Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|świętokrzyska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-11-2011, 17:43   #71
bora
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-10-2009
Skąd: Kielce
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 10
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

Jak ktoś tu zagląda to proszę o info o warsztacie w Kielcach gdzie dobrze wymienią mi sprzęgło (cały komplet) i dwumasę.
Części raczej będę mieć swoje tylko poszukuję dobrego fachowca ( Łukawski odpada).

bora jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2011, 16:56   #72
siery
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-10-2011
Skąd: Kielce
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2003
Postów: 1
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

Witam . Też poszukuje mechanika jakiegoś , kupiłem niedawno samochod i chciałbym żeby go obejżał co do zrobienia jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. prosze o jakies propozycje pozdrawiam
siery jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2011, 14:51   #73
Marrcin
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-09-2008
Skąd: Kielce
Postów: 10
Smile Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

Cytat:
Napisał lakiernik007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
siema jeżeli chodzi o naprawy blacharsko lakiernicze i pytania z tym związane to się polecam sam mam mondeo mk1 1.8 i mk2 2.5 nie musicie umnie naprawiac a mogę wam coc w tej dziedzinie doradzić
Widziałem robotę tego pana (robił auto mojego szwagra). Słuchałem też komentarzy gosci doświadczonych w temacie. Porównywałem ceny i terminy z innym, dobrym lakiernikiem. Powiem tylko tyle, że sam się do niego wybieram ze swoją foczką.
Marrcin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2011, 23:53   #74
Brzezio69
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

Witam wszystkich
Ja co prawda mało doświadczony jestem ale pozwolę sobie wtrącić trzy grosze.
Polecam zakład Intersko na ul Zagnańskiej(baza PKS) tylko od nowego roku słyszałem że się przenoszą na Jagiellońską w okolice MPK, głównie zajmują się wulkanizacją ale na mechanice się też znają robią dobrze i niedrogo.
Natomiast przestrzegam przed nierzetelnym zakładem na Domaszowskiej za stacją paliw Bliska. Zdzierają pieniądze, robią niedokładnie(albo w ogóle) i potem wykręcają się sianem, że tak było... Po wizycie w tym zakładzie z małą usterką pojawiają się znikąd inne istnieniu, których się nie spodziewaliśmy
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2011, 18:47   #75
salas
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-08-2011
Skąd: kielce
Model: mondeo
Silnik: 2.0 tdci 130km
Rocznik: 2005
Postów: 7
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

Cytat:
Napisał Brzezio69 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich
Ja co prawda mało doświadczony jestem ale pozwolę sobie wtrącić trzy grosze.
Polecam zakład Intersko na ul Zagnańskiej(baza PKS) tylko od nowego roku słyszałem że się przenoszą na Jagiellońską w okolice MPK, głównie zajmują się wulkanizacją ale na mechanice się też znają robią dobrze i niedrogo.
Natomiast przestrzegam przed nierzetelnym zakładem na Domaszowskiej za stacją paliw Bliska. Zdzierają pieniądze, robią niedokładnie(albo w ogóle) i potem wykręcają się sianem, że tak było... Po wizycie w tym zakładzie z małą usterką pojawiają się znikąd inne istnieniu, których się nie spodziewaliśmy
oo tak, zdecydowanie domaszowska za bliska to kpina, naciągacze.
Nie polecam!
salas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-02-2012, 17:42   #76
Pako123
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-02-2012
Skąd: Kielce
Model: Ford Focus 1.8 TDCI
Silnik: 1000
Rocznik: 2004
Postów: 1
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

Ja znam świetnego blacharza-lakiernika. Zna się na rzeczy i ceny też ma w porządku. Do tego nie trzyma samochodu tygodniami, jeśli nie ma terminu to o tym mówi...koleś naprawdę w porządku. Kontakt do niego jest na stronce: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Pako123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2012, 10:55   #77
xmikexpl
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 15-03-2011
Skąd: Kielce
Model: Ford
Silnik: 1.9TDI
Rocznik: 2005
Postów: 40
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

Ja polecam Krzyśka z Kielc. Elektryka robi wszystko w domowym garażu. Prezencja kiepska ale tanio i zrobi wszystko. Róg szczecińskiej i zagórskiej przy światłach.
W skarżysku Paweł 604863645. Koleś nieokrzesany czasami wręcz wulgrany ale warto przymknąć na to oczy bo naprawia rzeczy nienaprawialne.!!!!
Suchedniów Bartek Staszica ulicy ale nie wiem dokładnie który numer....
podwórko ale tani i ma kompy....
xmikexpl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2012, 17:25   #78
misiaczek69
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

Jeśli chodzi o Kielce/mechanikę to polecam p. Chrabąszcza na Bat. Chłopskich (może trochę bezpośredni, ale nie ściemnia i jest niedrogi), oraz tego pana na Jeleniowskiej. Jeśli chodzi o blacharkę to polecam pana Dudzik w Cedzynie (robią na dobrych materiałach, choć nie są tak do końca tani). W sprawie elektryki to tylko i wyłącznie pan Edziu Wrona na Dąbrowie(jadąc od Kielc po lewej stronie za ekranem dźwiękochłonnym).

Pozdrawiam i oby moje informacje nie były nikomu potrzebne.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2012, 16:23   #79
kubek86
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-11-2007
Skąd: Jędrzejów
Model: Mondeo MK 3 FL
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 54
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

A ja mam pytanko - czy gdzies w Kielcach znajde magika ktory uruchomi mi tempomat i wgra komputer paliwowy?
kubek86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2012, 17:39   #80
MartaKrzy
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

To może ktoś mi podpowie gdzie naprawdę dobrze mogę zregenerować wtryski?
I co się bardziej opłaca regen. czy nowe?
To mój pierwszy ford, mam go 8 m-cy i jak do tej pory nie miałam z nim wiekszych problemów.
No to teraz mi wyszło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez MartaKrzy ; 08-05-2012 o 11:10
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.