Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-02-2017, 21:42   #51
orzel_man
ford::advanced
 
Avatar orzel_man
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 13-01-2016
Skąd: Północna Polska
Model: E61 Bandziora
Silnik: M57N biturbo +++virus ;)
Rocznik: 2005
Postów: 477
Domyślnie Odp: Jak naprawić podświetlenie bocznego lusterka w GHIA?

No nie wytrzymałem.
RoZebralem drzwi.
Winowajca okazała sie zasyfiona kostka lusterka w drzwiach.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszystko śmiga tip top.
Polecam przejrzenie tego tematu jak macie zbyt małe napięcie.

orzel_man jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2017, 15:30   #52
Przemek22tex
ford::average
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 06-11-2007
Skąd: Strzegom
Model: Focus c-max GHIA
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 126
Domyślnie Odp: Jak naprawić podświetlenie bocznego lusterka w GHIA?

Mam tez taki problem że w obu lusterkach diody mrugają jak chcą. Nawet kierunkowskaz mruga swoim życiem mimo że strzalka na tablicy mruga równo to kierunki potrafią w czasie jednego cyklu mrugać 2 razy. Sprawdzalem wtyczki , zmieniłem żarówki i nadal to samo. Jak zgasze auto to podswietlenie pod lusterkami mruga.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jest ryzyko,jest przyjemność.
Przemek22tex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2017, 20:48   #53
ciapek wojtek
ford::beginner
 
Avatar ciapek wojtek
 
Imię: wojtek
Zarejestrowany: 15-08-2015
Skąd: bochnia
Model: ford focus c-max
Silnik: 2.0 duratec
Rocznik: 2005
Postów: 33
Domyślnie Odp: Jak naprawić podświetlenie bocznego lusterka w GHIA?

a u mnie wyglada to tak
kupiłem 2 zarówki dolutowałem przewody i połączyłem z orginalna wtyczka-zapakowałem wszystko do klosza wszystkie pęknięcia zostały obklejone taśma zbrojeniowa + klej na gorąco dla lepszego i trwalszego efektu...

przedstawiam relacje zdjęciowa..
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.[/URL]
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a oto efekt koncowy...BAJKAGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Koszty dwóch podświetleń to 30złGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez ciapek wojtek ; 09-05-2017 o 20:54
ciapek wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2017, 17:25   #54
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: Jak naprawić podświetlenie bocznego lusterka w GHIA?

No ładnie dają , światło jak z latarni.
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2017, 18:45   #55
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Jak naprawić podświetlenie bocznego lusterka w GHIA?

Hmmm

Takim wykonaniem bym się nie chwalił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ważne, że świecą.
Błędu GEM Chi nie zgłasza?
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2017, 19:42   #56
artur_n
ford::average
 
Avatar artur_n
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 29-01-2017
Skąd: RJA
Model: C-MAX Ghia, Fiesta MK7
Silnik: 1.6TDCI@heko_143HP, 1.4TDCI
Rocznik: 2008, 2013
Postów: 113
Domyślnie Odp: Jak naprawić podświetlenie bocznego lusterka w GHIA?

Cóż wykonanie istotnie spartańskie. Ważne, że działa.

Ja zakupiłem LEDy ciepłe 2x6LED:

http://interlook.pl/pol_pl_Zarowka-s...onna-415_2.jpg

Skierowane ku dołowi świecą wystarczająco.
__________________
ELM od Viaken aktywacja funkcji, programowanie immo i pilotów itp, Jarosław i okolice
artur_n jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2017, 21:32   #57
ciapek wojtek
ford::beginner
 
Avatar ciapek wojtek
 
Imię: wojtek
Zarejestrowany: 15-08-2015
Skąd: bochnia
Model: ford focus c-max
Silnik: 2.0 duratec
Rocznik: 2005
Postów: 33
Domyślnie Odp: Jak naprawić podświetlenie bocznego lusterka w GHIA?

wykonanie jak wykonanie koledzy nie dodali zdjec jak wykonali wiec nie miałem możliwosci zrobic tego tak wspaniale jak inni...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.dla mnie bajka zabezpieczone jest dobrze,swieci jak powinno,błędów nie ma żadnych...a poza tym to nie ma wygladac jak z fabryki ma by bezpieczne i działające...zresztą mimo wszystko 340zł w kieszen.
Następnym razem postaram sie zrobić lepiej...heheh

Ostatnio edytowane przez ciapek wojtek ; 13-05-2017 o 21:39
ciapek wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2017, 08:30   #58
Damian76
ford::advanced
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 18-07-2015
Skąd: Kórnik
Model: Ford Focus C-MAX GHIA
Silnik: 2.0 Duratec He
Rocznik: 2006
Postów: 310
Domyślnie Odp: Jak naprawić podświetlenie bocznego lusterka w GHIA?

Cytat:
Napisał wrzoch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Błędu GEM Chi nie zgłasza?
Zgłasza błąd ale tylko po podłączeniu kompa na zegarach nic nie pokazuje, chyba że założysz ledy z canbus.Wymieniłem na ledy gdzie się tylko dało i tylko błąd z lusterek, polecam wygląda super.
Damian76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2017, 11:49   #59
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Jak naprawić podświetlenie bocznego lusterka w GHIA?

Mi nie musisz polecać, w poprzednim miałem wszystko w środku w LED, dołożone podświetlenie w drugim rzędzie foteli na nogi i w bagażniku się listwy.

Też mnie zastanawia dlaczego jedyną żarówką w aucie, która zgłasza błąd jak się spali, do tego tylko w GEM jest właśnie ta.

W tym mi się bagażnik został do zrobienia, ale tutaj będzie inaczej.
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2017, 19:33   #60
robin_s
ford::average
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-09-2016
Model: Focus C-Max
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2004
Postów: 84
Domyślnie Odp: Jak naprawić podświetlenie bocznego lusterka w GHIA?

Witam koleżanki i kolegów

Rok po kupnie auta świeciła lampka tylko od strony kierowcy, a dziś po demontażu obu lampek, z prawej ktoś odciął i zaizolował kabel a od kierowcy już było znaczne nadpalenie plastyku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Demontaż z lusterka - należy płaskim cienkim śrubokrętem albo drutem zwolnić zaczep sprężysty taka blaszka od strony szyby, a drugi stały bolec jest od strony przeciwnej. Ja nie wiedziałem jak i gdzie więc ułamałem ten drugi, ale nic nie szkodzi bo na odpowiedniej wysokości wkręciłem w bok klosza śrubkę, która zakleszczy się w obudowie czarnego plastyku lusterka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oba klosze rozpołowiłem ostrym nożem monterskim a wnętrze oczyściłem, Zakupiłem najmniejsze żarówki led 1,5W G4 do tego lutowanie i rurki termokurczliwe jak tu wyżej opisane przez innego forumowicza. Kable są na złączkach więc można całość na spokojnie zmontować w domu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Po sklejeniu całości klejem epoxydowym 5minutowym i zaizolowaniu przestąpiłem do montażu na aucie.

Efekt jest zdumiewający, wybrałem ledy 2700k. bo klosze są już lekko pożółkłe po 13 latach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez robin_s ; 12-09-2017 o 19:52
robin_s jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.