Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-02-2008, 22:27   #51
devilisch
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-03-2006
Skąd: Myślenice
Model: mondeo MK2
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1997
Postów: 47
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

Cytat:
Napisał essi55
Ja oprócz VNR9000 mam nawigację typu PDA/PNA a konkretnie za psie pieniądze Lark FreeBird z AutoMapą. Ale jestem na tyle upierdl#$@$ [ustawa o cenzurze], że lubie jak mi działa to co ma działać więc w "imię zasad" chcę tego VNR'a rozgryźć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"Zatrudniłem" już zaprzyjaźnionych elektroników i informatyków ale te "typy" żądają informacji wielu, w tym info o systemie operacyjnym VNR'a. Po to potrzebuje też wnętrzności - jak się doprowadzę do desperacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to zakupię na ebay'u drugiego VNR'a Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pzdr
Acha na allegro jest taka nawi (może nie pojść wiele) - brak panela i nie sprawdzana. Wnętrzności pewnie całe :fcp4 Jak by było duże prawdopodobieństwo takim działaniem uzyskania mapy to mogę się zrzucić :fcp2
Podaje link:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pozdr

devilisch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2008, 07:25   #52
djlysy1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-02-2008
Postów: 4
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

Czy jest do tego sprzętu jakaś mapka po angielsku ??
chodzi mi tylko o zmianę języka bo po belgijsku to mnie szlak trafia przy obsłudze tego gó...
Bardzo bym był wdzięczny za jakiegoś linka ??
djlysy1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2008, 09:47   #53
essi55
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-06-2004
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MKIII kombi
Silnik: TDCI 2.0 130 KM
Rocznik: 2002
Postów: 121
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

Cytat:
Napisał djlysy1
Czy jest do tego sprzętu jakaś mapka po angielsku ??
chodzi mi tylko o zmianę języka bo po belgijsku to mnie szlak trafia przy obsłudze tego gó...
Bardzo bym był wdzięczny za jakiegoś linka ??
Zakładam, że masz jakąkolwiek mapę do tej nawigacji. Po włożeniu mapy i jej wczytaniu:

1. Naciśnij klawisz Menu
2. Wybierz (klawiszem z lewej strony lub przesuwając joysyckiem) "Optiemenu"
3. Z okna "Optiemenu" wybierz drugą od góry opcję "Taal"
4. Wybierz sobie język, np. angielski


pzdr
__________________
Albrecht AE6890, JFK II ASC, Sirio Triflex lub President Minilog
essi55 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2008, 09:49   #54
essi55
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-06-2004
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MKIII kombi
Silnik: TDCI 2.0 130 KM
Rocznik: 2002
Postów: 121
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

Cytat:
Napisał devilisch
Cytat:
Napisał essi55
Ja oprócz VNR9000 mam nawigację typu PDA/PNA a konkretnie za psie pieniądze Lark FreeBird z AutoMapą. Ale jestem na tyle upierdl#$@$ [ustawa o cenzurze], że lubie jak mi działa to co ma działać więc w "imię zasad" chcę tego VNR'a rozgryźć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"Zatrudniłem" już zaprzyjaźnionych elektroników i informatyków ale te "typy" żądają informacji wielu, w tym info o systemie operacyjnym VNR'a. Po to potrzebuje też wnętrzności - jak się doprowadzę do desperacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to zakupię na ebay'u drugiego VNR'a Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pzdr
Acha na allegro jest taka nawi (może nie pojść wiele) - brak panela i nie sprawdzana. Wnętrzności pewnie całe :fcp4 Jak by było duże prawdopodobieństwo takim działaniem uzyskania mapy to mogę się zrzucić :fcp2
Podaje link:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pozdr
Zachęcajace, na ebay są droższe kompletne. Ten na allegro budzi tylko u mnie obawy, że może to być skradziony (no bo bez panelu) jakiemuś bratniemu posiadaczowu Mondeo.....
__________________
Albrecht AE6890, JFK II ASC, Sirio Triflex lub President Minilog
essi55 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2008, 12:19   #55
djlysy1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-02-2008
Postów: 4
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

Instrukcja co do zmiany języka -SUPER- problem jest w tym że NIE MAM ŻADNEJ MAPY
i tu moja prośba czy nie ma nikt takiej MAPY
Płytka za jakąś kasę czy link do ściągnięcia nie ważne co i jak, byle by dało się zmienić język w navi
djlysy1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2008, 14:37   #56
michab11
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-02-2008
Postów: 1
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

Mam pytanie choć nie do końca w temacie. Chce załatwić update do dotykowej nawigacji montowanej w mondeo z 2005r? Ktoś ma jakieś patenty sposoby oprogramowanie lub miejsca gdzie robią takie rzeczy? Czy ktoś już wcześniej coś takiego u siebie zrobił?? Z góry dziękuje za pomoc.
michab11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2008, 16:10   #57
devilisch
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-03-2006
Skąd: Myślenice
Model: mondeo MK2
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1997
Postów: 47
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

Cytat:
Napisał essi55
Zachęcajace, na ebay są droższe kompletne. Ten na allegro budzi tylko u mnie obawy, że może to być skradziony (no bo bez panelu) jakiemuś bratniemu posiadaczowu Mondeo.....
Też sobie tak odrazu pomyslałem. Jeszcze jest niewiadoma co z kodem. Ale z drugiej strony 300 zł za ta nawi nie jest tak duzo (tym bardziej ze poszla by do "laboratorium" :fcp2 ) - oczywiście porównując ceny w jakich chodzą.
devilisch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2008, 11:08   #58
essi55
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-06-2004
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MKIII kombi
Silnik: TDCI 2.0 130 KM
Rocznik: 2002
Postów: 121
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

Cytat:
Napisał devilisch
Cytat:
Napisał essi55
Zachęcajace, na ebay są droższe kompletne. Ten na allegro budzi tylko u mnie obawy, że może to być skradziony (no bo bez panelu) jakiemuś bratniemu posiadaczowu Mondeo.....
Też sobie tak odrazu pomyslałem. Jeszcze jest niewiadoma co z kodem. Ale z drugiej strony 300 zł za ta nawi nie jest tak duzo (tym bardziej ze poszla by do "laboratorium" :fcp2 ) - oczywiście porównując ceny w jakich chodzą.
Napisałem do sprzedającego pytając czy ma jakiekolwiek "papiery" potwierdzające legalność tego VNR'a (kwit ze szrotu, jakiś inny brief czy cokolwiek). Na razie cisza, jeśli nie ma to nici z zakupu - nie będę wspierał potencjalnych/prawdopodobnych włamywaczy do naszych mondków.
__________________
Albrecht AE6890, JFK II ASC, Sirio Triflex lub President Minilog
essi55 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2008, 21:25   #59
atomic99
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-02-2008
Skąd: Ostrów
Model: Focus MK1 (kombi)
Silnik: 1.8 TDDi 90KM
Rocznik: 2001 (przed liftem) [czarny]
Postów: 116
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

Czy są jakieś wieści dotyczące map PL ????

ja też już zatrudniłem paru znajomych co się tymi rzeczami zajmują
zobaczymy co z tego wyjdzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Ford Focus MK1 1.8TDDi 90KM 2001r., Panther Black Metalik
Ford KA MK2 1.2 8V 69KM 2015r., Midnight Black
atomic99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2008, 13:47   #60
devilisch
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-03-2006
Skąd: Myślenice
Model: mondeo MK2
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1997
Postów: 47
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

No to już chyba połowa Polski pracuje nad tym cudem :fcp1
Jak narazie nie ma żadnych map na PL...
devilisch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.