Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-10-2010, 13:46   #71
Lasko1990
ford::average
 
Avatar Lasko1990
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 17-01-2010
Skąd: Zwoleń
Model: Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 87
Domyślnie Odp: Buja tyłem na nierównościach dlaczego ??

Witam

Wygląda na to że i ja już jestem w domu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Po wszystkich czarujących słowach i naprawach wykonanych (wymiana sworznia lewy przod oraz 2 tuleje lewe i 2 tuleje prawe) przez mechaników z ,,Perfect Service'' w Zwoleniu oraz wjechaniu u nich na stacje diagnostyczna i sprawdzeniu calego zawiasu doszli do wniosku ze to co jak wyzej pisalem trzeba wymienic i problem ustanie z bujaniem a jednak nie ustal i spowrotem mnie zapraszali zeby znowu cos powymieniac co jest wogole niekonieczne i wydac pare stowek a oni znowu zagwarantuja ze po tej naprawie bedzie dobrze....

Dzis z samego rana sie zebralem i pojechalem wymienic opony stwierdzilem ze mozliwe ze to bedzie wina opon poniewaz sa juz wykonczone (miernik zuzytecznosci byl prawie na rownosci z bieznikiem opony) a do tego chlodno jest wiec opony letnie zdaja egzamin przy temperaturze ponad 10 stopni a u nas juz sie robi chlodno wiec zmienilem z lata na zime...z ciekawosci pojechalem na droge gdzie jest sporo studzienek i troche dolkow i okazalo sie ze juz tyl nie tanczy...do mechanikow z perfect service juz nie pojade !! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A osoby ktore dalej sie z tym mecza polecam sprawdzic kapcie !!

Lasko1990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2010, 13:50   #72
AKuba
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-06-2010
Skąd: Poznań
Model: Mondeo III kombi
Silnik: 2,2 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 402
Domyślnie Odp: Buja tyłem na nierównościach dlaczego ??

Cytat:
Napisał Lasko1990 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mecza polecam sprawdzic kapcie
Napisz jakie kapcie miałeś. Zakładam,że ciśnienia identyczne jak przed wymianą?
__________________
AKuba
Mondeo III 2005 kombi, 2,2 TDCi
AKuba jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2010, 19:58   #73
Lasko1990
ford::average
 
Avatar Lasko1990
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 17-01-2010
Skąd: Zwoleń
Model: Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 87
Domyślnie Odp: Buja tyłem na nierównościach dlaczego ??

O kurcze powiem Ci ze nie pamietam :/ z tego wszystkiego nawet jakie to opony byly kurde no :/ sprawdzic nie mam jak bo opony zostawilem u wulkanizatora odrazu bo do czego mi...a juz wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zobacz byly do Bridgestone ale model jaki to nie wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a cisnienie to 2.4 bylo ale teraz pompowali mi po 2.2 z produ i z tylu niby takie najlepsze.
Lasko1990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-10-2010, 08:15   #74
AKuba
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-06-2010
Skąd: Poznań
Model: Mondeo III kombi
Silnik: 2,2 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 402
Domyślnie Odp: Buja tyłem na nierównościach dlaczego ??

Cytat:
Napisał Lasko1990 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zobacz byly do Bridgestone ale model jaki
Jeśli Bridgestone Turanza ER300 (niekierunkowe,asymetryczne) to ja mam je na przodzie i narzekam na pływanie w koleinach.
__________________
AKuba
Mondeo III 2005 kombi, 2,2 TDCi
AKuba jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-10-2010, 18:23   #75
Lasko1990
ford::average
 
Avatar Lasko1990
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 17-01-2010
Skąd: Zwoleń
Model: Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 87
Domyślnie Odp: Buja tyłem na nierównościach dlaczego ??

Ja mialem takie z tylu


[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Nie pamietam juz czy to byly 205/55/16 czy 215/60/16 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dodam ze miernik zuzytecznosci byl rowny z bieznikiem opony wiec nie ma sie co dziwic...poprostu sie zuzyly jak klocki czy cos innego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A wczesniej jak jeszcze nie byly tragiczne to jak wracalem z anglii na autostradzie pomykaly 200 km/h i bylo gites Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Lasko1990 ; 12-10-2010 o 18:25
Lasko1990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2010, 07:34   #76
AKuba
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-06-2010
Skąd: Poznań
Model: Mondeo III kombi
Silnik: 2,2 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 402
Domyślnie Odp: Buja tyłem na nierównościach dlaczego ??

Cytat:
Napisał Lasko1990 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A wczesniej jak jeszcze nie byly tragiczne to jak wracalem z anglii na autostradzie pomykaly 200 km/h i bylo gites
To może one jakoś kiepścieją w miarę zużycia (teraz mam ok 2mm do zrównania z TWI)czy co?
__________________
AKuba
Mondeo III 2005 kombi, 2,2 TDCi
AKuba jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2010, 13:15   #77
dikileiden
ford::professional
 
Avatar dikileiden
 
Zarejestrowany: 21-07-2008
Skąd: Leiden NL - Kraków
Model: Transit Courier
Silnik: 1.5TDCi 90KM
Rocznik: 2017
Postów: 1,142
Domyślnie Odp: Buja tyłem na nierównościach dlaczego ??

Panowie , u mnie w kombii jest tak że jak jadę pusty to w tyle coś telepocze - stuka , ale jak ktoś siądzie z tyłu to podczas jazdy nic nie słychać , co to może być.CZy pomoże wymiana wszystkich tuleii w tylnim zawieszeniu 14szt ?
dikileiden jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2010, 18:58   #78
00lukas00
ford::advanced
 
Avatar 00lukas00
 
Zarejestrowany: 15-07-2010
Skąd: Northern Ireland
Model: Mondeo TITANIUM X
Silnik: 2.0 diesel-140 Km
Rocznik: 2007
Postów: 213
Domyślnie Odp: Buja tyłem na nierównościach dlaczego ??

Witam, u mnie na początku pukało jak był pusty potem nawet z pasażerami okazało się że to łączniki stabilizatora, wymieniłem, stukanie ucichło ale nadal wozi samochodem !!!
00lukas00 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2010, 07:51   #79
AKuba
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-06-2010
Skąd: Poznań
Model: Mondeo III kombi
Silnik: 2,2 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 402
Domyślnie Odp: Buja tyłem na nierównościach dlaczego ??

Cytat:
Napisał 00lukas00 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale nadal wozi samochodem !!!
Napisz, jak nazywają sie twoje opony?
__________________
AKuba
Mondeo III 2005 kombi, 2,2 TDCi
AKuba jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2010, 15:25   #80
Lasko1990
ford::average
 
Avatar Lasko1990
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 17-01-2010
Skąd: Zwoleń
Model: Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 87
Domyślnie Odp: Buja tyłem na nierównościach dlaczego ??

Ja wydałem 500 zł i miało być dobrze i dalej nie było ale o tym co mi robili spece to pisalem...

Kto ma komplet zimowek w garazu a na aucie lato niech sobie zalozy zime (opona letnia ponizej 10 stopni Celsjusza nie spelnia tego co powina...guma staje sie twarda i nie posiada prawidlowych wlasciwosci...) a wiec warto zmienic kola dla samego siebie a przy okazji problem moze zniknac ja tez w to nie wierzylem a jednak...
Lasko1990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.