Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Fotorelacje z napraw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-05-2014, 03:02   #51
sergio73
ford::amateur
 
Imię: sergiusz
Zarejestrowany: 02-05-2014
Model: s-max
Silnik: 2,0 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

Cytat:
Napisał c-matix Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Proszę czytaj dokładnie co kolega pisze. Napisał że pasy ma zamontowane wiec i na 99% były wcześniej zamontowane fotele tylko ktoś wypioł, i otwory będą za gwintowane. Dodatkowo jeśli pasy są zamontowane odchodzi odpinanie boczków przerabianie i nacinanie

Do "sergio73" sprawdz proszę czy masz wycięte 8 otworków na śruby w tapicerce pod fotele, lub zrób zdjęci e przestrzeni bagażowej i wszystko będzie jasne oraz jaki masz rodzaj tapicerki.
Właśnie sprawdziłem i okazało się faktycznie, że w tapicerce są delikatne nacięcia w miejscach na śrubyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czy otwory są nagwintowane czy nie to tego jeszcze nie sprawdziłem. Sprawdzę jak będę montował siedzenia. Gwintowanie choć trwa chwilę to nie jest zbyt skomplikowaną czynościąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Na dodatek odkryłem, że rząd drugi jest z wersji 7 osobowej bo boczne siedzenia mają taśmy z tyłu dzięki czemu osoby siedzące w trzecim rzędzie mogą je skłądać i przesuwać. Auto jednak w salonie było sprzedane jako 5 osobowe bo kupiłem je od pierwszego właściciela i on nigdy nie miał 7 siedzeń, nawet nigdy się nie zastanawiał nad tym dlaczego w dowodzie rejestracyjnym ma wpisane 7 miejsc. W każdym razie bardzo mnie to ucieszyło!!!


Ostatnio edytowane przez sergio73 ; 13-05-2014 o 03:14
sergio73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2014, 08:31   #52
buk07
ford::advanced
 
Avatar buk07
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 27-10-2008
Skąd: Gdańsk
Model: S-Max Trend
Silnik: 1.6 EcoBoost
Rocznik: 2011
Postów: 326
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

Wiem, ze w polskich salonach można było dokupić opcję "Przygotowanie do montażu 3-go rzędu siedzeń". Zawierała ona przesuwane skrajne fotele w 2-gim rzędzie i pasy do 3-rzędu, ale nie było zamontowanych foteli 3-go rzędu. Kosztowała jedyne 400 PLN.
Może właśnie masz Maxia z taką opcją?
buk07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2014, 09:13   #53
tombalt
ford::professional
 
Avatar tombalt
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 31-08-2011
Skąd: Gliwice
Model: S-MAX / Focus Active
Silnik: 2.0 TDCI PS AWD / 1.5 EB
Rocznik: 2017 / 2020
Postów: 1,493
Domyślnie Re: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

może się mylę, ale ta opcja występowała tylko w wersji po fl, wcześniej chyba tego nie było... może mu wyciągnęli bo takiego mieli na placu a chciał 5os... ???
tombalt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2014, 13:08   #54
sergio73
ford::amateur
 
Imię: sergiusz
Zarejestrowany: 02-05-2014
Model: s-max
Silnik: 2,0 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

Trudno powiedzieć jak to się stało, ale bardzo mi to pasujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko teraz siedzeniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak by ktoś wiedział, słyszał…
Może faktycznie zgarnęli z placu takiego jakiego mieliGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam fartaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tyle…Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sergio73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2014, 15:09   #55
kacpero
ford::beginner
 
Avatar kacpero
 
Imię: Kacper
Zarejestrowany: 06-09-2013
Skąd: Błonie
Model: Ford S-Max GHIA (7 osób)
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 40
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

no ja nabyłem od razu z 3cim rzędem... co prawda przydaje mi się średnio raz na 2-3 miesiące... ale przynajmniej nie wqrzam się jak mam jechać do szwagra z teściami... i 15km jadę jednym autem, a nie dwoma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

na aukcjach gumtree czy innych tablicach (ups sorki olx) nie ma takich siedzeń?
kacpero jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2014, 15:34   #56
sergio73
ford::amateur
 
Imię: sergiusz
Zarejestrowany: 02-05-2014
Model: s-max
Silnik: 2,0 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

Zaglądam na allegro, ale jest tylko jedna para za 1580zł i widać, że w kiepskim stanie. Wydaje mi się dużo, a najlepiej by było by były częściowo skórzane. Takie mam wszystkie fotele, ale nie jest to konieczne jeśli będą w dobrym stanie. Ale zobaczę tam gdzie napisałeśGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzięki kacpero za radęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sergio73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2014, 22:55   #57
Wodnik
ford::average
 
Avatar Wodnik
 
Zarejestrowany: 14-06-2011
Skąd: Szczecin
Model: S-Max Titanium
Silnik: 2.0 TDCI 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 131
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

W prawdzie było to 3 lata temu, ale kupiłem 3 rząd siedzeń tak zwanych skórzanych można powiedzieć, że w idealnym stanie za 1000 zł, właśnie na allegro, a więc przeglądaj i szukaj.
__________________
FORD S-Max Tytanium 2.0 TDCI 140 KM
Detykacja dla AdamJ, MlekoLowickie i innych !
Nigdy nie jest za późno,
żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno,
by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.
(JP II)
Wodnik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2014, 06:34   #58
sergio73
ford::amateur
 
Imię: sergiusz
Zarejestrowany: 02-05-2014
Model: s-max
Silnik: 2,0 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

Cytat:
Napisał Wodnik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W prawdzie było to 3 lata temu, ale kupiłem 3 rząd siedzeń tak zwanych skórzanych można powiedzieć, że w idealnym stanie za 1000 zł, właśnie na allegro, a więc przeglądaj i szukaj.
Przeglądam i szukam, a za skórzane spokojnie w dobrym stanie gotowy jestem zapłacić ok. 2000zł. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sergio73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2014, 16:49   #59
sergio73
ford::amateur
 
Imię: sergiusz
Zarejestrowany: 02-05-2014
Model: s-max
Silnik: 2,0 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

Mam zapytanie: czy fotele z galaxy mk3 z roku 2013 podpasują do mego s-maxa z 2008 roku?

pozdr

sergiusz
sergio73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2014, 17:13   #60
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: Montaż foteli 3 rząd - Fotorelacja

Cytat:
Napisał sergio73 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam zapytanie: czy fotele z galaxy mk3 z roku 2013 podpasują do mego s-maxa z 2008 roku?
Tak, tak , tak...
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.