Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-01-2017, 13:47   #851
Tempos123
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 07-02-2016
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 47
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
Napisał radek70 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Opisywałem w poście #444 [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . O pomoc w aktywacji możesz zwrócić się do kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] .
Aaa, to już chyba wszystko dla mnie jest jasne.
Aktywować spróbuję sam, mam kabelek viakena :-) w wolnej chwili będę przy tym grzebał. Dzięki wielkie za nakierowanie!

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Tempos123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2017, 16:46   #852
umek19
ford::beginner
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 03-07-2016
Skąd: Białystok
Model: focus mk3 econetic
Silnik: 1.6 TDCI 95KM
Rocznik: 2012
Postów: 49
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
Napisał rosiu_ro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam pytanie - wg nr vin mam fabrycznie nagrzewnice ale nie mam takiej sygnalizacji jej włączenia na liczniku. Klima manualna. Jak to uruchomić?
musisz sobie to włączyc w liczniku było już o tym pisał to "Tadeusz" ale przypomne tym co nie chca szukać , jesli to za mało to trzeba bedzie wgrać nowy rom-oprogramowanie do licznika , jaką masz wersje romu?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg PTC dodatkowa n agrzewnica.jpg (69.9 KB, 91 wyświetleń)
umek19 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2017, 21:01   #853
hagi
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 03-04-2015
Skąd: Kraków
Model: focus c-max
Silnik: 1.6
Rocznik: 2004
Postów: 9
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Wyłączyłem na wiosnę nagrzewnicę, teraz próbuję ją włączyć z powrotem i nie uruchamia się. Komunikat o wyłączonej jest. I nic poza tym. Nie bardzo wiem od czego zacząć szukać.

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
hagi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2017, 17:10   #854
wojoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-06-2008
Skąd: W-wa
Model: No One
Silnik: Inne
Rocznik: 2016
Postów: 256
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Szybkie pytanko... foka lift 2008r 1.6 Ti VCT benzyna klimatronik - czy da sie dołożyc taką nagrzewnice? pod maska na 100% nie mam bezpiecznika wiec nie wiem czy mam wiązke przygotowaną już do montazu... może po VINie da rade jakos sprawdzić?
wojoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2017, 18:37   #855
krzys1968
ford::expert
 
Avatar krzys1968
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 13-10-2010
Skąd: Gliwice-Berlin
Model: fokus Mk2 FL byl i milo wspominam ; focus Mk3
Silnik: 1.6tdci 109Ps ; 1.6 tdci 115Ps
Rocznik: 2008 ; 2014
Postów: 2,979
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
Napisał wojoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szybkie pytanko... foka lift 2008r 1.6 Ti VCT benzyna klimatronik - czy da sie dołożyc taką nagrzewnice? pod maska na 100% nie mam bezpiecznika wiec nie wiem czy mam wiązke przygotowaną już do montazu... może po VINie da rade jakos sprawdzić?
Poczytaj posty wszystko jest opisane nawet jak sprawdzic co i jak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
krzys1968 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2017, 18:39   #856
wojoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-06-2008
Skąd: W-wa
Model: No One
Silnik: Inne
Rocznik: 2016
Postów: 256
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Liczyłem, że ktoś będzie taki dobroduszny i odpowie bez czytania 22 stron Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2017, 19:38   #857
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , po VIN dowiesz się, że nagrzewnicy nie ma. Na platformie Focus mk2 przewidywano tylko do diesla, ale na benzynie też działa. Jeżeli nie masz bezpiecznika, to nie masz głównych kabli zasilających PTC, bo to benzyna. Kable sterujące do sprawdzenia, loteria.
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2017, 19:42   #858
wojoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-06-2008
Skąd: W-wa
Model: No One
Silnik: Inne
Rocznik: 2016
Postów: 256
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Czyli bez problemu można dołożyć nagrzewnice do poliftowej benzyny 1.6 Ti VCT z klimatronikiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Domyślam się, że raczej na próżno szukać instalacji pod PTC wiec przygotowuje się na dołożenie

Może, to jest dośc dziwne dla niektórych dokłądanie nagrzewnicy do benzyny ale w moim przypadku może to dać dość sporo...
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
wojoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2017, 20:10   #859
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
Napisał wojoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Domyślam się, że raczej na próżno szukać instalacji pod PTC wiec przygotowuje się na dołożenie
Ja nie miałem żadnych kabli. Kupiłem wiązkę z Kugi i mam wszystko oryginalne. Nie jest powiedziane, że kabel sterujący jest nieobecny. Na pewno brakuje Ci kabli zasilających 10mm2. Polecam jednak lekturę wątku. A nie pomyślałeś, że w Twoim przypadku może być problem z pracą termostatu w silniku?
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2017, 20:54   #860
Badziu68
ford::beginner
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 09-02-2015
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Focus II FL Kombi
Silnik: 1.6 TDCI 109 KM DPF
Rocznik: 2008
Postów: 41
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Ja montowałem z rok temu dałem zresztą tu cynka. Moja działa po przekręceniu kluczyka w stacyjce a u innych dopiero po odpaleniu silnika i tak jest o wiele lepiej. Napiszcie jak to jest u Was.
Badziu68 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.