Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-01-2008, 19:19   #41
devilisch
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-03-2006
Skąd: Myślenice
Model: mondeo MK2
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1997
Postów: 47
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

Czy ktoś z Was próbował inne mapy? Tzn też produkcji Navteq? Niedaleko mnie mieszka osoba która ma sporo map produkcji Navteq (min. do Opla, Fiata...). I zastanawiam się czy jest w ogole sens do niej jechać jeżeli ktoś z Was już próbował rózne mapy. Dlatego czekam na waszą odpowiedź.
Jak nie to jestem na etapie "rozmów" z tą osobą w celu ewntualnego sprawdzenia VNR-a.

devilisch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2008, 20:20   #42
devilisch
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-03-2006
Skąd: Myślenice
Model: mondeo MK2
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1997
Postów: 47
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

Akurat tą firmę sprzedającą te oprogramowania Novteq-a znalazłem przypadkowo. Wziąłem adres i po kontakcie z nimi otrzymałem taką wiadomość:
"Czy mógłby Pan podesłać mi kopie płytki z forda(lub oryginał)oczywiście do zwrotu, system forda działa na mapach navteq i jego systemach nawigacji także może da się coś zrobić, ciężko jest kombinować jak nie wiadomo nad czym."
Niestety nie mam żadnej mapy do tej nawigacji. Jeżeli jest ktoś kto może ewentualnie (tak samo do zwrotu) wypożyczyć jakąkoliwiek mapę albo skopiować to proszę o kontakt. Może udało by się coś tam załatwić, tym bardziej że mogę tam podjechać osobiście.
Czekam na każde info: kto ewentualnie może skopiować mi taką mapę - nie ważne na jaki kraj, czy ktoś już próbował inne mapy, albo czy ktoś dał już do "obwąchania" taką mapę właśnie takiej firmie która sprzedaje tylko mapy (min. Novteqa).
Pozdrawiam
devilisch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2008, 07:31   #43
essi55
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-06-2004
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MKIII kombi
Silnik: TDCI 2.0 130 KM
Rocznik: 2002
Postów: 121
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

Wysylam Ci link do obrazu iso.
__________________
Albrecht AE6890, JFK II ASC, Sirio Triflex lub President Minilog
essi55 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2008, 21:08   #44
harrm
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Rybnik
Postów: 2
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

Czy mogę dostać ten link?
harrm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2008, 13:15   #45
essi55
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-06-2004
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MKIII kombi
Silnik: TDCI 2.0 130 KM
Rocznik: 2002
Postów: 121
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

Masz na pw
__________________
Albrecht AE6890, JFK II ASC, Sirio Triflex lub President Minilog
essi55 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-02-2008, 20:10   #46
djlysy1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-02-2008
Postów: 4
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

Witam
Jestem świeżym posiadaczem Mondka z seryjnym vnr9000 niestety wszystko w nim jest po belgijsku, a że mam problemy z nauką języków, ten jest mi zupełnie obcy.
Szukając map i innych rzeczy do tego cuda techniki dowiedziałem się się że jest możliwość zmiany języka , tylko trzeba posiadać płytę serwisową lub płytę z mapą (oczywiście owych płytek nie posiadam) i tu pojawia się moja prośba
Czy ktoś posiada jakąkolwiek płytką z mapą lub obraz płytki do takiego cuda ( szczytem marzeń była by płytka z mapą PL ale o ile wiem takiej nie ma)?
Czy jest możliwość zintegrowania vnr9000 z systemem głośnomówiącym ( poprzedni właściciel pozostawił kable do nokii ale nie wiem jak to podłączyć)?
djlysy1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2008, 18:34   #47
maj
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 04-02-2008
Postów: 1
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

WITAM !!!
Jestem od niedawna posiadaczem Forda Mondeo z nawigacją 9000 VNR , niestety jak wszyscy poszukuję map Polski i Europy po polsku .
Mam oryginalne mapy Niemiec po niemiecku z 2003 roku / dwie płytki CD + instrukcje w różnych językach ; ( GB , D , F , I , NL , E ) tylko nie polskim /, jeżeli to coś pomoże to mogę skopiować i podesłać , a nuż ruszymy z miejsca .
Proszę o informację na emaila : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] lub na forum.

POZDRAWIAM!!!
maj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2008, 19:01   #48
devilisch
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-03-2006
Skąd: Myślenice
Model: mondeo MK2
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1997
Postów: 47
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

Niestety nie nastawiaj się zbytnio na tą mapę Polski :fcp5 Najlepiej kupić jakąś nawi nie fabryczną :fcp3

pozdr
devilisch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2008, 21:58   #49
essi55
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-06-2004
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MKIII kombi
Silnik: TDCI 2.0 130 KM
Rocznik: 2002
Postów: 121
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

Cytat:
Napisał devilisch
Niestety nie nastawiaj się zbytnio na tą mapę Polski :fcp5 Najlepiej kupić jakąś nawi nie fabryczną :fcp3

pozdr
Ja oprócz VNR9000 mam nawigację typu PDA/PNA a konkretnie za psie pieniądze Lark FreeBird z AutoMapą. Ale jestem na tyle upierdl#$@$ [ustawa o cenzurze], że lubie jak mi działa to co ma działać więc w "imię zasad" chcę tego VNR'a rozgryźć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"Zatrudniłem" już zaprzyjaźnionych elektroników i informatyków ale te "typy" żądają informacji wielu, w tym info o systemie operacyjnym VNR'a. Po to potrzebuje też wnętrzności - jak się doprowadzę do desperacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to zakupię na ebay'u drugiego VNR'a Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pzdr
__________________
Albrecht AE6890, JFK II ASC, Sirio Triflex lub President Minilog
essi55 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2008, 22:21   #50
devilisch
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-03-2006
Skąd: Myślenice
Model: mondeo MK2
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1997
Postów: 47
Domyślnie Re: Nawigacja fordowska VNR9000 i mapa Polski

No właśnie problem też w tym że ta nawigacja jest unikatem. I na ebay-u tych egzemplarzy też nie jest wiele. Oczywiście dobrze było by gdyby VNR spełniał swoje zadanie. Póki co trzeba mieć cichą nadzieję że VNR będzie nas prowadził po Polsce :fcp2 Bo sam bym wolał mieć fabryczną navi ( w takim celu niestety był kupiony VNR).
devilisch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.