Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|opolska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-03-2011, 22:15   #61
klb
ford::beginner
 
Avatar klb
 
Zarejestrowany: 02-01-2011
Skąd: Kluczbork
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 19
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Panowie, potrzebuje jakiegoś w miarę dobrego i taniego lakiernika, chyba ze ktoś z was ma czas i zna się na lakierowaniu oczywiście do ceny byśmy się dogadali. Ktoś życzliwy przytarł mi bok auta ;/ w tych miejscach co zaznaczyłem na zdjęciu. Na drzwiach jest lekkie wgłębienie a na tylnej części same porysowania
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

klb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2011, 21:38   #62
m23
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 09-08-2007
Skąd: Altenstadt/Kluczbork
Model: Focus MK3 2.0 Tdci 163PS PowerShift/Ford Cmax mk2 1.6 Ecoboost 150Ps
Silnik: 2.0 Tdci 163PS Power Shift/1.6 Ecoboost 150Ps
Rocznik: 2012/2012
Postów: 74
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

hej podjedz do kuniowa Andrzej Mroz kuniow 62. niestety nie mam nr telefonu
m23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2011, 21:33   #63
mickelk
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-05-2010
Model: C-MAX
Silnik: 1800
Rocznik: 2008
Postów: 49
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Szyba wymieniona Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zrobiłem takie małe rozeznanie..

w kędzierzynie chcieli 380 zł
w nysie (to jest ta sama firma co w kędzierzynie, maja tez swoja siedzibe w opolu) 420 zł
w końcu zadzwoniłem do głogówka 330 zł zostawiłem auto na 2 godzinki (mogłem nawet tam poczekać) a nie jak u reszty 5 godzin, szyba wymieniona, szczelna nic nie sumi nie przecieka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. po 3 godzinach od wymiany miałem taśmy odkleić ale zrobiłem to i tak wieczorem. Miła obsługa naprawde polecam

Ostatnio edytowane przez mickelk ; 21-03-2011 o 21:35
mickelk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2011, 17:15   #64
duszek70
ford::average
 
Avatar duszek70
 
Zarejestrowany: 21-12-2006
Model: MK3
Silnik: 2.0 TDCI Ghia
Rocznik: 2004
Postów: 78
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Witam!
Jestem po zmianie opon na letnie i okazało się, że jedna z felg dostała "strzał" przez nasze kochane drogi. Nie jest mocno zdeformowana, lekko odkształcona, ale jest!
W związku z tym szukam dobrego warsztatu na terenie Opolszczyzny, gdzie mógłbym naprostować felgę. Kogoś kto zrobi to dobrze i w miarę w dobrej cenie.
Pozdrawiam!
duszek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2011, 07:43   #65
opiat
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-08-2010
Skąd: Opole
Model: Focus Mk1
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2004
Postów: 4
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Witam,
Ja z kolei chciałem zapytać czy ktoś mógłby polecić jakąś solidną firmę (najlepiej w Opolu) zajmującą się klimatyzacją.

pozdrawiam
opiat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-04-2011, 14:05   #66
Pyjter24
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2003
Postów: 43
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Cytat:
Napisał opiat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
Ja z kolei chciałem zapytać czy ktoś mógłby polecić jakąś solidną firmę (najlepiej w Opolu) zajmującą się klimatyzacją.

pozdrawiam
Kolega kiedyś korzystał z usług tej firmy- naprawili co mieli.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

tyle że chyba trochę kasy wzieliGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pyjter24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2011, 19:55   #67
piotrekopole
ford::beginner
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 26-11-2009
Skąd: opole
Model: focus
Silnik: 1.6 ti-vct
Rocznik: 2005
Postów: 42
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Cytat:
Napisał tom_ameise Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam!
co do ASO:
- Chwaliński OK
- Ford Bustan Nysa niestety nie polecam bo totalna lipa i na dodatek nie szanują klienta a główny ich mechanik wszystkie rozumy zjadł!
co do innych:
- w Wyszkowie ślaskim koło Nysy "Tomek" jest super - dokładnie to konkretny gość!
oraz w okolicach Strzelce Opolskie też jest w porząku.

Jeżeli ktoś chce na miary to niech pisze.
Mam nadzieję że "krzywdy" mi nie zrobią za Reklame oraz Antyreklame Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
Niestety ostatnio na własnej skórze przekonałem się że z ASO w Nysie coraz gorzej. Byłem na wymianie płynu hamulcowego - niby nic trudnego ale jak wróciłem do domu to coś mnie tknęło żeby zaglądnąć pod maskę. Jak zobaczyłem że na zbiorniczku wyrównawczym wokół korka jest mokro to wiedziałem co się kroi. Po odkręceniu korka okazało się że płynu było nalane 'pod korek' - jak na ASO żenada - rozumiem że takie czynności wykonują uczniaki ale ktoś chyba powinien ich sprawdzić.... Mam tylko nadzieję że uszczelki pod korkiem szlag nie strzeli... A już myślałem że jak mi kiedyś olej silnikowy przelali to rzeczywiście był jednorazowy przypadek... głupi byłemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdro
piotrekopole jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2011, 16:07   #68
szyru
ford::average
 
Avatar szyru
 
Zarejestrowany: 28-04-2010
Skąd: Opole
Model: Mondeo IV
Silnik: 2,0 TDCi 115 KM
Rocznik: 2OO9
Postów: 90
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Cytat:
Napisał Pyjter24 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega kiedyś korzystał z usług tej firmy- naprawili co mieli.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

tyle że chyba trochę kasy wzieliGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do klimy mogę polecić też Auto Silesię przy Oleskiej k. knajpy Alibaba. Robią niedrogo i jak narazie jestem z wszystkiego zadowolony (robię tam przeglądy klimy i raz jej naprawa).
__________________
Ambiente z SilberX + nieoryginalne i niefabryczne dodatki
szyru jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2011, 18:39   #69
Abadon
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-10-2010
Skąd: WRC
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 0
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Witam,

sprawa pilna:

Żona pojechała do Opola moim mondkiem i padło jej ładowanie (chyba - świeci się kontrolka).
na miejscu podjechała gdzieś do jakiegoś paproka, który akumulator co prawda podładował, ale stwierdził że alternator w mondeo nie ma szczotek...
I nic więcej nie zrobił.
Żona jest w drodze do domu, auto stoi w Opolu i jutro z rana trzeba podjechać gdzieś, gdzie szybko, dobrze i najlepiej niedrogo to zrobią.
Auto potrzebne jest nam do pracy, obojgu, a jej autko umarło calkiem i czeka na przeszczep komputera.

Gdzie z tym biedakiem jechać?

Mondeo Mk3 2005r. 2.0 TDCi
Abadon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2011, 07:06   #70
opiat
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-08-2010
Skąd: Opole
Model: Focus Mk1
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2004
Postów: 4
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Cytat:
Napisał szyru Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do klimy mogę polecić też Auto Silesię przy Oleskiej k. knajpy Alibaba. Robią niedrogo i jak narazie jestem z wszystkiego zadowolony (robię tam przeglądy klimy i raz jej naprawa).
Witam,
Także zdecydowałem się na Silesię i z czystym sumieniem mogę ten warsztat polecić. Najpierw zrobiłem przegląd klimy. Później w praniu wyszło że jest też jakaś nieźle zakamuflowana usterka (poprzedni właściciel oczywiście o tym nie wiedziałGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Teraz wszystko już działa, mrozi aż miło. Zapłaciłem uczciwe pieniądze.

pozdrawiam
opiat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.