Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-08-2014, 19:45   #641
ethernal
ford::professional
 
Avatar ethernal
 
Imię: Hans Joerg von Wafell
Zarejestrowany: 29-12-2008
Skąd: Racibórz
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 1,423
Domyślnie Odp: Nowy model ( MK V ?? )

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest o metr mniej z każdej strony...
Odnoszę wrażenie, że pomyli się Tobie metry z centymetrami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
FORD MONDEO Mk4
ethernal jest offline  
Stary 31-08-2014, 21:23   #642
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Nowy model ( MK V ?? )

Nie, poprostu nie lubie jak jest ktoś leniwy wyszukać sobie danych... Nowe Mondeo jest +/- takie samo dużo jak obecnie sprzedawany model, więc chyba nie trudno się domyślić ile miejsca w nim będzie. Rozmiary konkurencji też już są znane - chociażby nowy Passat jest od nowego Mondeo o ponad 10cm krótszy. Podobnie duża jest tylko Mazda 6.
Atlis jest offline  
Stary 31-08-2014, 23:26   #643
ethernal
ford::professional
 
Avatar ethernal
 
Imię: Hans Joerg von Wafell
Zarejestrowany: 29-12-2008
Skąd: Racibórz
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 1,423
Domyślnie Odp: Nowy model ( MK V ?? )

^^
A to spoko. Nie wyczułem w twoim wcześniejszym poście swego rodzaju ironii. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
FORD MONDEO Mk4
ethernal jest offline  
Stary 02-09-2014, 18:32   #644
Dombek
FCP member
 
Avatar Dombek
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 09-03-2012
Skąd: Strzelce Krajeńskie
Model: Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDDI 115KM
Rocznik: 2001
Postów: 504
Domyślnie Odp: Nowy model ( MK V ?? )

Siema. Nie wiem czemu ale jak patrzę na przód nowego mondka to widzę Astona Martina...DB9
Dombek jest offline  
Stary 03-09-2014, 08:46   #645
midisso2010
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy model ( MK V ?? )

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie, poprostu nie lubie jak jest ktoś leniwy wyszukać sobie danych... Nowe Mondeo jest +/- takie samo dużo jak obecnie sprzedawany model, więc chyba nie trudno się domyślić ile miejsca w nim będzie. Rozmiary konkurencji też już są znane - chociażby nowy Passat jest od nowego Mondeo o ponad 10cm krótszy. Podobnie duża jest tylko Mazda 6.
podobnie duza mazda 6? chyba nigdy w niej nie siedziales!
mam mk4 polifta kombi, i jak dobrze sie usadze to mam nad glowa do sufitu: dlugosc mojej dloni + 5 cm, mam 175 cm wzrostu. w m6 kombi mam do sufitu okolo.... 8 cm .... to jest o ponad 9 cm mniej.

powodem jest ze m6 jest o 3 cm nizsza od mk4 i dodatkowo ma o 6.5 cm wyzszy przeswit, a zatem wysokosc kabiny jest nizsza o okolo 9.5 cm - stad taka klaustrofobiczna kabina....

nmk5 ma miec wys. = wys. mazdy6, nie wiem jaki przeswit, ale na filmikach widac,ze prawie glowami sufitu dotykacja kierowcy. Jest nawet filmik angola na targach i siada w hatchbacku z tylu to tam ma glowe w suficie i nawet mowi ze zje.... wysokosc auta,z tylu w kombi lekko muskal glowa sufit

POdoba mi sie mk5, ale boje sie ze bedzie niski i przez to malo wygodny i moze lepiej kupic jeszcze raz mk4

a co do mk5, to w usa juz szykuja facelifting ich fusiona:
http://www.autoblog.com/2014/08/13/2...ion-spy-shots/

i jak dla mnie chyba jest wyzszy a napewno ma mniej sciety w tyl dach. zobaczcie tylne boczne okno... chyba juz klienci w usa powiedzili im ze troche z****li z oplywowym dachem

Bump:
Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie, poprostu nie lubie jak jest ktoś leniwy wyszukać sobie danych... Nowe Mondeo jest +/- takie samo dużo jak obecnie sprzedawany model, więc chyba nie trudno się domyślić ile miejsca w nim będzie. Rozmiary konkurencji też już są znane - chociażby nowy Passat jest od nowego Mondeo o ponad 10cm krótszy. Podobnie duża jest tylko Mazda 6.
na ruskim forum koles opisywal jak byl w usa i jezdzil fusionem, wg niego jest optycznie wezsze niz mk4, z tylu duzo mniej miejsca niz w mk4, jest nizsze. wg niego to cos wielkosciowo pomiedzy mk4 a focusem. Nie brzmi to dobrze...
A w passacie b8 tez obnizyli dach... taka tendencja
chyba pozostanie superb, bo nowa wersja ma byc tylko ciut nizsza ale za to szersza, co zrobi z niem auto a parametrach jezdnych mk4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
 
Stary 03-09-2014, 10:06   #646
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Nowy model ( MK V ?? )

Czy ja mówię, że Mk4 jest podobnie duże jak nowej Mazdy 6? Piszę, że Mk5 jest takie jak Mazda 6.

Ile jest miejsca z tyłu to ja mam gdzieś, córka ma 72 centymetry wzrostu, żona 159... Ja się za żoną w Focusie przy wzroście 180 cm mieszczę bez najmniejszego problemu.

Jeżeli jest Mk5 tu i ówdzie o jakiś centymetr mniejsze niż Mk4, to w niczym to nie przeszkadza. Nie mam potrzebę posiadania wieloryba. Z resztą, jeżeli Mk5 jest niższe od Mk4, to tylko pozytywnie wpłynie na właściwości jezdne, bo się obniża środek ciężkości...

Tak czy inaczej Mk5 będzie dużym autem, stałem obok Fusiona moim Focusem w sedanie i różnica była olbrzymia.
Atlis jest offline  
Stary 03-09-2014, 10:27   #647
midisso2010
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy model ( MK V ?? )

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy ja mówię, że Mk4 jest podobnie duże jak nowej Mazdy 6? Piszę, że Mk5 jest takie jak Mazda 6.

Ile jest miejsca z tyłu to ja mam gdzieś, córka ma 72 centymetry wzrostu, żona 159... Ja się za żoną w Focusie przy wzroście 180 cm mieszczę bez najmniejszego problemu.

Jeżeli jest Mk5 tu i ówdzie o jakiś centymetr mniejsze niż Mk4, to w niczym to nie przeszkadza. Nie mam potrzebę posiadania wieloryba. Z resztą, jeżeli Mk5 jest niższe od Mk4, to tylko pozytywnie wpłynie na właściwości jezdne, bo się obniża środek ciężkości...

Tak czy inaczej Mk5 będzie dużym autem, stałem obok Fusiona moim Focusem w sedanie i różnica była olbrzymia.
masz jakies foty z tego porownania?
gdzie widziales mk5 na zywo.
BTW.Wlasnie dostalem info ze cenniki mk5 beda od nast tygodnia.
 
Stary 03-09-2014, 10:46   #648
jarojaw
ford::advanced
 
Avatar jarojaw
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 07-02-2014
Skąd: Jaworzno
Model: Mondeo MK IV Sedan , EcoSport-Titanium
Silnik: 1,6 PB ;-( , 1.0EB 125KM
Rocznik: 2014 , 2018
Postów: 241
Domyślnie

Cytat:
Napisał midisso2010 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gdzie widziales mk5 na żywo...
Gdzieś już ktoś kiedyś wklejał.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



Wysłane z mojego GT-I9505
__________________
Pozdrawiam
Jarek
jarojaw jest offline  
Stary 03-09-2014, 10:53   #649
midisso2010
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy model ( MK V ?? )

jednak w mk5 kabina bedzie mniejsza o 3cm(od gory)+ 4cm(wyzszy przeswit) - czyli okolo 7 co juz jest sporoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
 
Stary 03-09-2014, 13:13   #650
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Nowy model ( MK V ?? )

Poczekajmy na pomiary. Wystarczy tylko że fotele są niżej i twoje wyliczenia są błędne...
Atlis jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.