Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-04-2017, 08:00   #5261
wilku30
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 04-08-2009
Skąd: Legionowo
Model: Ford Focus III Titanium, Ford Fiesta ST line
Silnik: 2.0TDCI 203KM 505NM by EMsetup, 1.0 ecoboost 148KM 240NM
Rocznik: 2016, 2016
Postów: 215
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

Dokładnie napisz jaka to firma tak fachowo robi robotęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wilku30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2017, 08:19   #5262
Kominiara
ford::amateur
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 03-01-2015
Skąd: Wawa
Model: mk4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 7
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

Jestem umówiony 8 maja na ostateczne rozwiązanie. Jeśli nie zrobią tego porządnie, będę walczył o zwrot kasy, wtedy też ujawnię "speców". Już żałuję, że od razu nie pojechałem do Mastersa - 5 lat temu usunął programowo dpf+program w fiacie 500 mojej żony, tak nie musiałem już wracać na żadne poprawki. Wszystko gra i buczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kominiara jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2017, 19:41   #5263
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

Mondeo MK4fl 163KM

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Seria na FB:

Ostatnio edytowane przez TuneFORCE ; 01-05-2017 o 15:03
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-05-2017, 18:40   #5264
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

Ostatni wypust przedlifta:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Seria na FB:
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-05-2017, 20:03   #5265
Robson102
ford::average
 
Avatar Robson102
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 29-11-2014
Skąd: Wołów
Model: Ford Mondeo kombi MK4 Titanium X
Silnik: 2,0 TDCI 175KM 411Nm
Rocznik: 2008
Postów: 105
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał Kominiara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem umówiony 8 maja na ostateczne rozwiązanie. Jeśli nie zrobią tego porządnie, będę walczył o zwrot kasy
Rafał jak się już umówiłeś, to pojedź. Ale cudów nie oczekuj. Skoro do tej pory nie dali rady, to bym nie liczył, że teraz będzie inaczej.
Może się mylę.
Robson102 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-05-2017, 20:24   #5266
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,168
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał Kominiara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dostałem tylko jeden wykres "niby" po programie
faktycznie lipa jakaś z tym wykresem .Rekordzista w przebiegu któremu wgraliśmy CHIPsa miał 366tyś i wypluło mu po programie 168PS/388Nm .
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2017, 21:58   #5267
Polarny
ford::professional
 
Avatar Polarny
 
Zarejestrowany: 17-05-2007
Skąd: Wrocław/Warszawa
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 TDCI @205KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,346
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał Robson102 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skoro do tej pory nie dali rady, to bym nie liczył, że teraz będzie inaczej. Może się mylę.
Też koledze to napisałem, bo naświetlałem mu, że spieprzyli robotę. Raczej nie wierzę, że nagle dostaną olśnienia, więc trzymam kciuki, by udało się odzyskać kasę. A potem to już pomogę z deaktywacją DPFa.
__________________
Modyfikacje w Fordach
| Wroc - W-wa - Rze - ZG - Łdź |
Polarny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2017, 07:26   #5268
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Po co pierd...sz takie głupoty?
Nie siedzisz w temacie to się nie wypowiadać o olśnieniu, bo czasami i 100razy trzeba auto programować i zmieniać po bajcie w sofcie żeby wszystko chodziło jak należy, a druga sprawa to jakieś nieprawidłowości mogą nieraz wyjść dopiero po kilkudziesięciu czy kilkuset kilometrach, więc jak warsztat ma to sprawdzić? Jechać na weekend do Sopotu autem klienta? Daruj sobie więc głupie komentarze i nie stresuj niepotrzebnie @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] tylko po to żeby wtrącić swoje trzy grosze, czy je zarobić...bo się jeszcze kiedyś na tym przejdziesz...

p.s1 Mam głęboko gdzieś kto i gdzie robi to auto i czy się na tym zna tylko wqrza mnie takie sianie fermentu i to jeszcze przez kogś kto nie ma pojęcia co z czym się je...

p.s2 To temat o TUNINGu, a nie o DPFie

Ostatnio edytowane przez TuneFORCE ; 05-05-2017 o 07:30
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2017, 08:22   #5269
Polarny
ford::professional
 
Avatar Polarny
 
Zarejestrowany: 17-05-2007
Skąd: Wrocław/Warszawa
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 TDCI @205KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,346
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - ugryzło Cię coś? Nie znasz całej historii mojej rozmowy z kolegą. Nie znasz też w pełni jego potyczek w tym temacie. Ten serwis wałkuje temat DPFa juz długi czas i jest tylko coraz gorzej, wciskając coraz ciekawsze bajki. Przy okazji zapewniają go, że auto jest chipowane.
100 poprawek? Dziękuję za coś takiego. To jest auto, które nie jest nowością i jak dla mnie skoro ktoś mówi, że wie co robi, to robi to porządnie. Na kilka poprawek bym się nie zgodził - MAX na drugą. Potem omijałbym szerokim łukiem.

Nie znamy się (aczkolwiek kiedyś poznaliśmy się - czy pamiętasz, nie wiem), niemniej daruj sobie ocenianie mnie, skoro mnie nie znasz. Łatwo z klawiatury wystukać w czyimś kierunku, że ktoś nie ma o czymś pojęcia - a co, jeżeli ma?
__________________
Modyfikacje w Fordach
| Wroc - W-wa - Rze - ZG - Łdź |
Polarny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2017, 09:18   #5270
Kominiara
ford::amateur
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 03-01-2015
Skąd: Wawa
Model: mk4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 7
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

Panowie, spokojnie, nie nerwowo. Jedynym zdenerwowanym z powodu tej sytuacji mogę być tylko ja.
Rozumiem, że czasem coś nie wyjdzie, że trzeba zrobić poprawkę. Ale Panowie zapewniali mnie, że oni takich samochodów zrobili już kilka i wszystko wiedzą, będzie w porządku. A okazuje się, że tak nie jest, teraz będzie 2 poprawka, a ja jeżdzę rok z aktywnym programowo dpf.
Druga rzecz to program i jego brak. Myślę, że normą jest, że dostaje się wykres "przed" i "po". Jak dla mnie, dostałem wykres po wywaleniu fizycznie dpf i pokazało fajną, zdrową serię. Dlaczego nie ma innych wykresów do porównania, nie wiem. Nawet jeśli, jak twierdzą Panowie, nic więcej nie da się wyciągnąć, bo dymi, to powinni mi to pokazać. (przy modyfikacjach nie byłem obecny, zostawiłem samochód na cały dzień i poszedłęm do domu, blisko mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) Proszę bardzo, wrzucam program lekki, hamujemy, proszę jak mocno dymi, pewnie wtryski do wymiany, jak się wymieni, proszę przyjechać na korektę. Dziękuję do widzenia. A tak usłyszałem jeszcze, że sam sobie ponownie aktywowałem dpf. A chwilę później przyznali, że przecież zakładają hasło na sterownik, żeby nikt nie mieszał w ich modyfikacjach. No ludzie...
Kominiara jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
chip , chiptuning , hamownia , tuning



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.