jak za zboże (300zl)
elucidate jest offline  
Stary 10-10-2016, 19:03   #83
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Cytat:
Napisał artur1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Piotrek dokładał całe okablowanie, łącznie z wtyczką do modułu xenonów.
wiem.
piotrek305 jest offline  
Stary 11-10-2016, 00:35   #84
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,670
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Po wielu miesiącach zadowolenia z ich mechaniki, znalazłem ich słaby punkt. Nietypowe zlecenia klienta.

Nie można im odmówić chęci pomocy, inwencji, ale zrobili wszystko co mogli i stwierdzili że się "nie da".

Pojechałem do nich, bo hamulce, zamieszenie, rozrząd zrobili mi rewelacyjnie.

Sprawa: Słabe ogrzewanie w aucie na automacie klimatronika, bo na ustawianiach manualnych grzało wydajnie, ale też gdy temperatura ustaiona była większa niż 26*C.
Denerwowało mnie to od momentu kiedy zrobiło się chłodno.
Szukali długo problemu. Podpinali komputer, sprawdzali różne układy, czujniki temperatury, kable. Z pół dnia szukali i nic nie znaleźli.

Wyjechałem z ich stwierdzeniem, że "ten typ tak ma", automat będzie pracował mało wydajnie i cześć.

Minęł tydzień z hakiem. Wpadło mi do głowy by sprawdzić filtr przeciwpyłkowy. No i proszę. Był cały w liściach, syfie.
Gruntowne wytrzepanie filtra (wymiana nawet nie była konieczna) spowodowała że automat klimatronika działa elegancko, sprawnie i wydajnie i mocno.



I druga rzecz. Wymienili mi uszkodzony centralny zamek w drzwiach kierowcy. Poskłądali, całość działa pięknie. Tylko niestety coś im nie wyszło
i po dziś dzień nie wiem co, bo na nierównościach zwyczajnie coś w drzwiach trzeszczy. 2x(!) już to poprawiali i nic. Nie mogą. Trzeszczy dalej. Będę jechał do nich pewnie trzeci raz, ale Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
slawomirro jest offline  
Stary 16-10-2016, 20:36   #85
Chomik75
ford::amateur
 
Imię: Sławomir
Zarejestrowany: 16-06-2016
Skąd: Warszawa
Model: s max
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2013
Postów: 8
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

W czwartek zawitałem do Solid Garage z wymianą na setup zimowy. Prosta sprawa....ale u mnie nie do końca gdyż zgubiłem nasadkę do nakrętek zabezpieczających koła przed kradzieżą. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie poradzili sobie sprawnie ze zdjęciem zabezpieczenia - nie było takie skuteczne jak się okazało. ;-) Dodatkowo skorzystałem z promocji na wymianę ( opony nówki ( nokian ) wylądowały na stalówkach ) oraz przechowanie "kół letnich".
Sprawnie i jak zawsze w miłej atmosferze. Ponownie polecam.
Chomik75 jest offline  
Stary 17-10-2016, 15:02   #86
MQ1
ford::average
 
Avatar MQ1
 
Zarejestrowany: 13-03-2016
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 63
Thumbs up Solid Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Spoko promocje aktualnie mają na wymianę opon.
Swoje 18' zrobiłem [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czyli zamiast 80zł zapłaciłem 40 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Całość jak zawsze, profesjonalnie. Polecam!
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez MQ1 ; 17-10-2016 o 15:09
MQ1 jest offline  
Stary 29-10-2016, 17:01   #87
Golson
ford::professional
 
Avatar Golson
 
Zarejestrowany: 24-01-2007
Skąd: Warszawa/Ryki/Gibraltar
Model: kreatif...
Silnik: zwei zwei liter, BBK + koło dojazdowe 1.2
Rocznik: 2008, 2011, 2018
Postów: 1,253
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i jak? założyli? Działa Ci to w końcu tak jak powinno?
__________________
Loża Szyderców#16

TW is back! Jot24 nadaje http://loza.nazwa.pl/images/smiles/dog.gif
Golson jest offline  
Stary 30-10-2016, 20:53   #88
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Cytat:
Napisał Golson Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i jak? założyli? Działa Ci to w końcu tak jak powinno?
tak.. jest wszystko super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piotrek305 jest offline  
Stary 01-11-2016, 08:09   #89
Golson
ford::professional
 
Avatar Golson
 
Zarejestrowany: 24-01-2007
Skąd: Warszawa/Ryki/Gibraltar
Model: kreatif...
Silnik: zwei zwei liter, BBK + koło dojazdowe 1.2
Rocznik: 2008, 2011, 2018
Postów: 1,253
Domyślnie Odp: Solida Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Cytat:
Napisał piotrek305 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak.. jest wszystko super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ile Cię to finalnie kosztowało u nich?
__________________
Loża Szyderców#16

TW is back! Jot24 nadaje http://loza.nazwa.pl/images/smiles/dog.gif
Golson jest offline  
Stary 02-11-2016, 07:18   #90
actchris
ford::average
 
Avatar actchris
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8
Rocznik: 2010
Postów: 138
Domyślnie Odp: Solid Garage, specjalizacja Ford, Warszawa - polecam

Cytat:
Spoko promocje aktualnie mają na wymianę opon.
Swoje 18' zrobiłem za pół ceny Czyli zamiast 80zł zapłaciłem 40
Dzięki za info, skorzystałem i ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - Albert Einstein
actchris jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.