Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-12-2015, 14:37   #511
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Moja kamerka za 300 zł ( 400 razem z kartą pamięci ) nagrywa w full hd ok 5 godzin oczywiście dublując najstarsze pliki ( 1,3 , 5 minutowe ) i obraz na laptopie jest bardzo wyraźny , czysty więc nie ma sensu przepłacać bezpodstawnie . Jeżeli ktoś potrzebuje mieć obraz jak w TV to niech na dachu sobie zamontuje taką kamerę jak mają na weselach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2015, 15:35   #512
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sugeruję spróbować czegoś co ma 8MPx w górę zanim zaczniesz pisać takie spostrzeżenia.
Stabilizacji brak, ale też nie sądzę żeby była w kamerkach w klasie do 400zł z GPS.
Tyle, że rozdzielczość matrycy nie ma tu wiele do powiedzenia. Do FHD wystarczy przecie 3MPx. Im większa rozdzielczość przy tak małych matrycach tym gorzej. Bo mniejszy pixel to mniejsze jego pole powierzchi a zatem i mniejsza "zdolność wyłapywania światła" czyli słabszej jakośći obraz.

Stabilizacja to inna kwestia. Część sprzętu posiada, część nie (jak np GoPro). Dobrze (sztwno) zamontowana kamerka nie musi mieć jej wcale (do celów rejestracji jazdy).

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Porównywałem zakres pola widzianego, nie ma tragedii. Widzę całą maskę i prawą stronę do słupka A.
Co do uchwytów to mam typowy uniwersalny samsunga (identyczne podróbki są po 20zł), fakt telefon nie jest mały, ale żaden z elementów uchwytu nie wchodzi w kadr.
Hmm, zakres widzenia to kwestia ogniskowej i nie miałem jeszcze telefonu z takim szerokim obiektywem. Niemniej zawsze (a miałem kilka uchwytów) w kadrze pojawiał się uchwyt.

Cytat:
Napisał Rob^ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam SJ4000 i kupiłem szwagrowi takie "Bieda Gopro" ...
Ja porównuję do Xiaomi. Tam to GoPro nie ma szans.

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla mnie obraz z kamerek za 300zł wypada porównywalnie do filmów z mojej dachówki, plus mam taki że mam dodatkowe dane GPS na filmie i 300zł w kieszeni.
No ja Cię bardzo przepraszam ale w moje kamerce masz rejestrację 2K, GPS a bitrate zjada wsio co oferują telefony. Koszt to ok 400pln z kartą pamięci w zestawie. Pamiętaj, że porównywanie filmów na YT jeste mało miarodajne i radzę surowe filmy oglądać.

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli ktoś potrzebuje mieć obraz jak w TV to niech na dachu sobie zamontuje taką kamerę jak mają na weselach
Potrzebuję mieć opcję odczytania nr tablic rejestracyjnych nie tylko przy nagrywaniu pojazdów w korku. A to nie zawsze jest oczywiste i możliwe.
__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2015, 15:54   #513
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Cytat:
Napisał kosteg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potrzebuję mieć opcję odczytania nr tablic rejestracyjnych nie tylko przy nagrywaniu pojazdów w korku. A to nie zawsze jest oczywiste i możliwe.
Ja też miałem taki wymóg i moja kamerka go spełnia.
Można wiedzieć z ciekawości ile dałeś za swoją ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2015, 16:23   #514
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

97$ - w zestawie filtr polaryzacyjny, karta SD 32GB i zestaw do podpięcia się na stałe z zasilaniem (poza zasilaczem do gniazdka zapalniczki). Kupowałem gdy dolar miał niespełna 3.90PLN co daje kwotę poniżej 380PLN (wysyła gratis była).
__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2015, 17:43   #515
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,003
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Cytat:
Napisał kosteg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potrzebuję mieć opcję odczytania nr tablic rejestracyjnych nie tylko przy nagrywaniu pojazdów w korku. A to nie zawsze jest oczywiste i możliwe.
no, obyś nie był zawiedziony z tymi tablicami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

tu mój jutube z powolnego przejazdu przez wieske (od razu można ocenić jakość chińskiego CPL w słoneczny dzień, uprzedzając komentarze - tak, jest optymalnie ustawiony - film z ustawiania [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] )

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez Speedo ; 09-12-2015 o 17:45
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2015, 18:11   #516
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Jaki masz soft i na jakich ustawieniach nagrywasz?

Jakość filmiku na yt też pozostawia trochę do życzenia.
__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2015, 19:12   #517
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 717
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Z moich testów filtrów CPL wynika że sprawdzają się w słoneczne dni ...
Wieczorem i w nocy lepiej je jednak zdemontować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2015, 21:10   #518
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,003
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Cytat:
Napisał kosteg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jaki masz soft i na jakich ustawieniach nagrywasz?

Jakość filmiku na yt też pozostawia trochę do życzenia.
w czasie robienia tego filmu chyba używałem tego najwyższego stąd [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - MAY.12.15

teraz używam jakiegoś zmodowanego z dashcamtalk z marca 2015

rozdzielczość najwyższa cinema mode 2560*1080px (21:9) 30fps
na niższych jest tylko gorzej
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2015, 21:08   #519
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Dzisiaj przyszedł do mnie pierwszy zakup bezpośrednio od kolegów z Chin, novatek G55.
Jutro podłączam i zobaczymy co to potrafi.
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2015, 01:39   #520
MichalTJE
ford::average
 
Avatar MichalTJE
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-05-2014
Skąd: Scyzorykowo
Model: Ford Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 96
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

... Witam serdecznie...
Panowie robię zamówienie w sklepie i przy okazji wpadło mi w oko coś takiego...
bardzo proszę znawców o opinię czy warto ?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Dziękuję z góry!!!
MichalTJE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.