Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-03-2010, 21:46   #511
Ford-fan
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-02-2010
Skąd: Fordland ;)
Model: Fiesta 7. generacji :)
Silnik: 1.6 non-diesel ;)
Rocznik: 2010
Postów: 129
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo i parę miesięcy wcześniej były dopłaty w Niemczech, które się skończyły we wrześniu i oni wykupywali bardzo dużo Fiest, więc dealerzy chcieli chyba nadrobić pod koniec roku.

A wiesz jakie będziesz miał reflektory, widziałeś? Bo jeśli tylko projekcyjne są chromowane to... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A te są dostępne tylko w wersjach Sport, Ghia i Titanium. Kiedy Ty odbierasz to auto?

A jak pokazuje moja praktyka (ten sam kierowca i styl jazdy), to 1,25 (75KM) potrafi palić więcej niż 1,4 z mocą o 21KM więcej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fakt, że Niemcy się rzucili na nasze salony, ale do Krakowa, Katowic i Wawy (tam, gdzie dealerzy z PGD zachomikowali chyba na to konto więcej Fiest) jakoś chyba było im za daleko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Yyyy... Takich szczegółów już nie obgadywałem z dealerem, ale no chyba zwykłe, ze "srebrnymi" lustrami w środku będą ? Co by refleksy ładne puszczały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A nie wiem dokładnie, ale jakiś Trend na osiedlu stoi moim i ma myślę, że zwykłe reflektory i wyglądają OK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam nadzieję, że przed Wielkanocą, ale może się zdarzyć i po Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pzdr.

Ford-fan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2010, 21:50   #512
Ford-fan
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-02-2010
Skąd: Fordland ;)
Model: Fiesta 7. generacji :)
Silnik: 1.6 non-diesel ;)
Rocznik: 2010
Postów: 129
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał mancat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No tak. Ciemne wnętrze reflektorów występuje wyłącznie w wersjach ambiente i trend (równiez włączając to pakiety promocyjne silver i gold).
Zaraz zaraz ! Jakie "ciemne" wnętrze ???!!! To co ??? Szkoda im trochę cieniutkiej folii aluminiowej do powleczenia plastikowych wklęsłości z tyłu za żarówkami ??? Co, nie ma refleksyjnego odbicia światła od tylnych luster, tylko jakieś ciemne tło za żarówką jest ? Co to za jaja ? Mam nadzieję, że tylko czegoś nie skumałem...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ford-fan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2010, 08:54   #513
mancat
ford::advanced
 
Avatar mancat
 
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Śląsk
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 PB
Rocznik: 2009
Postów: 381
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Nie... odbłyśniki, czyli wklęsłości o których piszesz, z natury rzeczy muszą być jasne, błyszczące. Mówimy o tworzywie okalającym poszczególne segmenty lamp.

Masz tu dwa zdjęcia. Myślę, że zczaisz o co chodzi z ciemnym i jasnym wnętrzem reflektorów. To z resztą nie jedyna różnica, bo reflektory z ciemnym wnętrzem to tradycyjne odbłyśnikowe lampy, a te z jasnym to lampy projekcyjne czyli z soczewką.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg b2.jpg (15.0 KB, 32 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg d2.jpg (17.5 KB, 31 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez mancat ; 16-03-2010 o 09:27
mancat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2010, 09:54   #514
jwyszo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-01-2010
Skąd: Dolny Śląsk
Model: Fiesta Platinium X
Silnik: 1,25 82 KM
Rocznik: 2010
Postów: 30
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał Ford-fan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No ale w listopadzie 2009 raczej nie miałbyś zniżki za 2009 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A te grudniowe, to jeżeli takowe były w PGD (ten dealer, którego link powyżej wrzuciłem), to stały trochę, bo do marca 2010) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na początku listopada spisałem umowę na rocznik 2010 z zaznaczeniem odbioru pod koniec marca,dostałem upust 4% oprócz tego gratis:autoalarm,listwy progowe,chlapacze,dywaniki,nakrętki zabezpieczające do alufelg,zapasowe koło.
No ale w styczniu wszyscy wiecie co się stało z cenami no i obawiałem się że popłynę i to nie mało pomimo że sporo wywalczyłem przynajmniej tak mi się wydaje, ale nie popłynąłem i wszystko skończyło się dobrze.
Grudniowe były , można było sprawdzić po numerze VIN ,bo końcowy numer podawali trzy albo cztery platinium X.
jwyszo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2010, 09:59   #515
jwyszo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-01-2010
Skąd: Dolny Śląsk
Model: Fiesta Platinium X
Silnik: 1,25 82 KM
Rocznik: 2010
Postów: 30
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

A ostatnia żółta poszła kilka dni temu,literka E oznacza grudzień.
Pzdr.
jwyszo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2010, 10:16   #516
jwyszo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-01-2010
Skąd: Dolny Śląsk
Model: Fiesta Platinium X
Silnik: 1,25 82 KM
Rocznik: 2010
Postów: 30
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo i parę miesięcy wcześniej były dopłaty w Niemczech, które się skończyły we wrześniu i oni wykupywali bardzo dużo Fiest, więc dealerzy chcieli chyba nadrobić pod koniec roku.
Właśnie dokładnie tak jak napisałeś,a dodatkowo w styczniu pokazały się nowe cenniki dlatego sprzedawcy musieli obniżyć ceny aut z 2009 r i to dość pokaźnie , bo przecież każdy mógł pójść do salonu i za niższa cenę zamówić rocznik 2010 taki jaki mu się podoba no chyba że chciał auto od ręki.
jwyszo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2010, 10:43   #517
jwyszo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-01-2010
Skąd: Dolny Śląsk
Model: Fiesta Platinium X
Silnik: 1,25 82 KM
Rocznik: 2010
Postów: 30
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał Ford-fan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A spalanie między 1,25 a 1,4 minimalnie różne (bodaj 0,5 litra), więc da się przeżyć
Może być równie odwrotnie , wszystko zależy od tego kto siedzi za kierownicą.
Jak wracałem z salonu do domu to miałem komputer nastawiony na chwilowe spalanie,no i około 90 jak jechałem to pokazywał poniżej 5l , przejechałem około 50 km średnia wyszła 6,1 ale to za wcześnie żeby wyciągać jakiekolwiek wnioski.
Pzdr.
jwyszo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2010, 18:47   #518
Ford-fan
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-02-2010
Skąd: Fordland ;)
Model: Fiesta 7. generacji :)
Silnik: 1.6 non-diesel ;)
Rocznik: 2010
Postów: 129
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał mancat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie... odbłyśniki, czyli wklęsłości o których piszesz, z natury rzeczy muszą być jasne, błyszczące. Mówimy o tworzywie okalającym poszczególne segmenty lamp.

Masz tu dwa zdjęcia. Myślę, że zczaisz o co chodzi z ciemnym i jasnym wnętrzem reflektorów. To z resztą nie jedyna różnica, bo reflektory z ciemnym wnętrzem to tradycyjne odbłyśnikowe lampy, a te z jasnym to lampy projekcyjne czyli z soczewką.
Aaaa to są niuanse Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Takie detale, że praktycznie niezauważalne, no chyba że dla koneserów tuningu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki, Mancat, za te fotki, bo mnie uspokoiły całkowicie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znacznie bardziej widać czy są chromowane, czy czarne obudowy p/mgłowych lampek. I to niezależnie od barwy lakieru, dlatego takiego skąpstwa firmy w wersjach innych niż Titanium-Platinium nie odpuszczę i sobie takie chromki założę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pzdr.
Ford-fan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2010, 18:52   #519
Kamill
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-01-2010
Model: Fiesta Titanium
Silnik: 1.4 96KM
Rocznik: 2009
Postów: 25
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Myślę, że tu nie chodzi o skąpstwo, ale o to aby wersje różniły się między sobą, również na zewnątrz samochodu.

Znalazł ktoś przyczynę dziwnych odgłosów z okolic przedniego prawego głośnika?
Kamill jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2010, 18:52   #520
Ford-fan
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-02-2010
Skąd: Fordland ;)
Model: Fiesta 7. generacji :)
Silnik: 1.6 non-diesel ;)
Rocznik: 2010
Postów: 129
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał jwyszo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na początku listopada spisałem umowę na rocznik 2010 z zaznaczeniem odbioru pod koniec marca,dostałem upust 4% oprócz tego gratis:autoalarm,listwy progowe,chlapacze,dywaniki,nakrętki zabezpieczające do alufelg,zapasowe koło.
No ale w styczniu wszyscy wiecie co się stało z cenami no i obawiałem się że popłynę i to nie mało pomimo że sporo wywalczyłem przynajmniej tak mi się wydaje, ale nie popłynąłem i wszystko skończyło się dobrze.
Grudniowe były , można było sprawdzić po numerze VIN ,bo końcowy numer podawali trzy albo cztery platinium X.
Łosz w mordkę ! Ale gimnastykę miałeś cenowo-gratisowo-upustową Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobrze, że ostatecznie nie dowalili Ci "wyrównania" za 2010 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to te grudniowe postały trochę (do teraz niektóre nawet) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ta z PGD-Ford ostatnia była jeszcze wczoraj do kupienia (dziś już nie sprawdzałem na ich stronie).

Pzdr.

Ostatnio edytowane przez Ford-fan ; 16-03-2010 o 18:54
Ford-fan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
2012 , benzyna , fiesta , fiesta mk7 , info , nowa fiesta , użytkowanie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.