Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-11-2016, 07:10   #51
mazurek01
ford::average
 
Avatar mazurek01
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 03-02-2016
Skąd: Turowola Kolonia
Model: Arkana
Silnik: 1,3 Benzyna
Rocznik: 2022
Postów: 156
Domyślnie Odp: Czerwona plama rzadkiego oleju pod autem...

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] nie jestem biegły w zakresie napraw i usterek, motoryzacja pociąga mnie od najmłodszych lat, wielu rzeczy nie wiem i wolę się dopytać. Gdzie najlepiej zapytać jak nie tu na Forum. Jest wielu speców , którzy mają większe pojęcie w tym temacie. Samochód - marzenie, duzy, wygodny, jak dla mnie coś na co chorowałem od co najmniej dwóch lat, no i jeszcze w esce. Miałem już z nim kilka przygód, i wychodzi niechlujstwo i niewiedza mechaników. Wolałbym wiedzieć na początku z czym mogę się zmierzyć, jak to może wyglądać finansowo i czy już od tej pory uda mi się to własnymi rękoma naprawić. Forum uważam za kopalnię wiedzy. Mechaników od tej pory zaczynam unikać szerokim łukiem.
Za dużo wkladam serca w moje zabawki i strasznie mnie boli jak coś im dolega. Może nie powinienem się przywiązywać, przecież to tylko samochód - środek transportu jak każdy inny, ale niestety - jak dla mnie - to członek rodziny, o który dbam jak tylko umiem.

__________________
Mondeo MK 1 Passat B5 FL Audi A6 C6 Opel Combo
Ford Smax w pakiecie Titanium S
Suzuki Swift 1,5 -104 KM w benzynie + Renault Arkana w pakiecie RS

Ostatnio edytowane przez mazurek01 ; 27-11-2016 o 07:15
mazurek01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2016, 07:27   #52
jussi
ford::advanced
 
Avatar jussi
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 21-11-2012
Skąd: Wałbrzych
Model: Ford S-max / Ford Fiesta mk7
Silnik: 2.0 Pb Flex Fuel / 1.25 Pb
Rocznik: 2008 / 2017
Postów: 269
Domyślnie Odp: Czerwona plama rzadkiego oleju pod autem...

To jest tylko moja osobista opinia bo sam pisales ze sie mocno nastresowales a jeszcze jak sie zona dowie hehe. W zadnym wypadku nie mam jakis pretensji czy cos podobnego dlatego jest forum zeby wymieniac sie informacjami. Super ze udalo ci sie usunac wyciek bo bylem mocno ciekawy.
Kiedys w mondeo mk3 mialem wyciek z ukladu wspomagania i z forum wyczytalem ze to napewno pompa i juz ja zamawialem ale w ostatniej chwili podjechalem do znajomego mechanika i okazalo sie ze to tylko oring na przewodzie ktory wchodzi do pompy.

A co do mechanikow to przyznaje trudno znalezc dobrego fachowca ja dlugo szukalem choc i tak jak oddaje moje esia to zawsze mam obawy

Ostatnio edytowane przez jussi ; 27-11-2016 o 07:32
jussi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2016, 07:54   #53
aurerum
ford::professional
 
Imię: Mieczysław
Zarejestrowany: 29-01-2012
Skąd: Sędziszów
Model: Mondeo mk4 ,Puma 1,7
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 1,083
Domyślnie Odp: Czerwona plama rzadkiego oleju pod autem...

Cytat:
Napisał jussi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kiedys w mondeo mk3 mialem wyciek z ukladu wspomagania i z forum wyczytalem ze to napewno pompa i juz ja zamawialem ale w ostatniej chwili podjechalem do znajomego mechanika i okazalo sie ze to tylko oring na przewodzie ktory wchodzi do pompy.
Niekiedy zdarzają się pomyłki, które są spowodowane stawianiem diagnozy na odległość gdyż nich z nas nie może dotknąć, powąchać czy spróbować.Bazujemy tylko na zdjęciach czy opisach
aurerum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2019, 12:47   #54
gruniu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 23-10-2006
Skąd: Kostrzyn
Model: s-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 413
Domyślnie Odp: Czerwona plama rzadkiego oleju pod autem...

Cytat:
Napisał mazurek01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Wolałbym wiedzieć na początku z czym mogę się zmierzyć, jak to może wyglądać finansowo i czy już od tej pory uda mi się to własnymi rękoma naprawić. Forum uważam za kopalnię wiedzy. Mechaników od tej pory zaczynam unikać szerokim łukiem.
Za dużo wkladam serca w moje zabawki i strasznie mnie boli jak coś im dolega. Może nie powinienem się przywiązywać, przecież to tylko samochód - środek transportu jak każdy inny, ale niestety - jak dla mnie - to członek rodziny, o który dbam jak tylko umiem.
Ja też Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz, jak juz mam eske, to pozbywam sie moje mk2 '97 i zalaczaja mi sie sentymenty.
gruniu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2019, 12:58   #55
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,047
Domyślnie Odp: Czerwona plama rzadkiego oleju pod autem...

Miałeś poczytać, a nie odsmażać stare kotletyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.