Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-01-2010, 21:33   #61
Dawid849
ford::advanced
 
Avatar Dawid849
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 15-09-2007
Skąd: Głogów
Model: S-Max
Silnik: TDCI 2.0 140km Power Shift
Rocznik: 2012
Postów: 398
Domyślnie Odp: traci moc i gaśnie podczas mrozu -20

Cytat:
Napisał muli9 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a co do tej wypowiedzi to do konca nie rozumiem tego - w czym przeszkadza to ze komputer pamieta blad - a niech sobie pamieta, kazdorazowe wylaczenie i wlaczenie zaplonu kasuje sprezynke i blad ktory oczywiscie jest zapamietywany w kompie po to by go kiedys tam zczytac ale w niczym nie przeszkadza - moj mondek od nowa odzyl i moglem wczoraj od nowa wyciskac z niego siodme poty
a no widzisz nie do końca sam usunie błąd , u mnie nie usunął błędu po zgaszeniu , dopiero po przez komputer błąd zniknął. Pozdrawiam

__________________
Były: Vectra A 90r 115km, Mondeo mk II 99r 90km. Mondeo mk III 03r 115km , Fiat Stilo 06r 120km, Mondeo mkIV 2.0TDCI 140km
Jest: S-Max 2.0 TDCI 140km Power Shift 2012
Dawid849 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2010, 22:19   #62
Mako2
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-06-2007
Skąd: lubuskie
Model: Mondeo Mk3 kombi
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2003 FL
Postów: 27
Domyślnie Odp: traci moc i gaśnie podczas mrozu -20

Cytat:
Napisał boberrro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja z identycznymi dolegliwościami pojechałem do ASO Auto Plaza w Warszawie ( pierwszy i ostatni raz ).
Jak usłyszałem diagnozę to nogi mi się ugięły - do wymiany są 4 wtryskiwacze i następnie samochód do dalszej weryfikacji. Kwota jaką usłyszałem to grubo ponda 7000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Na moje pytanie dlaczego po rozgrzaniu silnika objawy ustępują nie otrzymałem żadnej konkretnej odpowiedzi. Skończyło się na tym że wymieniłem filtr paliwa( śmiem wątpić czy to było konieczne ) i samochód śmiga aż miło. A propos paliwa to miałem ponad pół baku V-Power także to chyba nie ma reguły i zależy od stacji.
He he he... sprężynka i wszystko jasne...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mako2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-06-2010, 21:28   #63
benio
ford::professional
 
Avatar benio
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 25-04-2008
Skąd: Scyzorykowo
Model: Mdo Mk3 i MK4 HB; Fiesta Mk7
Silnik: 2.0TDCi; 1,4Pb
Rocznik: 2006; 2009
Postów: 1,663
Domyślnie Odp: traci moc i gaśnie podczas mrozu -20

Cytat:
Napisał Dawid849 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a no widzisz nie do końca sam usunie błąd , u mnie nie usunął błędu po zgaszeniu , dopiero po przez komputer błąd zniknął. Pozdrawiam
Czy po odłączeniu klem akumulatora w pamięci ECU zostanie informacja o przyczynie zapalenia się sprężynki?
Kiedyś raz się ona zaświeciła i zgasła po ponownym uruchomieniu pojazdu. Od tego czasu już nie błysnęła. A że jutro zamierzam wyjąć alternator to wiadomo, że klemy będą od aku odłączane i stąd moje powyższe pytanie.
benio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.