Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-01-2010, 10:38   #781
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Może komuś pomogę w wyborze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Do niedawna posiadałem radyjko przez które ten temat w ogóle powstał (to co mamy cały czas i nie wiemy co z nim zrobić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) .Trafiła się okazja i wymieniłem stare za dopłatą na nowszy model. Wygląda to tak:

Menu
Menu wygląda podobnie jak w poprzedniej wersji, różni się poza wyglądem tym że doszła nam możliwość korzystania z karty SD ,dla mnie bardzo dobra rzecz, nie ma za to wejścia usb ,ale ja i tak nigdy z niego nie korzystałem
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Radio
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przede wszystkim dwie różnice, pierwsza to jest w końcu RDS a druga to zupełnie inny wygląd graficzny,według mnie dużo ładniejszy niż poprzedni , choć szkoda że stacje nie wyświetlają się nazwami tylko nadal częstotliwościami a jedynie u góry po prawej stronie mamy wyświetlaną stację lub to co aktualnie dana stacja nadaje. Dla mnie trochę to nie za bardzo ,mogli choć cały pasek zrobić z informacjami z RDS ,no ale cóż Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nawigacja
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszystko chodzi jak należy ,automapa, IGO , sprawdzone bez zastrzeżeń ,bardzo dobrze działa funkcja dual zone z jednoczesnym słuchaniem radia,dvd, itd.. oraz komunikatami z nawigacji.

Bluetooth
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W porównaniu do poprzedniego radyjka działa dużo lepiej ,można załadować książkę telefoniczną z telefonu i jakość dzwięku jest dużo lepsza, choć nie miałem nigdy do czynienia z profesjonalnym bluetoothem więc moje zdanie może być trochę wypatrzone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kamera cofania
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Działa bez zastrzeżeń podobnie jak w poprzednim modelu,wkurzające ,ale tak było w obu przypadkach że po wbiciu wstecznego wyłącza się radio, nawigacja czy co tam akurat używamy.

__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się






Ostatnio edytowane przez jvc ; 02-01-2010 o 10:40
jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2010, 10:40   #782
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

cd...

Czytnik kart SD
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wszystko ładnie chodzi, maksymalna pojemność karty to 2gb na muzykę wystarczy

DVD
Jakoś nie zrobiłem fotki, ale działa dobrze ,wszystko OK

Dodatkowo lepszy niż w poprzednim modelu equalizer
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To tyle tak na szybko, jak ktoś ma jakieś pytania , to pytać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2010, 11:43   #783
Imadlo
ford::average
 
Avatar Imadlo
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Kraków
Model: MKIV
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 66
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

A cena Jak w starym radyjku zaporowa ?
Imadlo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2010, 13:09   #784
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Aha no i nie dopowiedziałem że z conversem to nie współdziała ,ale ja nie mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,co do ceny to nowe coś koło 2400zł ,mnie wyszło dużo taniej bo dałem stare(też chińczyk) w rozliczeniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i jest jeden minus ,obawiam się że w słoneczną pogodę w lecie będzie słabo widać na tym wyświetlaczu, bo już teraz jak świeciło słońce i był śnieg to było nie za fajnie ,no chyba że śnieg powoduje że światło jest mocne,ciekawe jak w oryginalnych nawigacjach jest . Na moim poprzednim palmtopie mocowanym do szyby pamiętam że jak słońce na niego padało to też była porażka a był to asus 636N czyli nie jakiś najgorszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się






Ostatnio edytowane przez jvc ; 02-01-2010 o 13:15
jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2010, 15:09   #785
hokeistatk
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: Siemianowice Śląskie
Model: s-max TITANIUM S
Silnik: 2.0 TDCi 163 KM
Rocznik: 2012
Postów: 66
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

A czy jest taki panel z nawigacją, który działa z naszym conversem, oprócz oryginalnych zestawów forda w salonie?? Ja chętnie chciałbym wymienić takie radio sony 6000 na panel ale tak abym mógł sterować z kierownicy. Pozdrawiam
hokeistatk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2010, 16:33   #786
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

No tutaj można tylko z kierownicy pogłaśniać -ściszać , zmieniać stacje radiowe itd...
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2010, 19:35   #787
m23
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 09-08-2007
Skąd: Altenstadt/Kluczbork
Model: Focus MK3 2.0 Tdci 163PS PowerShift/Ford Cmax mk2 1.6 Ecoboost 150Ps
Silnik: 2.0 Tdci 163PS Power Shift/1.6 Ecoboost 150Ps
Rocznik: 2012/2012
Postów: 74
Post Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Witam z ciekawosci czytalem ten temat, a ze w miesieczniku ADAC natknalem sie na reklame firmy ZENEC oferujacej dosc ciekawy zamiennik oryginalnego radia w MK4 i S-maxie to podaje adres [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] moze kogos zaciekawi.
pozdrawiam i sczesliwego nowego roku zycze
m23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2010, 20:46   #788
hokeistatk
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: Siemianowice Śląskie
Model: s-max TITANIUM S
Silnik: 2.0 TDCi 163 KM
Rocznik: 2012
Postów: 66
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Czyli dla mnie ok jak mógłbym sterować z kierownicy bo w sumie o to mi najbardziej chodziło. Poza tym pozostałe funkcje rozumiem będą działały bez zmian tzn komputer pokładowy. Proszę napisz mi jeszcze co z gwarancją, ponieważ moja kończy się w lipcu br. a mam ją przedłużoną do 4 lat czyli do 2012r. I gdzie mógłbym zamówić ten sprzęcik i kto może mi ją założyć i za ile i czy mógłbym zostawić radio sony 6000 w rozliczeniu. Pozdrawiam
hokeistatk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2010, 21:09   #789
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Jeżeli nie masz conversa (duży wyświetlacz) to bez znaczenia, bo komp działa normalnie. Jeżeli boisz się o gwarancję to w ASo montaż coś około 50 zł (montaż prosty,około 30 minut) kupowałem od kolegi szibel email mam na drugim kompie, (on też może zamontować z tego co wiem) Ja zmieniałem też z nawigacji tylko wcześniejszego modelu,więc i dopłata była stosunkowo mała, 6000cd się nie opłaca sprzedawać bo na allegro widziałem je za 350 zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2010, 21:56   #790
hokeistatk
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: Siemianowice Śląskie
Model: s-max TITANIUM S
Silnik: 2.0 TDCi 163 KM
Rocznik: 2012
Postów: 66
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

To ile konkretnie mnie to będzie kosztować (a convers mam), mówię o zamówieniu i do kogo pisać w tej sprawie?? Jestem z Siemianowic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Pozdrawiam
hokeistatk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio mk4 , nawigacja mk4 , radio mk4



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.