Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-02-2017, 18:14   #51
hemes
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 17-09-2016
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo Mk5 (Fusion) AWD
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 23
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Pisząc o innych numerach na częściach być może źle to ująłem. Swoje auto też sprowadzałem jako powypadkowe. W Polsce podczas próby ustalenia serwisie np. rodzaju chłodnic okazało się że jest inna literówka i taki numer nie figuruje w europejskich katalogach. U mnie było tak przyjechał człowiek (handlarz)z trzema kompletnymi przodami od Mondeo Mk5 na busie i dopasowywaliśmy. No i co się okazało ? Do mojego Fusiona 2.0 EcoBoosta nie pasowała chłodnica od europejskiego Mondeo 2.0 EcoBoosta tylko od Mondeo 2.0 Diesel wentylatory np. pasuja od Mondeo 2.5 litra, europejskie błotniki pasują bez problemu, europejska maska też pasuje lecz nie pasuje do niej wygłuszenie i uszczelka od Fusiona. Co do modułów to faktycznie może być inaczej niż 1%.

hemes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2017, 19:14   #52
leszek
ford::professional
 
Zarejestrowany: 25-02-2004
Model: mk5 mk3 mkI
Silnik: 2,0, V6 1,8
Rocznik: 15,04 95
Postów: 1,328
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Cytat:
Napisał kzmuda1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam, tak owszem zgadzam sie z SRS połowa modułów, ,
ale SRS trzeba powiedzieć, wiedząc co się ma można wiele,
bo zmiana licznika na EU w fusionie to nie problem, tylko trzeba wiedzieć co się ma .

Mój fusion ma nawet kamere w szybie przedniej, kolega ma fusiona z 2014 r prod 2013, i tez ma kamere, wiec wersje jak u nas , co chcesz to kupujesz
łopatki szły przy 2.0 240km fusion, z tego co się orietuje,

i nie czarujmy sie produkcja fusiona w usa jest od 2012r, a europa dostała go dopiero 2-3 lata pozniej
dlatego dziwne jest że nikt na forum nie narzeka na fusiona czyżby były mniej badziewne ? Europa dopiero boryka się z problemami?
sprzedam mojego i kupie fusionaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
leszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2017, 19:29   #53
kzmuda1
FCP member
 
Avatar kzmuda1
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-12-2012
Skąd: Nowa Dęba
Model: wszytkie fordy 2,7 lubie , Mach-e podstawa
Silnik: TDCI PB , obecnie 2.0 ecobost 243
Rocznik: 2020-----2023>>>>>
Postów: 430
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Cytat:
Napisał hemes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pisząc o innych numerach na częściach być może źle to ująłem. Swoje auto też sprowadzałem jako powypadkowe. W Polsce podczas próby ustalenia serwisie np. rodzaju chłodnic okazało się że jest inna literówka i taki numer nie figuruje w europejskich katalogach. U mnie było tak przyjechał człowiek (handlarz)z trzema kompletnymi przodami od Mondeo Mk5 na busie i dopasowywaliśmy. No i co się okazało ? Do mojego Fusiona 2.0 EcoBoosta nie pasowała chłodnica od europejskiego Mondeo 2.0 EcoBoosta tylko od Mondeo 2.0 Diesel wentylatory np. pasuja od Mondeo 2.5 litra, europejskie błotniki pasują bez problemu, europejska maska też pasuje lecz nie pasuje do niej wygłuszenie i uszczelka od Fusiona. Co do modułów to faktycznie może być inaczej niż 1%.
co do maski , w europie jest teleskop, a w usa drut do podpieraniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wniosek, amerykanie nie otwieraja maski, bo nie umieją?, a w europie każdy lubi otwierac maskę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
taki joke Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kzmuda1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2017, 19:47   #54
leszek
ford::professional
 
Zarejestrowany: 25-02-2004
Model: mk5 mk3 mkI
Silnik: 2,0, V6 1,8
Rocznik: 15,04 95
Postów: 1,328
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Cytat:
Napisał kzmuda1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co do maski , w europie jest teleskop, a w usa drut do podpieraniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wniosek, amerykanie nie otwieraja maski, bo nie umieją?, a w europie każdy lubi otwierac maskę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
taki joke Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale tam aluminiowa a w Europie stalowaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.( ciężka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
leszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2017, 19:47   #55
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Tak nawiasem, czy w PL można jechać na akcje serwisową autem z usa?
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2017, 19:56   #56
leszek
ford::professional
 
Zarejestrowany: 25-02-2004
Model: mk5 mk3 mkI
Silnik: 2,0, V6 1,8
Rocznik: 15,04 95
Postów: 1,328
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Tedik pisze że boją się aut za oceanu
leszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2017, 20:10   #57
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,990
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak nawiasem, czy w PL można jechać na akcje serwisową autem z usa?
!! Ostrzeżenie !! Ostrzeżenie !! Ostrzeżenie !! Ostrzeżenie !!
PRZEZNACZONY DO KASACJI – WSZYSTKIE GWARANCJE ANULOWANE Z WYJĄTKIEM EMISJI
PROSZE ZWERYFIKOWAC VIN/ZAKRES GWARANCJI
POJAZD SPRZEDANY W U.S.A.
INFORMACJA SERWISOWA MOZE BYC NIEDOSTEPNA

a praktycznie prawie wszystkie auta z takimi notami przyjeżdżają do nas , czyli nie mają gwarancji i Ford USA a Ford Europa to 2 różne firmy. Jedynym wyjątkiem była akcja na RCM , ale to ze względu na bezpieczeństwo.
__________________
IDS |Forscan| UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2017, 22:03   #58
JARO7007
ford::average
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 04-06-2016
Skąd: Katowice, Czeladź
Model: Modeo Mk5 USA
Silnik: 1,6
Rocznik: 2013
Postów: 128
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Cytat:
Napisał leszek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale tam aluminiowa a w Europie stalowaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.( ciężka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No nie wiem, u mnie stalowa, bo ciężka jak ...
Ale już niebawem będzie lepiej, bo siłownik już czeka na założenie.
__________________
Podstawową rolą FORUM jest niesienie bezinteresownej POMOCY, a nie reklamowanie swojej działalności KOMERCYJNEJ !!!
JARO7007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2017, 22:06   #59
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,050
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Cytat:
Napisał JARO7007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No nie wiem, u mnie stalowa, bo ciężka jak ...
A nie miałeś robionej maski? Nikt chyba nie sprowadza blacharki z za oceanu, wszyscy naprawiają Fusiony europejską blacharką...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2017, 22:06   #60
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,990
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Cytat:
Napisał JARO7007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No nie wiem, u mnie stalowa, bo ciężka jak ...
pewnie że masz stalową bo jak by ci przyszło zapłacić 4-5 tys za aluminiową to wolisz założyć nową za 1.6 tys nawet z ASO
__________________
IDS |Forscan| UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blis , lusterka



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.