Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-05-2015, 12:07   #41
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Mam nadzieje ze Ford przewidział ze zrobię więcej niż 99.999km
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg image.jpg (95.4 KB, 491 wyświetleń)

pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2015, 13:46   #42
MT123
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-05-2015
Model: Mondeo 5 Titanium
Silnik: 2.0 TDI 150 KM
Rocznik: 2015
Postów: 31
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

pedroso, probowałem sugrowanej techniki nastaw Klimy.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.... nie za bardzo to coś zmienia.. albo jestem zrzędliwy albo czekamy na poprawki z Forda.
W MK 4 nie miałem z tym żadnych problemów... i to jest fakt.
MT123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2015, 15:13   #43
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Nie wiem czy w Mk4 tez tak bylo ze w tylnej klapie hatchback po ulewie czy myjni zbiera sie duzo wody i po jej otwarciu nie da sie wyciagnąć z bagaznika nic suchą ręką przez chwilę. Dół pokrywy bagażnika to też taki baranek jak konserwacja podwozia fiata 126p
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2015, 20:13   #44
westej
ford::average
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 14-11-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo IV
Silnik: Duratec 2.0 16V + Landi Renzo Omegas
Rocznik: 2008
Postów: 91
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał pedroso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem czy w Mk4 tez tak bylo ze w tylnej klapie hatchback po ulewie czy myjni zbiera sie duzo wody i po jej otwarciu nie da sie wyciagnąć z bagaznika nic suchą ręką przez chwilę. Dół pokrywy bagażnika to też taki baranek jak konserwacja podwozia fiata 126p
W Mk4 też tak jest. Ale przy braku wiatru woda wylatuje poza samochód.
westej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2015, 12:03   #45
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Kiedy kierowca otworzy drzwi a pasażer zamiast rownież otworzyć drzwi przyłoży rękę do klamki drzwi pasażera - pojazd uzna to za próbę zamknięcia pojazdu (dotykowo) z otwartymi drzwiami przy czym ogłuszy pasażera trzema sygnałami z klaksonu. Taki sobie system antynapadowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2015, 13:23   #46
romekkar
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-08-2005
Skąd: SBL
Model: mondeo mk5
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 69
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Z tym otwieraniem/zamykaniem automatycznym drzwi jest znacznie więcej dziwnych przypadków - nie do końca je jeszcze wyczaiłem. Jak otwieram dotykowo (bez udziału przycisku kluczyka) najpierw drzwi tylne to czasem potrafi się sam od razu próbować zamknąć, to samo jak tylko trochę pociągnie się za klamkę i puści. Jak któryś z dzieciaków trzyma rękę na klamce w ogóle nie da się auta otworzyć...
romekkar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2015, 17:31   #47
qlszef
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 29-01-2009
Skąd: Katowice
Model: Lexus ES. Był Mondeo MKIV 1.8TDCI oraz Mondeo MKV Hybrid
Silnik: hybrid
Rocznik: 2021
Postów: 54
Domyślnie Odp: Mk5 wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał pedroso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy chodzi ci o oświetlenie wnętrza diodami LED z elementami nastrojowego oświetlenia?

Bump: Mi dzisiaj wyskoczylo cos takiego na jakies 30 sekund

Bump:
cześć. A czy we wnękach klamek wewnętrznych też to podświetlenie jest? Inna sprawa dziś byłem w salonie i bawiłem się tym trochę. Ekran z tymi "kulkami" do wyborów koloru pokazał się ale nie można było nic zmienić. Czy to działa tylko na "zapłonie"?

pozdrawiam
qlszef jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2015, 21:53   #48
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Jest w przednich drzwiach. 7 punktów z przodu ( klamka,schowek drzwi,nogi kierowca i pasażer + konsola środkowa) . Z tylu 4 punkty ( nogi pasażerów i kratki nawiewu tył konsoli). Dotykowy panel ogólnie nie jest mocną jego stroną reakcja na przesuwanie zarówno przewijanie listy książki telefonicznej czy mapy w nawigacji jak i kulek o których pisałeś . Tylko na dotyk reaguje w miarę znośnie ( najlepszy palec środkowy prawej ręki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2015, 22:29   #49
qlszef
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 29-01-2009
Skąd: Katowice
Model: Lexus ES. Był Mondeo MKIV 1.8TDCI oraz Mondeo MKV Hybrid
Silnik: hybrid
Rocznik: 2021
Postów: 54
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał pedroso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest w przednich drzwiach. 7 punktów z przodu ( klamka,schowek drzwi,nogi kierowca i pasażer + konsola środkowa) . Z tylu 4 punkty ( nogi pasażerów i kratki nawiewu tył konsoli). Dotykowy panel ogólnie nie jest mocną jego stroną reakcja na przesuwanie zarówno przewijanie listy książki telefonicznej czy mapy w nawigacji jak i kulek o których pisałeś . Tylko na dotyk reaguje w miarę znośnie ( najlepszy palec środkowy prawej ręki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli tylne klamki nie są podświetlone?. Trochę nie zrozumiałem, tego że dotykowy panel nie jest mocną stroną bo tylko na dotyk reaguje w miarę znośnie. Możesz to doprecyzować? Chodziło Ci o przesuwanie czegokolwiek na panelu?

pozdrawiam
qlszef jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2015, 03:42   #50
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Dobrze zrozumiałeś. Tylne klamki nie sa podświetlone a panel dotykowy powinien reagować tak jak w iPadzie czy iPhonie a nie przycinać sie podczas przesuwania palcem po ekranie.

Bump: Jeśli mam kilka tysięcy kontaktów w telefonie to wybranie konkretnego z książki telefonicznej wczytanej do samochodu jest nie możliwe ponieważ suwak z prawej strony jest mało precyzyjny a klikanie strzałka w dół czy w górę w katalogach liter zajmuje minuty co jest nie do przyjęcia w czasach gdzie na oddzwonienie mamy sekundy .

Ostatnio edytowane przez pedroso ; 28-05-2015 o 06:57
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.