Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-01-2020, 22:11   #631
mathijas
ford::amateur
 
Avatar mathijas
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 07-10-2011
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo MK5 Hybrid 2020 Vignale
Silnik: 2,0 Hybrid 188KM
Rocznik: 2020
Postów: 5
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie aktywowania tylko wgrania . Jeśli o to chodzi to tak

Bump:
Czy jest może ktoś z okolic Szczecina, kto to ogarnie w moim SYNC3?

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

mathijas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2020, 00:37   #632
kaczor99
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-07-2007
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2015
Postów: 317
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

To są rozwiązania autorskie, więc tylko autor je wgrywa
__________________
Przybywam ze Szczecina !!!!!
kaczor99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2020, 14:27   #633
tomi81
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 28-09-2019
Skąd: Sędziszów Małopolski
Model: EDGE
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 8
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Wgrałem aktualizacje Sync3.4-19101 wersja USA 13GB Ford EDGE 2018 (bo EU się nie zmiesci w pamieci). Zaladowalem 1 USB z plikiem autoinstall.zip (wszystko posłów pomyślnie - zrestartowalo system, druki USB z sync3.4 19101 USA.
Następnie zaktualizowalem do wersji sync3.4-19274-cyonilabs.zip - wszystko wgralo, ale w tej wersji nie polacze swojego telefonu i mi zarywa trochę system.
Chciałbym powrócić do poprzedniej wersji Sync 3.4 19101, a najlepiej do wersji 3.0 bo chyba jest wyraźniejsza.
Włożyłem jeszcze raz USB nr 1 z plikiem autoinstall.zip żeby zrestartowac system, ale się nie da nic zrobić. Czy jakis inny plik żeby zrestartowac system i wgrać go od nowa. Może jest jakaś inna strona niż cyonilabs.net żeby sobie z tym poradzić, bo nie chce wydawać 700zl za wgrywanie systemu
tomi81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2020, 16:19   #634
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,166
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał tomi81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a najlepiej do wersji 3.0
nie da się tak ot tylko na stole takie rzeczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał tomi81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie chce wydawać 700zl z
a czemu nie pomyślałeś wcześniej ?
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2020, 18:11   #635
tomi81
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 28-09-2019
Skąd: Sędziszów Małopolski
Model: EDGE
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 8
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Skąd miałem wiedzieć że nie da się restartu zrobić po aktualizacja 3.4 19274. Jak wgrałem 3.4 19101 to szło jak należy. Jak wiesz jak to zrobić to proszę o pomoc
tomi81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2020, 18:48   #636
bezduszny
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał tomi81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak wiesz jak to zrobić to proszę o pomoc
Wyjąć nawigację, wysłać do firmy która takie rzeczy potrafi ogarnąć.. i uregulować należność za taką usługę naprawiania.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2020, 19:58   #637
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał tomi81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Włożyłem jeszcze raz USB nr 1 z plikiem autoinstall.zip żeby zrestartowac system, ale się nie da nic zrobić.
Nie da się nic zrobić bo 3.4 19274 ma już blokadę reformatu.Trzeba cofnąć się do wcześniejszej wersji i wtedy reformat zadziała.Tak czy inaczej nie da się już cofnąć do wersji 3.0(można się poruszać w wersjach 3.2;3.3;3.4),choć są tacy co twierdzą,że posiadają reformater do wersji 3.0,czyli są w stanie zrobić downgrade przy pomocy pena.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control

Ostatnio edytowane przez mm32 ; 11-01-2020 o 20:07
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2020, 20:07   #638
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,166
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
posiadają reinstal do wersji 3.0,czyli sa w stanie zrobić downgrade przy pomocy pena.
dokładnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2020, 20:20   #639
rysiula
ford::average
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 07-06-2018
Skąd: GDAŃSK
Model: EDGE
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 187
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał tomi81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skąd miałem wiedzieć że nie da się restartu zrobić po aktualizacja 3.4 19274. Jak wgrałem 3.4 19101 to szło jak należy. Jak wiesz jak to zrobić to proszę o pomoc
Na stronie skąd pobierałeś 3,4 jest wszystko opisane, że robisz to na własną odpowiedzialność i nie da się wrócić do poprzedniej wersji. Możesz się tylko cofnąć do 19101

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
rysiula jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2020, 21:41   #640
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,055
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dokładnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - znam tylko jedną osobę, która miała dostęp do reformatera dla Sync3 z 1GB partycjami systemowymi (wersji 1.0 - 3.0).
Jest to Rosjanin, który pierwszy robił wersje softu navi EU dla urządzeń USA 32GB (jeszcze chyba w 2017r.). W logach było wyraźnie widać, że wysłane do niego APIM ogrywał reformaterem - i to do tego zmodyfikowanym tak, że "łykał" mu niepodpisane/samopodpisane "obcięte" pakiety językowe. Było to wyraźnie widać w logach jakie zostały na urządzeniach ogranych tym softem.
Mogę wrzucić taki log jak ktoś ciekaw...

Tak więc jeśli "ktoś" twierdzi, że ma/widział kto ma/wie kto ma reformater dla 1GB partycji - poproszę o jakiś dowód, że ten "żelazny wilk" hasa prawie uwolniony...

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 11-01-2020 o 21:43
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ford , mondeo mk5 , navigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.